דרוש מידע איזה תנור מומלץ?

Tuch

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תנור דו תאי משולב גז
המליצו לנו על דלונגי, בלומברג ונורמנדה
יש לכם נסיון, המלצות/ דיס, אשמח לשמוע
או אם קניתם לאחרונה ועשיתם בירור מקיף גם אשמח לשמוע את המסקנות שהגעתם אליהם
תודה רבה!!

אום

משתמש מקצוען
דיס לדלונגי דו תאי משולב.
המון תקלות בבוררים, כל החלפה ע"י טכנאי (אם אתם לא יודעים לעשות לבד) מתחיל ב500ש"ח
וגם לבד זה מורכב, צריך לפתוח את הגז מלמעלה כדי להגיע לתנור, ןהברגים נדבקים במשךהשנים מגלישות של סירים ושומנים ויש טכנאים שלא רוצים לתקן בגלל זה.
ובכלל, למה משולב? זה בעצם 3 מכשירים שחוברו יחד לתאומים סיאמיים ואם אחד מהשלושה הולך ברמה שלא מצדיק לתקן צריך לזרוק את הכל. השוק של הבילד אין חד תאי ענק ואיכותי בהרבה

נחמה למה

משתמש פעיל
דיס לדלונגי דו תאי משולב.
המון תקלות בבוררים, כל החלפה ע"י טכנאי (אם אתם לא יודעים לעשות לבד) מתחיל ב500ש"ח
וגם לבד זה מורכב, צריך לפתוח את הגז מלמעלה כדי להגיע לתנור, ןהברגים נדבקים במשךהשנים מגלישות של סירים ושומנים ויש טכנאים שלא רוצים לתקן בגלל זה.
ובכלל, למה משולב? זה בעצם 3 מכשירים שחוברו יחד לתאומים סיאמיים ואם אחד מהשלושה הולך ברמה שלא מצדיק לתקן צריך לזרוק את הכל. השוק של הבילד אין חד תאי ענק ואיכותי בהרבה
אצל ההורים שלי יש כ15 שנה דלונגי ומרוצים ביותר,
לאחרונה החליפו תנור ואחרי סקר שווקים עמוק הגיעו למסקנה שבדו-תאי הוא לוקח.

בד"כ ההמלצה היא לא דו-תאי כי התא התחתון חזק והעליון חלש. בחד תאי כל תנור מקבל את הצומי שלו בנפרד... לשיקולכם.

Tuch

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני יודעת שזה מה שפחות מומלץ דו תאי, אבל מגבלות מקום לא מאפשרות משהו אחר וכרגע שיפוץ לא בתוכנית.
תודה!
יש עוד?
מישהו מכיר את הדגם הזה של סאוטר?
Sdo730ix
(יודעת שכבר אין בשוק, ובכל אופן ממש דחוף לי)

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
תנור דו תאי משולב גז
המליצו לנו על דלונגי, בלומברג ונורמנדה
יש לכם נסיון, המלצות/ דיס, אשמח לשמוע
או אם קניתם לאחרונה ועשיתם בירור מקיף גם אשמח לשמוע את המסקנות שהגעתם אליהם
תודה רבה!!
דלונגי ורק דלונגי
בלומברג לא מתקרב אליו
הדיס הנ"ל הינו לדגם הזול יותר שיש בו בעיה בבוררים
תקנו את הדגם היקר יותר בקרייזמן

נעליים

משתמש מקצוען
גם לי יש דלונגי קניתי לפני חצי שנה ומאוד מרוצה ב"ה
וגם ממליצה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה