איזו המצאה להקל על החיים

מצב
הנושא נעול.

תפוזים קר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא קראתי את כל האשכול - אני ללא מאמינה שמשהו חשב על הרעיון שלי אבל אולי...
אז אם אתם גרפיקאים בטח תזדהו איתי - יש אנשים שמקובעים על רעיון וכו' שאני מרגישה לפעמים שחבל שא"א לראות מה הם מדמיינים במוח.
אז הייתי שמחה אם משהו היה ממציא איזה מדפסת ששמדפיסה את הרעיונות שלנו
ישירות מהמוח...:D
זה יכול להיות רלוונטי להמון תחומים בחיים...:p

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
א. במקום ללכת להסתפר אצל ספר - קסדה שלמבישים על הראש והיא מספרת לבד.
ב. מישהו אמר פעם:
"לחיבור USB יש שלושה צדדים:
1. זה לא הצד הזה
2. זה גם לא הצד הזה
3. בעצם זה כן הצד הזה".
בקיצור, שלכל חיבור USB יהיה סימון ברור ואחיד מהו הצד הנכון...

ג. מחשב שיזכור "נו, מה רציתי לומר..."

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
א. במקום ללכת להסתפר אצל ספר - קסדה שלמבישים על הראש והיא מספרת לבד.
ב. מישהו אמר פעם:
"לחיבור USB יש שלושה צדדים:
1. זה לא הצד הזה
2. זה גם לא הצד הזה
3. בעצם זה כן הצד הזה".
בקיצור, שלכל חיבור USB יהיה סימון ברור ואחיד מהו הצד הנכון...

"

תעשה לעצמך סימן, מדבקה וכדו' על הצד העליון

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פטנט שהבנתי שכבר ישראלי המציא, אבל משום מה אינה משווקת בארץ
מברשת שיער שבלחיצת כפתור כל ה'שיניים' משתטחות ואפשר להוציא את השיער בקלות.
ואם כבר שיהיו לה כמה אופציות: להברשה, לסרוק, להחלקת השיער, בקיצור להקל על הילדות ואמותיהן לעשות 'קוקו' ללא חס וחלילה שום 'כרבולת'

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אז הייתי שמחה אם משהו היה ממציא איזה מדפסת ששמדפיסה את הרעיונות שלנו
ישירות מהמוח...:D
זה יכול להיות רלוונטי להמון תחומים בחיים...
וגם מקלדת תוך מוחי, שכשאני חושבת ctrl z שיבטל את הפעולה האחרונה שעשיתי... ;)
ג. מחשב שיזכור "נו, מה רציתי לומר..."
:pחזק!;)

מגנום

משתמש סופר מקצוען
על אותו רעיון - הייתי שמחה אם היה מד של חום המים בבוילר
לנו יש טיימר לבוילר- אחד הדברים הגאוניים!
כל ערב לפני המקלחות מסובבים ל-20 ד' כשמגיע ל-0 מתכבה לבד.
לא קורה שהדליקו בוילר התקלחו יצאו מהבית וכשחזרו ראו שהוא עדיין דלוק.
חסכוני ביותר! אתם לומדים כמה זמן צריך בשביל מספר המקלחות שלכם וזה מה שאתם עושים קבוע.
ניתן להשיג במחיר סביר בטמבור. מומלץ!!

מגנום

משתמש סופר מקצוען
ומשהו אחרון-
שימציאו כבר אוטובוסים שהמקום לעגלות ממוקם בדלת האחורית ממש בסוף האוטובוס (והרבה מקום לעגלות)
אמהות עם עגלות עולות מאחורה, כל שאר האוטובוס פנוי למעבר ולא פקוק.

גיטרה

משתמש סופר מקצוען
לנו יש טיימר לבוילר- אחד הדברים הגאוניים!
כל ערב לפני המקלחות מסובבים ל-20 ד' כשמגיע ל-0 מתכבה לבד.
לא קורה שהדליקו בוילר התקלחו יצאו מהבית וכשחזרו ראו שהוא עדיין דלוק.
חסכוני ביותר! אתם לומדים כמה זמן צריך בשביל מספר המקלחות שלכם וזה מה שאתם עושים קבוע.
ניתן להשיג במחיר סביר בטמבור. מומלץ!!

ואני התלהבתי מההברקה של בוילר שמותקן על שעון שבת - נדלק ונכבה לבד בשעות האמבטיה הקבועות של הילדים, ולא כשרוצים להתחיל את האמבטיות - נזכרים פתאום ששכחתי להדליק, ועכשיו להתחיל לחכות.................

well

משתמש פעיל
והרי חלומותי:

3. זמזם שמצפצף כשמשהו מקליד ג'יבריש - כדי למנוע את הרגע הזה שאתה בוהה במסך ומגלה שהקלדת שעה באנגלית...

בהקשר לזה , אני הייתי מציע לכל התוכנות והדפדפנים להפסיק לחלוטין להבדיל בין השפות, זאת אומרת אם מישהו מקליד 'gud, aueuks' במקום 'עוגת שוקולד' זה יחשב אותו דבר מבחינת חיפוש גוגל (קיים כבר במידה חלקית) או חיפוש בכל האתרים או סיסמאות או כל דבר שהוא , בקיצור שלא ישנה לנו מה המצב של המקלדת כשאנחנו מקלידים משהו.
לדעתי זה די מתבקש ויגיעו לזה עוד מעט.
אותו דבר בוורד וכד' יהיה אפשר להחליט את השפה של הטקסט בלי קשר למצב השפה בזמן ההקלדה.
מקווה שהובנתי.

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ואני התלהבתי מההברקה של בוילר שמותקן על שעון שבת - נדלק ונכבה לבד בשעות האמבטיה הקבועות של הילדים, ולא כשרוצים להתחיל את האמבטיות - נזכרים פתאום ששכחתי להדליק, ועכשיו להתחיל לחכות.................
אפשר גם וגם [קצת חשיבה]

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אותו דבר בוורד וכד' יהיה אפשר להחליט את השפה של הטקסט בלי קשר למצב השפה בזמן ההקלדה.
מקווה שהובנתי.
אהה.
סוג של "תרגום מקלדת".- אבל באוטומט. (כמו שגוגל שואל אותי באדיבות במקרה של שגיאת כתיב וכו': "התכוונת לXX?!" הוא ישאל אותי: "התכוונת להקליד XXX?!")

well

משתמש פעיל
אהה.
סוג של "תרגום מקלדת".- אבל באוטומט. (כמו שגוגל שואל אותי באדיבות במקרה של שגיאת כתיב וכו': "התכוונת לXX?!" הוא ישאל אותי: "התכוונת להקליד XXX?!")
זהו שלא בדיוק, תרגום מקלדת כבר קיים היום, אני מתכוון שמבחינת הקלט של המחשב לא תהיה שום משמעות לשפה.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
יש לי בבית.
באמת נח.
אני מפעילה לפעמים לבוקר, ןמחכים מים חמים..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה