דרוש מידע איזה עוד אופציות יש לילקוטי כיתה א' ? (חוץ מהלוקיטי/ניקי /גלידה ורדרדים ונחמדים...)

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כ
וגם סראפן אני מביאה מאנגליה מגורג' 2 ב 50. לא ממש אותו דבר אבל בערך.מה שכאן מתחיל מ 200 אמרו לי..

למה סתם לרשום שם של בית ספר....
מאיפה הסרפנים אפשר קישור?
אני תמיד הזמנתי של מארקס אנד ספנסר מוצלחים ממש ב- 50 שקל
אבל הם הפסיקו למכור כחול רק אפור

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בשכונות שמאוכלסות בישראלים בלבד זה ממש לא קיים....
זה קיים גם פה בבני ברק
סרפנים מהממים מחויטים ברמה ממש טובה
מושלם לבנות הקטנות שנופלת להם כל הזמן החצאית והחולצה שלוש נקודות ;)
פעם זה היה רק לחוצניקיות
אבל מאז שהתחילו להזמין באינטרנט - הכל הסטוריה...
כבס ולבש
זיל הזול
רק בחצי שנה האחרונה אין כחול :(

אמא לילדי המתוקים

משתמש פעיל
מאיפה הסרפנים אפשר קישור?
אני תמיד הזמנתי של מארקס אנד ספנסר מוצלחים ממש ב- 50 שקל
אבל הם הפסיקו למכור כחול רק אפור
זה הקישור.

לגיסתי היו כאלו. ומאוד נהנתה,
המותן נמוך ולא רגיל כמו הכל, ורוכסן קידמי,.
אני לא מזמינה. מישהו שולח לי.
בגלל שאין מידות(כנראה יביאו לקראת החופש) , אני מחפשת בניתיים באתרים אחרים עם מותן רגיל,.

ואיך המידות אורך של מרקס אנד ספנסר? אולי אבקש שיבדקו לי באחת החנויות אם יש כחול.

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה הקישור.

לגיסתי היו כאלו. ומאוד נהנתה,
המותן נמוך ולא רגיל כמו הכל, ורוכסן קידמי,.
אני לא מזמינה. מישהו שולח לי.
בגלל שאין מידות(כנראה יביאו לקראת החופש) , אני מחפשת בניתיים באתרים אחרים עם מותן רגיל,.

ואיך המידות אורך של מרקס אנד ספנסר? אולי אבקש שיבדקו לי באחת החנויות אם יש כחול.
מרקס אנד ספנסר מושלם ברמות!
אני אודה לך אם תוכלי לעדכן במקרה ששמעת שבחנויות עצמן כן יש
תודה
האמת ראיתי באמזון סרפנים ממש חמודים
יצא לך פעם להזמין?

אמא לילדי המתוקים

משתמש פעיל
מרקס אנד ספנסר מושלם ברמות!
אני אודה לך אם תוכלי לעדכן במקרה ששמעת שבחנויות עצמן כן יש
תודה
האמת ראיתי באמזון סרפנים ממש חמודים
יצא לך פעם להזמין?
מצאתי גם בנקסט.
זה בעצם התלבושת גם שם

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש חברה מעולה בשם FRENCH TOAST שמוכרת חצאיות סרפנים ומכנסי תלבושת. איכותי ברמות. מכנסיים מבד קצת סטרצ'י (לא ניכר במראה) וזה הרבה יותר נוח ופחות נקרע. חצאיות תלבושת מעולות. יש באמזון.

תיקי קיפלינג- אם יש לכן מי שיביא מחו"ל, אני מזמינה באתר הרשמי של קיפלינג, צריך לעקוב אחרי המבצעים. הזמנתי כבר כמה תיקים (סמינר, גדולים) ב200 שח וגם פחות.
לכל המתלוננים על המותג- אני גם בהתחלה לא קניתי כי לא היה לי נאה ללכת אחרי העדר. תכל'ס, אין הרבה מתחרים. תיקים איכותיים בטירוף. ללא משקל. עמיד למים. לא נקרע ומחזיק שנים על שנים.

ספרינגית

משתמש מקצוען
יש חברה מעולה בשם FRENCH TOAST שמוכרת חצאיות סרפנים ומכנסי תלבושת. איכותי ברמות. מכנסיים מבד קצת סטרצ'י (לא ניכר במראה) וזה הרבה יותר נוח ופחות נקרע. חצאיות תלבושת מעולות. יש באמזון.

תיקי קיפלינג- אם יש לכן מי שיביא מחו"ל, אני מזמינה באתר הרשמי של קיפלינג, צריך לעקוב אחרי המבצעים. הזמנתי כבר כמה תיקים (סמינר, גדולים) ב200 שח וגם פחות.
לכל המתלוננים על המותג- אני גם בהתחלה לא קניתי כי לא היה לי נאה ללכת אחרי העדר. תכל'ס, אין הרבה מתחרים. תיקים איכותיים בטירוף. ללא משקל. עמיד למים. לא נקרע ומחזיק שנים על שנים.
מילא תיקי בית ספר צריך לחפש באמת
אבל איזה בחורת סמינר הולכת שנים על שנים עם אותו תיק????...

ספרינגית

משתמש מקצוען
אוקי.
את רוצה סגנון של גב, רגיל?
כן. לא נראה לי שבאזור שלנו הולכים כל כך עם מרובעים. אז לא רוצה שתהיה יוצאת דופן
קחי דוגמא שבמקום התיקים המצועצעים הלו קיטי ודומיהם שיש לרוב הגן שלה- קניתי לה את זה- באלי- חיקוי זארה
וגם בילקוט- היא עצמה אומרת לי - יותר יפה משהו כמו זה- שזה צבע אחד...
כמובן שלא בוער דווקא צבע אחד אבל הכוונה לקלאסי יותר. מקורי אבל לא מוזר...
4wxGFZfztOyD_nVT2T08qFCgTEB058sIzcHAq5DPVp2nIP9yRzsS1QuQP4x1aIvIZxI-JLYByYhhJtcs3ZYjtTY3X9-CxMxbu36L2d6SnKYmohZ2jMznowHw

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
סמינר התכוונתי תיכון.
סה"כ 6 שנים
כמה תיקים קונים בממוצע בשנים האלה? אני עוד לא בעניינים האלה...
תלוי עד כמה הבת רוצה להתחדש.
אני ב 6 שנים של תיכון וסמינר, החלפתי והשתמשתי ב 10 תיקים בערך. זה תלוי גם באופי של התיכון והסמינר. יש כאלה שאי אפשר להגיע שני ימים רצופים עם אותו תיק...
אז צריך שיהיו כמה ומחליפים מידי פעם...

ספרינגית

משתמש מקצוען
תלוי עד כמה הבת רוצה להתחדש.
אני ב 6 שנים של תיכון וסמינר, החלפתי והשתמשתי ב 10 תיקים בערך. זה תלוי גם באופי של התיכון והסמינר. יש כאלה שאי אפשר להגיע שני ימים רצופים עם אותו תיק...
אז צריך שיהיו כמה ומחליפים מידי פעם...
השאלה אם את מהדור הנוכחי
אם התחתת לפני יותר משנתיים אני מניחה שאת כבר לא רלוונטית
היום אומרים שכל חצי שנה זה דור אחר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה