פונט איזה פונט יש לפונטביט, שתומך בטעמי המקרא?

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש להם רק משקל אחד כזה
ליוורנה מורחב
הוא נמכר במחיר של 25 משקלים!

כבר יותר משתלם לרכוש פונט מתאים אצל איתמר נתן

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אכן ליוורנה מורחב והוא רק במשקל רגיל!
לאיתמר נתן יש בטוח אני בררתי לפני כשנה ועדיין לא היה לו ונאלצתי לרכוש את של פונטביט

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה המחירים אצל איתמר נתן?
יש לי חבילה אצל פונטביט ונראה לי, שיש לי אופציה לבחור משקל מורחב אחד או WEB אחד
אז אולי אנצל זאת

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה המחירים אצל איתמר נתן?
יש לי חבילה אצל פונטביט ונראה לי, שיש לי אופציה לבחור משקל מורחב אחד או WEB אחד
אז אולי אנצל זאת
יש לך כנראה אופציה של משקל מורחב רגיל, לא משהו שתומך טעמי מקרא
מורחב רגיל הם בדרך כלל מתמחרים כמו 10 משקלים,
אגב עד עצם היום הזה לא קלטתי מה ההבדל אצלהם בין משקל רגיל למשקל מורחב

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לך כנראה אופציה של משקל מורחב רגיל, לא משהו שתומך טעמי מקרא
מורחב רגיל הם בדרך כלל מתמחרים כמו 10 משקלים,
אגב עד עצם היום הזה לא קלטתי מה ההבדל אצלהם בין משקל רגיל למשקל מורחב
תודה ! אברר זאת מחר
אגב יש להם פונט חדש שנקרא טאוריאן משהו כזה
שתומך בטעמי המקרא וניקוד וזה יושב עליו ממש יפה, אבל אני רוצה משהו אחר, יותר כמו ליבורנה או וילנא

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא רואה שטוריאן תומך טעמי מקרא
זה לא מופיע בקטלוג

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה