דרוש מידע איזה תנור מומלץ יותר?

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי דלונגי וכשבררתי על החלפה לופרה היה הדגם המועדף מהרבה מאוד בחינות.
(בינתיים לא החלפתי מתוך חלום על שיפוץ מהיר ועל תנור בילד אין..)

(אם כי דלונגי לא באמת גרוע כמו שאני עושה ממנו... בעיקר הכיריים פחות מוצלחות...)

mimi❤❤

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש לי דלונגי וכשבררתי על החלפה לופרה היה הדגם המועדף מהרבה מאוד בחינות.
(בינתיים לא החלפתי מתוך חלום על שיפוץ מהיר ועל תנור בילד אין..)

(אם כי דלונגי לא באמת גרוע כמו שאני עושה ממנו... בעיקר הכיריים פחות מוצלחות...)
מה מוצלח פחות בכיריים?

1978

משתמש פעיל
אני עכשיו גם בחיפושים... לופרה אצלי גוסס... לא אהבתי לא התחברתי . התקלקל מהר.. הדלונגי הדגם שציינת. יש בעיה בחימום התנור, שהבורר נהרס. ריינר חשמל אמרו לי השבוע שהדגם שלהם עם מאוורר שמווסת את החום..מה עם סאוטר שמפרסמים??

mimi❤❤

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אני עכשיו גם בחיפושים... לופרה אצלי גוסס... לא אהבתי לא התחברתי . התקלקל מהר.. הדלונגי הדגם שציינת. יש בעיה בחימום התנור, שהבורר נהרס. ריינר חשמל אמרו לי השבוע שהדגם שלהם עם מאוורר שמווסת את החום..מה עם סאוטר שמפרסמים??
איזה סאוטר מפרסמים? את יודעת איזה דגם?

mimi❤❤

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
זה משהו פשוט יותר מהלופרה והדלונגי
היה לנו בשנים האחרונות כמה מהפשוטים (קינג, בקו) כולם הלכו תוך פחות משנתיים
את העיצוב שלו גם פחות אהבתי (אני רוצה נירוסטה ללא שחור ומכסה שקוף)

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לי יש בקו כבר שנתיים וחצי מרוצה מאד מאד הרבה יותר מהסאוטר שהיה לי אחוי גם החליפה מדלונגי לבקו והיא הרבה יותר מרוצה.
חמותי החליפה מדלונגי לסאוטר והיא ממש מרוצה.
לאחרונה כל מי ששמעתי שהיה לו/ יש לו דלונגי לא מספיק מרוצה ממנו.
לגיסתי יש לאופרה היא מאד מרוצה.

אני זה אני:)

משתמש פעיל
לי היה בקו, בפסח הוא חוגג שנתים
עדיין באמצע לשלם עליו בתשלומים:cry:
כבר כמעט שנה שהתנור התחתון עושה בעיות,
הגוף חימום למטה לא עובד בכלל ולמעלה התעוות לגמרי!
לא ממליצה בכלל

"FullStack"

משתמש חדש
לי היה בקו, בפסח הוא חוגג שנתים
עדיין באמצע לשלם עליו בתשלומים:cry:
כבר כמעט שנה שהתנור התחתון עושה בעיות,
הגוף חימום למטה לא עובד בכלל ולמעלה התעוות לגמרי!
לא ממליצה בכלל
גם לי נהרס בקו מהר, ממש לא הייתי מרוצה
אני גם מתלבטת עכשיו בין הלופרה לדלונגי...

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי יש דלונגי בערך שנה מרוצה ממנו מאוד, לא עושה שום בעיות, והכי הכי: הוא מהמם!!!!

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא יודעת איך ניקרא הדגם
אבל זה דו תאי בהכשר הבד"ץ.
נראה בערך ככה (קצת שונה)
Screenshot of תנור משולב דלונגי – חיפוש Google.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה