מידע שימושי איך אתן מכבסות לבן עם שחור?

בצל ירוק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בכיכר הדוידקה יש חנות ניקוי יבש שמתמחה בתחום, מומלץ לפריטים שעלו יקר.
בעיקרון כדאי למסור להם את הפריט לפני לבישה, והם מטפלים בבגד, כך שניתן לכבס אח"כ כרגיל, נראה לי עולה 40 ש"ח..
הם יכולים גם להלבין חזרה בגד שהתקלקל, זה עולה 150.[/QUOTE]

גמ"ח רק בס"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי בגד שחור (בד צמר) עם רצועת עור עדינה
והחלק העליון+ צווארון מבד כותנה לבנה (שבעבר הייתה לבנה צחורה...).

לא ידעתי איך לכבס את זה וכבר שנים הבגד נטוש בארון...
החלק הלבן אפילו הצהיב.

למשהי יש פתרון איך להציל או יותר נכון 'להחיות' את הבגד?

פרידא

משתמש מקצוען
יש לי בגד שחור (בד צמר) עם רצועת עור עדינה
והחלק העליון+ צווארון מבד כותנה לבנה (שבעבר הייתה לבנה צחורה...).

לא ידעתי איך לכבס את זה וכבר שנים הבגד נטוש בארון...
החלק הלבן אפילו הצהיב.

למשהי יש פתרון איך להציל או יותר נכון 'להחיות' את הבגד?
אם את יכולה להפריד את הלבן מהשחור- אני שמתי במלבין ציציות והלבין לי חזרה. שמעתי מעוד כמה שממש עזר להם.גם מוכרת בחנות המליצה לי. אבל זה רק במקרה שאפשר להפריד לגמרי. לי היתה שמלה שהלמעלה שחור ולמטה לבן, כך שהכנסתי רק את הלבן.

גמ"ח רק בס"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם את יכולה להפריד את הלבן מהשחור- אני שמתי במלבין ציציות והלבין לי חזרה. שמעתי מעוד כמה שממש עזר להם.גם מוכרת בחנות המליצה לי. אבל זה רק במקרה שאפשר להפריד לגמרי. לי היתה שמלה שהלמעלה שחור ולמטה לבן, כך שהכנסתי רק את הלבן.

תודה,
אבל אצלי א"א להפריד:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה