איזו המצאה להקל על החיים

מצב
הנושא נעול.

אני הוא

משתמש פעיל
בסופר שלנו זה ככה. (אני גרה בארץ הקודש), רק בלי המספרים - יש על המסך תכנה ידידותית להפליא - לחצנים עם תמונת הפרי, הקוד והמחיר לווידוא, משקל ומדבקה.
בכל רשתות שופרסל יש וכדו יש את התוכנה הזאת וזה חוסך זמן וטרחה
אבל שימו לב כמה מצלמות מרשתות את הקופות האלה

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא מספיק מודגש
מה?
בכל רשתות שופרסל יש וכדו יש את התוכנה הזאת וזה חוסך זמן וטרחה
אבל שימו לב כמה מצלמות מרשתות את הקופות האלה
מה הבעיה, מישהו מתכוון להערים על מישהו? שירשתו כאוות נפשם. (רק שיגידו לאיזה כיוון לחייך)

חני איסחקוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לא יותר פשוט להזמין קנייה הביתה עם שליח?
זה עוד 15-20 ש"ח, מביאים רשימה מפורטת- האגיס-ולא טיטולים למשל,
וכעבור שעה דופקים בדלת.
-אם כבר התעצלתם לעמוד בקופה...

אני הוא

משתמש פעיל
מה?

מה הבעיה, מישהו מתכוון להערים על מישהו? שירשתו כאוות נפשם. (רק שיגידו לאיזה כיוון לחייך)
ומה עם הדמויות על 2 שעוקובת תמיד {אם אתה מסתדר} אחרי כל העברת מוצר
לפחות בסניפים באיזורי
מה גם אליהם צריך לחייך

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
פטנט מגניב וחסכוני (בעקר זמן) שראיתי בחו"ל.
בסופר יש על כל ירק ופרי מספר (החל מ -1 ועד....),
ובאיזור הפירות והירקות מפוזרים כמה משקלים שכששמים עליהם את הירק/הפרי שאת לוקחת ומקלידה את המספר שלו זה כותב על המסך הקטן של המשקל כמה זה יצא - המחיר, ובמידה ואת מעוניינת להשאיר את הכמות הזו ולא להוסיף או להוריד - את לוחצת על אישור וזה מוציא מדבקה עם ברקוד מיוחד (שאם אני זוכרת גם כתוב עליה את המחיר) ואת מדביקה את המדבקה הזו על השקית עם הפרי ואז בקופה המוכרת מעבירה את המוצר עם ברקוד כמו כל מוצר סגור אחר, ולא צריכה לשקול ולהקליד את המוצר ואם רוצים להוריד או להוסיף לוקח הרבה זמן ועצבים למוכרת, לתור וכו.... וכך גם יודעים מראש כמה יצא המחיר.
אותי זה הדליק, אני חושבת שאם סופרים ובמיוחד חנויות ירקות יאמצו את הפטנט הזה זה יהיה מעולה!!!
הם מעדיפים שיקנו הרבה

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חבר'ה
מחכים לעוד המצאות...

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
חשבתי על פריט לאנשי הצלה - מסיכת פה-אף מחוברת לשקית (בגודל של שקית עירוי, או כמו בלון הליום) עם חמצן בכמות של 5-9 דקות נשימה אנושית, לא כבד ושאפשר לשים בתיק - למקרים ל"ע כשצריך לעשות החייאה בשטח, עד שיגיע אמבולנס, שבו יש בלון חמצן ותרופות.
שמים את המסיכה על פני הנפגע(אחרי שמסלקים הפרשות) ומפעילים ע"י בטריה, תוך כדי שעושים עיסויי לב

נערך לאחרונה ב:

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ועוד פריט שהייתי שמחה מאד אם היה בנמצא: (ויש לי בראש איך הייתי רוצה שיראה)
אני לא כ"כ רוצה עגלת תאומים לתינוק ולאחיו בן השנתיים, אני מעדיפה עגלת תינוק שאליה מחובר חלק הניתן להסרה קלה. (ולא מאחור כמו הטרמפיסט, שאי אפשר ללכת נורמלי כשהוא מחובר)

אז חשבתי צימוד לעגלת התינוק, בצד, עם מתאמים, לשלד של העגלה. עבור האח הגדול יותר - כמו ה"סירה" שהייתה צמודה לווספה של פעם. ועדיף עם כיסא ישיבה. וצר. ועם אפשרות הגנה ממזג האויר (גגון וניילון)

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
אני לא כ"כ רוצה עגלת תאומים לתינוק ולאחיו בן השנתיים, אני מעדיפה עגלת תינוק שאליה מחובר חלק הניתן להסרה קלה. (ולא מאחור כמו הטרמפיסט, שאי אפשר ללכת נורמלי כשהוא מחובר)

אז חשבתי צימוד לעגלת התינוק, בצד, עם מתאמים, לשלד של העגלה. עבור האח הגדול יותר - כמו ה"סירה" שהייתה צמודה לווספה של פעם. ועדיף עם כיסא ישיבה. וצר. ועם אפשרות הגנה ממזג האויר (גגון וניילון)
כמובן שכבר יש...
למשל:
upload_2017-11-28_17-50-45.jpeg

דיסק שרוט

משתמש מקצוען

השבוע פורסם בהפלס על עגלת תאומים שבנויה מ 2 עגלות שניתנים להפרדה

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי רוצה שימציאו מוצר שינקה את השיניים, ישאיר אותן סטריליות, אבל בלי הרבה מאמץ.
הדבר שאני הכי שונאת זה לצחצח שיניים עם העיניים חצי עצומות, שלא לדבר על צחצוחי שיניים לילדים...
ואל תגידו שכבר יש מברשת חשמלית...
אני מתכוונת למשהו הרבה יותר יעיל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה