דרוש מידע איזה פלאפון יש לך? את/ה מרוצה ממנו?

bmkol

משתמש מקצוען
האפטק שלי שבק....
חייבת דחוףףףףףףףףף תשובה מה הכי טוב
Nokia c2 מעולה ... גם הלא כשר תומך בסים כשר של סלקום ופרטנר
יש כרגע דיל מצוין שאני יכול לתת לך בחו"ל ... אם תרצי תגידי לי ... אני בכוונה לא שם כאן קישור כי לפני מספר ימים הגבת בהמון כעס שאני מנסה לשווק כאן ולעשות כסף ... אז אם תרצי תעדכני אותי אני אפילו אשלח לך בפרטי כדי שזה לא ייראה מסחרי

בהצלחה

ctrl c

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
עריכה והפקת סרטים
Nokia c2 מעולה ... גם הלא כשר תומך בסים כשר של סלקום ופרטנר
יש כרגע דיל מצוין שאני יכול לתת לך בחו"ל ... אם תרצי תגידי לי ... אני בכוונה לא שם כאן קישור כי לפני מספר ימים הגבת בהמון כעס שאני מנסה לשווק כאן ולעשות כסף ... אז אם תרצי תעדכני אותי אני אפילו אשלח לך בפרטי כדי שזה לא ייראה מסחרי

בהצלחה
כבר עדכנתי שאני אחרי...
הגבתי בהמון כעס?
זה לא היה אני...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אז עשינו אתמול סבב שווקים ולהלן התוצאות
אשמח אם תוכלו לעור לי להכריע מה לקנות
צריכה 2 מכשירים חדשים (לא מחודשים) עד עלות של 400+-
1. רמי לוי
2. פלאפון
שניהם דור 3

הכי מומלץ בחניות זה נוקיה החדש 3310 בעלות של 420-450 שח
או אפטק בעלות של 260-300

בחנות אחת אמר לנו המוכר שעל שניהם אומנם יש הכי הרבה המלצות אך בדור 3 יש איתו תקלות בעיקר של שיחות שלא מתקבלות

ועוד המלצות על בלו, מקס כושר, K21 ,K34 , W8
כל אחד ממליץ על משהו אחר ובלבל אותנו לגמרי
מה אומרים? והמ קונים??

אגב לגבי מחודשים, אמר לנו מוכר שעל היאנג חוזרים עם הכי פחות! תקלות. כך שהוא הכי אמין מבחינת מחודשים

ועוד הערה לגבי האפטק , הסביר לנו מוכר אחד שפעם באמת היה המון תקלות עליו על הבטריה שנגמרת מהר ועל המסך
כיום (בערך 8 חודשים) הוציאו גרסה משודרגת יותר עם בטריה של 1100 (לעומת ה800) הקודמת שמחזיקה המון זמן וגן חיזקו את המסך בצורה משמעותית יותר

המוכר בחנות של רמי לוי (רבי עקיבא 8) אמר שבעוד שבוע +- יגיעו לשוק מכשירים חדשים וטובים
מישהו מכיר/שמע?
שווה לחכות?

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
המוכר בחנות של רמי לוי (רבי עקיבא 8) אמר שבעוד שבוע +- יגיעו לשוק מכשירים חדשים וטובים
מישהו מכיר/שמע?
שווה לחכות?
לא שמעתי, מוזר...
ועוד הערה לגבי האפטק , הסביר לנו מוכר אחד שפעם באמת היה המון תקלות עליו על הבטריה שנגמרת מהר ועל המסך
כיום (בערך 8 חודשים) הוציאו גרסה משודרגת יותר עם בטריה של 1100 (לעומת ה800) הקודמת שמחזיקה המון זמן וגן חיזקו את המסך בצורה משמעותית יותר
נכון אבל עדיין ל א בטוח שהייתי הולך על זה ...
אגב לגבי מחודשים, אמר לנו מוכר שעל היאנג חוזרים עם הכי פחות! תקלות. כך שהוא הכי אמין מבחינת מחודשים
כל מכשיר תלוי מי מחדש אותו...

אולי מעניין אותך גם...