איזו המצאה להקל על החיים

מצב
הנושא נעול.

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מה שאדוני צריך זה רופא עור טוב...
יש לכם פטריה ברגלים... :eek:
עקיצוווווווות מיתושים. אחד הדברים שהורסים את הקיץ :rolleyes:
ובד"כ רובם גם ברגליים - ששם יותר קשה לגרד מבלי למשוך תשומת לב... ;) :cool:
צריך להמציא משהו שמורחים על הגוף והורגגגג את היתושים שמעזים להתקרב אליו.
אגב, היה פה לא מזמן אשכול כזה.

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם יש תנור/ מפזר חום תלוי באמבטיה - מה יותר פשוט מלתלות את המגבת לנגדו בשעת המקלחת?
ככה עושים אצלנו שנִיייים.

בינה

משתמש מקצוען
אני חייבת אחד כזה!!

מה קשור חרדים!?
יש מוטות על קיר שמחממים שמעתי על המוצר, אבל אף פעם לא ראיתי אותו בפועל בבתים..
מעניין למה?
למישהו יש נסיון עם זה?
צפה בקובץ המצורף 304848

לאימא שלי יש את המכשיר הזה בבית,
היינו צריכים להתחנן אליו שיחמם את המגבות...

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פטנט מגניב וחסכוני (בעקר זמן) שראיתי בחו"ל.
בסופר יש על כל ירק ופרי מספר (החל מ -1 ועד....),
ובאיזור הפירות והירקות מפוזרים כמה משקלים שכששמים עליהם את הירק/הפרי שאת לוקחת ומקלידה את המספר שלו זה כותב על המסך הקטן של המשקל כמה זה יצא - המחיר, ובמידה ואת מעוניינת להשאיר את הכמות הזו ולא להוסיף או להוריד - את לוחצת על אישור וזה מוציא מדבקה עם ברקוד מיוחד (שאם אני זוכרת גם כתוב עליה את המחיר) ואת מדביקה את המדבקה הזו על השקית עם הפרי ואז בקופה המוכרת מעבירה את המוצר עם ברקוד כמו כל מוצר סגור אחר, ולא צריכה לשקול ולהקליד את המוצר ואם רוצים להוריד או להוסיף לוקח הרבה זמן ועצבים למוכרת, לתור וכו.... וכך גם יודעים מראש כמה יצא המחיר.
אותי זה הדליק, אני חושבת שאם סופרים ובמיוחד חנויות ירקות יאמצו את הפטנט הזה זה יהיה מעולה!!!

אני הוא

משתמש פעיל
ומה עם חוסר האמון ששורר בחלק ממרכזי הקניות
אולי הוספת או שינית או החלפת מדבקה
סליחה על העין הרע

ks

משתמש מקצוען
חיישני משקל רגישים בכל המושבים ברכב פעילים גם או רק כשהמנוע כבוי (יכול להיות?) שלא יהיה ניתן לנעול את הרכב כשמישהו נשאר. הנטרול אם משאירים מטען בכוונה על המושבים צריך להיות מורכב מעט.

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה קשור חרדים!?
יש מוטות על קיר שמחממים שמעתי על המוצר, אבל אף פעם לא ראיתי אותו בפועל בבתים..
מעניין למה?
לא קשור? תלוי איפה את גרה. אני קיבלתי אחד כזה, הייתי מאושרת, חלום שהתגשם... דא עקא לא היה בבית ס"מ פנוי בשבילו:(
רק לחשוב שאת מרימה יד ונוגעת בזה בטעות...
לא מחמם עד כדי כך, אחרת הוא היה חורך את המגבות.
היינו צריכים להתחנן אליו שיחמם את המגבות...
פשוט צריך לקנות אחד איכותי, והם יקרים.... האיכותיים.
אולי באלי אפשר למצוא במחירים סבירים.

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אימא שלי השקיעה הרבה במכשיר וממש לא קנתה אותו באלי אקספרס....

את בעצמך אומרת שהוא לא כזה מחמם....
לא מחמם עד כדי כויה..
ואם היא קנתה משהו יקר זה באמת מאכזב. (יקר זה מתחיל ב 800, נגמר באלפים.)

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כל חומר שהורג ג'וקים לגמרי, הורג קצת את האנשים, רעל זה רעל...
האמת שהתכוונתי בתחילה משהו כמו קוטל יתושים - מחשמל ואז אמרתי לא הגיוני, זה גם יהיה מסורבל וכבד ואף אחד לא ירצה ללכת עם זה עליו. אז צריך משהו שנמרח... :|

ומה עם חוסר האמון ששורר בחלק ממרכזי הקניות
אולי הוספת או שינית או החלפת מדבקה
סליחה על העין הרע
אוי את מצחיקה, אם אנשים רוצים לגנוב יש להם עוד אלף רעיונות יצירתיים ופחות בשביל לעשות את זה. לא צריך ללכת כל כך רחוק ודווקא עם פירות וירקות, ולחשוש על כזה דבר דווקא.
באותה מידה אדם יכול לקחת 5 קוטג' ולהראות למוכר רק אחד, כשאת השאר הוא שם בשקית עם עוד מוצרים ולא מוציא...

נערך לאחרונה ב:

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אוי את מצחיקה, אם אנשים רוצים לגנוב יש להם עוד אלף רעיונות יצירתיים ופחות בשביל לעשות את זה. לא צריך ללכת כל כך רחוק ודווקא עם פירות וירקות, ולחשוש על כזה דבר דווקא.
באותה מידה אדם יכול לקחת 5 קוטג' ולהראות למוכר רק אחד, כשאת השאר הוא שם בשקית עם עוד מוצרים ולא מוציא...
בדיוק בשביל זה מפעם לפעם הקופאי/ת מבקש/ת לראות שהעגלה ריקה

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
פטנט מגניב וחסכוני (בעקר זמן) שראיתי בחו"ל.
בסופר יש על כל ירק ופרי מספר (החל מ -1 ועד....),
ובאיזור הפירות והירקות מפוזרים כמה משקלים שכששמים עליהם את הירק/הפרי שאת לוקחת ומקלידה את המספר שלו זה כותב על המסך הקטן של המשקל כמה זה יצא - המחיר, ובמידה ואת מעוניינת להשאיר את הכמות הזו ולא להוסיף או להוריד - את לוחצת על אישור וזה מוציא מדבקה עם ברקוד מיוחד (שאם אני זוכרת גם כתוב עליה את המחיר) ואת מדביקה את המדבקה הזו על השקית עם הפרי ואז בקופה המוכרת מעבירה את המוצר עם ברקוד כמו כל מוצר סגור אחר, ולא צריכה לשקול ולהקליד את המוצר ואם רוצים להוריד או להוסיף לוקח הרבה זמן ועצבים למוכרת, לתור וכו.... וכך גם יודעים מראש כמה יצא המחיר.
אותי זה הדליק, אני חושבת שאם סופרים ובמיוחד חנויות ירקות יאמצו את הפטנט הזה זה יהיה מעולה!!!
בסופר שלנו זה ככה. (אני גרה בארץ הקודש), רק בלי המספרים - יש על המסך תכנה ידידותית להפליא - לחצנים עם תמונת הפרי, הקוד והמחיר לווידוא, משקל ומדבקה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה