עזרה איך אפשר למצוא עבודה ללא ניסיון בבדיקות תוכנה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש אתר שקוראים לו runner
http://www.cvrunner.co.il/asp/page1.asp
זה מפיץ בבת אחת לעשרות חברות
שמעתי מכמה שדרך שם הם מצאו משרה
להזהר עם האתרים האלו!!
אין לך מושג לאילו "מעסיקים" האתר שולח קו"ח, וכבר היו מקרים ל"ע..
בכל מקרה אם אתם שולחים דרך שם קוח, שלחו עם שם וטלפון בלבד.
אף אחד לא אמור לדעת אם את נשואה או לא, גרה בביתר או במודיעין עילית, ובטח שלא מה מס הזהות שלך (מיותר לגמרי בקו"ח!!)

קפוצון

משתמש מקצוען
לפנות לטריקס גלובל מאז שהם קנו את טאקט הם אחת החברות הגדולות בתחום הבדיקות

פרילי

משתמש מקצוען
יש הרבה חברות ביטוח שמחפשות בודקים/ות עם ניסיון של ביטוח ולא דוקא ניסיון של בדיקות.
אז יש אפשרות לעבוד כמה חודשים כפקידת ביטוח ומזה להתקדם לבדיקות...
בהצלחה!!

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון שלי- המלצות מהיכרות אישית זה הכי יעיל,
לכן כדאי לנסות לחפור במעגלים הסביבתיים שלך גם הרחוקים יותר- כמו נשים מהשכונה, חברות לשעבר,חברות של אמא שלך או אחיות שלך וכן על זו הדרך. ולחשוב מי עובדת בהייטק (פיתוח או QA) ויכולה לקדם את קורות החיים שתשלחי לה לשלב קצת יותר מעשי
בהצלחה

bmkol

משתמש מקצוען
מזוהה עם המצב שלך ... לצערי QA היום זה תחום שהוא כבר אינו מציאה גדולה בשוק
אם יש לך אפשרות לשדרג את עצמך לקורס אחר בתחום אולי לכיוון של תכנות או עיצוב אתרים, בניית אתרים ובכלל כיוון אחר ... נראה לי שעדיף לך ... ובכלל אם יש לך נסיון במחשבים יש המון סרטוני יו-טיוב לעבודה מהבית ואפשר למצוא משהו שיוכל להתאים לך ... הכי חשוב לא להתייאש (ואני אומר את זה גם לעצמי כל יום ... ולהתפלל הרבה למי שדואג לנו לפרנסה כל יום) ... באתר שלי (הוא נמצא בפרופיל שלי) יש כל יום עדכון של סרטוני יו-טיוב לעבודה מהבית ... תעקבי אחר האתר אולי יעלה לך רעיון למשהו שתוכלי לעשות מהבית.

יש אתר באנגלית של בודקי אפליקציות ואני בעצמי לא התנסיתי בזה כך שאני לא ממש יכול להמליץ אבל נראה שזה אפשרי ...זה נמצא בקישור בלחיצה כאן ... תבדקי טוב ותראי אם זה משהו שיכול לעזור ... שוב פעם אני מדגיש שאני לא ממש יודע להגיד אם זה טוב או כדאי פשוט מצאתי את זה דרך קליקבנק

הרבה ישועות ובהצלחה בעזרת השם יתברך
עמי

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
חברת "נגישות לכל" מחפשת עובדות לבדיקות נגישות,
בעלות ידע ב-QA או פיתוח.
יתרון לבעלות רקע בנגישות (- אבל ממש לא חובה).
כרגע העבודה מהבית אבל כוללת את כל התנאים הסוציאלים.
משלמים יחסית יפה.
ניתן לשלוח קו"ח למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה