דרוש מידע איך אתם שותים את המים שלכם?

מוש1234

משתמש חדש
בענין הבריאות של המים
המים בישראל מהנקיים והבריאים בעולם יתר מרוב המדינות המפותחות יש בקרה מעולה ואין שום סיבה לקנות מים
הטעם לפעמים שונה בגלל האבנית אבל שום בעיה בריאותית אאכ משהו רוצה מגנזיום במים שלו..

avi++

משתמש מקצוען
בענין הבריאות של המים
המים בישראל מהנקיים והבריאים בעולם יתר מרוב המדינות המפותחות יש בקרה מעולה ואין שום סיבה לקנות מים
הטעם לפעמים שונה בגלל האבנית אבל שום בעיה בריאותית אאכ משהו רוצה מגנזיום במים שלו..
המים עוברים הרבה דרך ממפעלי ההתפלה או ממי התהום עד הבית...
ומי בכלל מדבר על הצינורות החלודים והמתפוררים שיש בבניינים ישנים...
בבניינים החדשים יחסית זה צינורות פלסטיק, שם זה אמור להיות יותר טוב

אין כמו אבא

משתמש רשום
איך הכי טוב/טעים/בריא/כלכלי לשתות מים בבית?
ואיך אתם שותים את המים שלכם?

מי ברז
מי ברז במקרר
בר מים - תמי 4 וכדומה
מים מינרלים בקבוקים/שישיות
מתקן מים מינרלים
ועוד

תודה!
מיים מהברז או שמקררת אותם

תלתל הנודד

משתמש צעיר
אם המים לא טעימים אז זה לא משנה תמי 4 או למלאות בקבוק בברז ולשים במקרר, זה אותו דבר ואותו טעם, חבל על הכסף...
אם אתם גרים בירושלים/מודיעין עילית המים שם זוועה ומומלץ לקנות רק מים של 'מי עדן'
מים של 'נביעות' מלוחים ולא טעימים
של 'עין גדי' יבשים וחלול(ד)ים
'אקווה נובה' בלי טעם אבל עם ריח של דגים מתים
המים בדרום או בבני ברק ממש טעימים ואפשר למלאות בקבוק ולקרר, יכול להיות שזה ישתנה בין ברז לברז

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתם גרים בירושלים/מודיעין עילית המים שם זוועה ומומלץ לקנות רק מים של 'מי עדן'
מים של 'נביעות' מלוחים ולא טעימים
של 'עין גדי' יבשים וחלול(ד)ים
טעם וריח
אני לא מסוגלת לשתות מים של מי עדן.
נביעות בעיניי הכי טוב.

אהרן 1

משתמש רשום
אנחנו שותים מאוסמוזה הפוכה, וזה לדעתי המים הכי נקיים שניתן להשיג בימינו
וגם זה לא 100% ... עיין בסרטון.
אגב, בדקתי את זה בעצמי, יצא לי בדיוק כמו שרואים בסרטון ,פשוט זוועה... ( הזמנתי בעלי אלקטרודות ו-TSD בכמה שקלים.. )
בהצלחה .

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב, בדקתי את זה בעצמי, יצא לי בדיוק כמו שרואים בסרטון ,פשוט זוועה... ( הזמנתי בעלי אלקטרודות ו-TSD בכמה שקלים.. )
בהצלחה .
מפחד לפתוח את הסרטון...:eek:
והוא גם למזלי חסום...

משה 05276

משתמש מקצוען
בהצלחה .
נזכור שזו בדיקה של חברה שהיא עצמה משווקת מים
אז לקחת הכל בעירבון מוגבל

cyp

משתמש מקצוען
לא מסוגלים לשתות מי ברז וגם לא מים מינרלים,
בעבר שתינו מים של אקווה נובה שקנינו בארגזים , כיום רק תמי 4, שותים כמויות, הילדים מוזגים לבד, ואין בכלל פטל שתיה מתוקה

אהרן 1

משתמש רשום

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
נזכור שזו בדיקה של חברה שהיא עצמה משווקת מים
אז לקחת הכל בעירבון מוגבל
אגב, הוא מראה שם שהמים של תמי 4 קיבלו ציון של 260 TDS, מה שהוא לא סיפר זה מתי החליפו את הפילטר של המכשיר...
לכאורה בפילטר חדש זה יותר נמוך

אהרן 1

משתמש רשום
אגב, הוא מראה שם שהמים של תמי 4 קיבלו ציון של 260 TDS, מה שהוא לא סיפר זה מתי החליפו את הפילטר של המכשיר...
לכאורה בפילטר חדש זה יותר נמוך
לאה בטוח, אצלנו באוסמוזה הפוכה( נראה לי שיש יותר סננים מאשר בתמי 4) זה היה לא הרבה זמן מאז שהחלפנו את הסננים (ואנחנו מחליפים כל שנה) ועדיין כשבדקתי עם האלקטרודות זה עדיין היה צהוב אז... זה לא אמור להיות כ''כ יותר נמוך

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
'אקווה נובה' בלי טעם אבל עם ריח של דגים מתים
זה בכלל לא מים מינרלים, ולא מי מעיין. זה מים רגילים. (אולי מזוככים?)
אם המים לא טעימים אז זה לא משנה תמי 4 או למלאות בקבוק בברז ולשים במקרר, זה אותו דבר ואותו טעם, חבל על הכסף...
לפי מה שאני שומע ומבין זה משנה גם את הטעם. (או את הטעם לוואי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה