כללי איך אפשר ללמוד עיצוב זריז

sara29

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני למדתי גרפיקה נטו תוכנות....ואני חיבת דחוף ללמוד עיצוב שנה הבאה אני ילמד תיכנות...אז אין לי מדי זמן....יש איזה ספרים או דרך אחרת ללמוד?

חלומי

משתמש פעיל
כנראה שלא

:eek:

ז"א שאפשר ללמוד מספרים ומאינטרנט אבל התוצאות בהתאם...

sara29

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יש איזה ספרים ממולצים?
לתוכנות אני יודעת שיש.....

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כמו ששפות תכנות אפשר ללמוד מספרים, אך תיכנות, במשמעות העמוקה של המילה, לא כ"כ ילך, כך בעיצוב: התכנות הן סך הכל כלי, עם ספרי הדרכה, לעיצוב, במובן העיצובי שלו, תצטרכי הדרכה אנושית.

vmydesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בס"ד
החשפי לכמה שיותר עבודות של מעצבים, הסתכלי לעומק על פרסומות בעיתונות ושימי לב לניואנסים הקטנים, פתחי תיקי עבודות של חברים כאן בפורום, בדקי אתרים של מעצבים, ובסוף יוולד לך סגנון משלך שרק ילך וישתבח עם הנסיון.
בהצלחות גדולות

sara29

משתמש רשום
עיצוב גרפי
תודה על התשובות...
הייתי שמחה אם למישהו היה רעיון לספר או משהוא כזה...
תלת מימד ובנית אתרים לא למדתי...בנית אתרים אני ילמד בתיכנות...
איזה תוכנות זה תלת מימד ואיזה ספרים אפשר ללמוד מהם?

sara29

משתמש רשום
עיצוב גרפי
תודה על התשובות...
הייתי שמחה אם למישהו היה רעיון לספר או משהוא כזה...
תלת מימד ובנית אתרים לא למדתי...בנית אתרים אני ילמד בתיכנות...
איזה תוכנות זה תלת מימד ואיזה ספרים אפשר ללמוד מהם?

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גרפיקה, תלת מימד, בניית אתרים, תכנות, עיצוב.
קצת מזכיר לי את ההוא שביקש ללמוד את כל התורה על רגל אחת.
לפני שאת רצה ללמוד את המקצוע הבא בשנה הבא (אלא אם כן יש מישהו שמחייב אותך מסיבה כלשהי) אני מציעה לעצור, לעשות פאוזה ארוכה, להתמקצע בידע שכבר רכשת במשך כמה שנים טובות, ורק אז להוסיף עוד נדבך. אין מה לעשות, מה שעושים אינסטנט מוציא תוצאה אינסטנט.

מנדי זלמנוביץ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני חושב שיותר מדאי "התפרסת"....
כדאי שתקחי משהו אחד ותתמקצעי בו באופן מקצועי, ועוד נישות שהם "ברוח" אותו התחום.
רק לזכור ש"ראש" של תיכנות, זה לו אותו "ראש" של עיצוב...
מי שהולך ללמוד תיכנות (ולהתמקצע בבזה), אמור להבין שלא יהי' לו זמן להתעסק עם פוטושופ...
אלא"כ, את מדברת על דברים יותר פשוטים, כמו בניית אתרים והדומה.

רק שלא תצאי עם קרחת מכל הכיוונים, כי אם לא יהי' משהוא אחד שתדעי אותו מקצועי - את לא תשרדי, וחבל.

sara29

משתמש רשום
עיצוב גרפי
עקרוני אני לוקחת את תיכנות/הנדסאים בתור המקצוע (אני שנה הבאה ב י"ג וחבל לי ללמוד שנתיים גרפיקה כשאני יודעת חצי מהתוכנות של גרפיקה ובנית אתרים זה חלק מהתוכנית של הנדסאים)
מה שאני הבנתי שהנדסאים וגרפיקה הולך ביחד(במיוחד הקטע של בנית אתרים)
זה נכון?
אשמח לשמוע חוות דעת...

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לבנית אתר צריך גרפיקאי + מתכנת, אבל לא, זה לא אותו ראש
נראה שיש לך צד שמתחבר לתהליכים וכללים ולימודי התכנות בהחלט יאתגרו אותך, למרות שבלימודי גרפיקה לימוד התכנות זה רק ההתחלה... (כמובן, תלוי ברמת הלימודים)

בכל מקרה, תצליחי!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה