דרוש מידע איזה עוד אופציות יש לילקוטי כיתה א' ? (חוץ מהלוקיטי/ניקי /גלידה ורדרדים ונחמדים...)

ספרינגית

משתמש מקצוען
יש חברה מעולה בשם FRENCH TOAST שמוכרת חצאיות סרפנים ומכנסי תלבושת. איכותי ברמות. מכנסיים מבד קצת סטרצ'י (לא ניכר במראה) וזה הרבה יותר נוח ופחות נקרע. חצאיות תלבושת מעולות. יש באמזון.

תיקי קיפלינג- אם יש לכן מי שיביא מחו"ל, אני מזמינה באתר הרשמי של קיפלינג, צריך לעקוב אחרי המבצעים. הזמנתי כבר כמה תיקים (סמינר, גדולים) ב200 שח וגם פחות.
לכל המתלוננים על המותג- אני גם בהתחלה לא קניתי כי לא היה לי נאה ללכת אחרי העדר. תכל'ס, אין הרבה מתחרים. תיקים איכותיים בטירוף. ללא משקל. עמיד למים. לא נקרע ומחזיק שנים על שנים.
יש תיקי קיפלינג לכיתה א'?
לא מרובעים
שהם עומדים. כלומר הילדה מניחה אותם על הרצפה ליד השולחן והם עומדים ולא נופלים?

ספרינגית

משתמש מקצוען
לקחתי את הורוד
קצת התלכלך אז כיבסתי
יצא לי כבר לכבס פעמיים ויצא חדש ונקי

מה שאהבתי בו
שהוא אופנתי, ילדותי וצבעוני
אבל לא קיטי - מיקי - ניקי..
תגידי אם זה לכיתה א'- זה עומד? כלומר כשהילדה מניחה את זה על הרצפה ליד השולחן הוא יציב לעמוד או נופל?
זה קריטריון ממש חשוב לדעתי לכיתה א'.
יאלא, אני רוצה כבר להזמיןןןןן

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
תגידי אם זה לכיתה א'- זה עומד? כלומר כשהילדה מניחה את זה על הרצפה ליד השולחן הוא יציב לעמוד או נופל?
זה קריטריון ממש חשוב לדעתי לכיתה א'.
יאלא, אני רוצה כבר להזמיןןןןן
אבדוק ב2 כשאהיה בבית בעז"ה

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מודן וקל קו גם האלה בלי גלגלים יש להם יציבות לעמידה
בכל אופן יש לך המלצה מנסיון?
על תיקים עומדים- לא.*עוד מעלה של קיפלינג שהם עמידים למים 100%

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש חברה מעולה בשם FRENCH TOAST שמוכרת חצאיות סרפנים ומכנסי תלבושת. איכותי ברמות. מכנסיים מבד קצת סטרצ'י (לא ניכר במראה) וזה הרבה יותר נוח ופחות נקרע. חצאיות תלבושת מעולות. יש באמזון.

תיקי קיפלינג- אם יש לכן מי שיביא מחו"ל, אני מזמינה באתר הרשמי של קיפלינג, צריך לעקוב אחרי המבצעים. הזמנתי כבר כמה תיקים (סמינר, גדולים) ב200 שח וגם פחות.
לכל המתלוננים על המותג- אני גם בהתחלה לא קניתי כי לא היה לי נאה ללכת אחרי העדר. תכל'ס, אין הרבה מתחרים. תיקים איכותיים בטירוף. ללא משקל. עמיד למים. לא נקרע ומחזיק שנים על שנים.

לא יודעת איך התפספסה לי ההודעה שלך בשירשור
אני אשמח אם תוכלי לעזור לי

פראנצ' טוסט - בדיוק גיליתי את האתר הזה, ההזמנה שם בקלות? מגיע מהר?
קיפלינג - אני מבינה שהם לא שולחים לארץ?

תודה!!

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודעת איך התפספסה לי ההודעה שלך בשירשור
אני אשמח אם תוכלי לעזור לי

פראנצ' טוסט - בדיוק גיליתי את האתר הזה, ההזמנה שם בקלות? מגיע מהר?
קיפלינג - אני מבינה שהם לא שולחים לארץ?

תודה!!
פרנצ' טוסט- לא יצא לי אישית להזמין. אני קניתי בחנות בארה"ב, ושמעתי על אנשים שהזמינו מאמזון.
קיפלינג- יש אתר ישראלי אבל הוא בד"כ מאד יקר. האתרים הרשמיים של ארה"ב ואנגליה לא שולחים לארץ. האפשרויות הן לבדוק באמזון, או אם מוצאת דיל מאד טוב, לבדוק חברות שילוח כמו חביל'ס או IDGU.

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרנצ' טוסט- לא יצא לי אישית להזמין. אני קניתי בחנות בארה"ב, ושמעתי על אנשים שהזמינו מאמזון.
קיפלינג- יש אתר ישראלי אבל הוא בד"כ מאד יקר. האתרים הרשמיים של ארה"ב ואנגליה לא שולחים לארץ. האפשרויות הן לבדוק באמזון, או אם מוצאת דיל מאד טוב, לבדוק חברות שילוח כמו חביל'ס או IDGU.
תודה על התשובה!!
קנית סרפן? תוכלי להגיד לי בערך כמה ס"מ אורך? יעזור לי ממש לקלוט איזה מידה להזמין
תמיד הייתי מזמינה במרקס אנד ספנסר ואין להם השנה את הסרפן המדובר בכחול

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לדעת אם משהי נתקלה בילקוטים בסגנון הזה
1689098793760.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה