איזה תוכנית מינימלית יש לקו טלפון ביתי

גילול

משתמש מקצוען
אפילו בלי שיחות יוצאות.

איזה חברה?
מה כלול
ומה העלות ?

אשמח לכל מידע!

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
לי יש בהוט תכנית שלא משלמים בכלל תשלום קבוע
רק לדקת שיחה זה מאד יקר
אבל אם לא משתמשים לשיחות יוצאות זה יוצא בעצם בחינם :)
בהתחלה הם הכחישו שיש להם כזה דבר, אבל אחרי שהתעקשתי נתנו לי
(אמרו לי שמבחינה חוקית הם חייבים לתת כזו אפשרות, כך שאפשר לנסות בעוד חברות, אם כי לא בדקתי שזה נכון)

yonig20

משתמש פעיל
אני בנטוויז'ן 20 ש"ח לחודש ללא הגבלה לכל היעדים.
כולל ראוטר.
רשמית יש עלות התקנה 99 ש"ח, ייתכן שבמעט לחץ תוכל לגרום להם להתקין חינם. (בעבר היו תקופות של התקנה חינם.)

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
20 ש"ח כולל ראוטר כולל ספק כולל תשתית?
בטוח?

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י צביזון;2329922:
20 ש"ח כולל ראוטר כולל ספק כולל תשתית?
בטוח?

בוודאי שזה ללא ספק ותשתית.

יש בבזק "קו קל" 25 ש"ח לחודש, 25 אג' לדקת שיחה.

שי613

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש את שנקרא כמהזה שמשווה מחירים. אפשר לעשות שם סינון לפי כמה מדברים וכו'

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שירבוטית;2330384:
ואם התשתית של בזק ידוע לך?

תשתית מינימלית של בזק עולה 55 ש"ח לחודש ובשביל קו של נטוויז'ן לא צריך ספק.

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י koll kvoda;2330390:
בזק יש גם תוכנית של 9 ש"ח ל200 או 35 ל3000 דק'

גם אם זה קיים, הכוונה לעלויות כתוספת לעלות של קו רגיל (כ55 ש"ח לחודש).

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י koll kvoda;2330390:
בזק יש גם תוכנית של 9 ש"ח ל200 או 35 ל3000 דק'
http://kollkvoda.co.il/
לתשומת לב, כשאתם עונים תשובה ומכניסים קישור, ההבנה המתבקשת שהקישור קשור לתשובה, ושם יש מידע המשכי לתשובה.
זה מה שקרה לי, וכשראיתי שהקישור חסום שלחתי פתיחה לחברת הסינון.
דבר שכמובן עולה כסף (במסלולים מסויימים).
וכיון שאח"כ ראיתי בעוד הודעות את התופעה הזו, אבקש, נא להפסיק!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י צביזון;2330462:
לתשומת לב, כשאתם עונים תשובה ומכניסים קישור, ההבנה המתבקשת שהקישור קשור לתשובה, ושם יש מידע המשכי לתשובה.
זה מה שקרה לי, וכשראיתי שהקישור חסום שלחתי פתיחה לחברת הסינון.
דבר שכמובן עולה כסף (במסלולים מסויימים).
וכיון שאח"כ ראיתי בעוד הודעות את התופעה הזו, אבקש, נא להפסיק!

מצטרף:)
יש לתת הבהרה לגבי הלינק בסוף ההודעה.

לשאול: אנו משלמים 35 ש"ח לנטוויז'ן. בבזק יוצא יותר יקר למרות שיתכן וזה שווה בגלל ההפרש באיכות הקו והישרות.

yonig20

משתמש פעיל
נכתב ע"י פנס בערפל;2330480:
לשאול: אנו משלמים 35 ש"ח לנטוויז'ן. בבזק יוצא יותר יקר למרות שיתכן וזה שווה בגלל ההפרש באיכות הקו והישרות.

מציע לכם לעשות כמוני, להתקשר לנטוויז'ן ולהגיד שאתם מכירים מישהו שעבר לחבילה של 20 ש"ח, הנציג יעבור להמתנה להשיג אישור מנהל ויחזור עם אישור.
ולגבי מה ששאל צביזון, התכוונתי לומר שעם הקו טלפון מקבלים מודם ראוטר, אבל ברור שזה לא כולל תשתית וספק, שזה אפשר לעשות בכל חברה אחרת. אני מתייחס רק לקו הביתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה