איזה ספק אינטרנט אתם ממליצים?

• פותח הנושא debby
  • פורסם בתאריך

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מנסיון ארוך טווח עם החברות. נראה לי שהמצב הוא כזה:
014 -שירות מצוין, איכות מצוינת, מחיר יקר (במחיר של ספק וטלפוניה ניתן להתמקח, בשירותים עסקיים אחרים שיש להם בלעדיות המחיר מטורף ואי אפשר להתמקח)
013 - שירות דפוק, איכות סבירה, מחיר סביר
012 - שירות דפוק (יותר טוב מ 013), איכות סבירה, מחיר זול.

צדיק

משתמש צעיר
נכתב ע"י מיכל123;1137086:
מנסיון ארוך טווח עם החברות. נראה לי שהמצב הוא כזה:
014 -שירות מצוין, איכות מצוינת, מחיר יקר (במחיר של ספק וטלפוניה ניתן להתמקח, בשירותים עסקיים אחרים שיש להם בלעדיות המחיר מטורף ואי אפשר להתמקח)
012 - שירות דפוק (יותר טוב מ 013), איכות סבירה, מחיר זול.

מה יש להם בלעדיות?

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש להם שירותים עסקיים מיוחדים (בתחומים הקשורים להנהלת חשבונות ועוד).

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לציין ש 012 התשדרגו בשבועות האחרונים ולענ"ד יש להם כיום שירות מצוין. כל מיני בעיות שהיו לי איתם תקופה די ארוכה נפתרו בשבועיים האחרונים.

עובר עליהם משהו. לא ברור לי מה.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מיכל123;1152854:
יש לציין ש 012 התשדרגו בשבועות האחרונים ולענ"ד יש להם כיום שירות מצוין. כל מיני בעיות שהיו לי איתם תקופה די ארוכה נפתרו בשבועיים האחרונים.

כמו?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מיכל123;1152854:

אוי באמת, מכל התגובות שלך להגנת 012 מוכח שיש לך איזשהם דילים איתם, וכמו שכתבת במפורש בהודעה #19, אז בבקשה.. מספיק לעשות אותנו תמימים.. משפטים כמו המשפטים שהדגשתי, קצת...

לא בא להרוס לאף אחד, אבל להיות צבוע וגם ככה להיות שקוף? זה קצת מצחיק, לאחר המחילה.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י המקצוען;1153639:
אוי באמת, מכל התגובות שלך להגנת 012 מוכח שיש לך איזשהם דילים איתם, וכמו שכתבת במפורש בהודעה #19, אז בבקשה.. מספיק לעשות אותנו תמימים.. משפטים כמו המשפטים שהדגשתי, קצת...

לא בא להרוס לאף אחד, אבל להיות צבוע וגם ככה להיות שקוף? זה קצת מצחיק, לאחר המחילה.

012 היו הכי זולים, ולכן עשיתי איתם דיל ! נכון, יש לי איתם דילים ואני שמח בזה.

היה להם שירות מצוין פעם, ואח"כ נהיה להם שירות דפוק (מי שרוצה אני יכול להראות התכתבויות נזעמות שלי איתם בתקופה מסוימת), ובחודש האחרון, כפי שכתבתי, עובר עליהם משהו ונהיה להם שירות מצוין.

לדוגמא;
הם לקחו לי 650 ש"ח עבור שיחות שלא ביצעתי בינואר 2013, ולא עזר לי המריבה איתם והמיילים הנזעמים, ולפני שבועיים התקשרו אלי מהשירות שלפנים משורת הדין הם מזכים אותי.
ומכיון שיש לי איתם דילים למחירים נמוכים ללקוחות שלנו, יש לי איתם הרבה תקשורת, ובחודש האחרון המצב השתפר בצורה מיוחדת בכל התחומים.

אין לי בעיה לחזור ולדווח במקרה שהמחיר ישאר זול והשירות יהפוך חזרה להיות גרוע.

האינטרס שלי הוא שהלקוחות שלי יהיו מרוצים, ושישלמו בזול. אם 012 לא היו הכי טובים בשביל הלקוחות שלי לא הייתי עובד איתם.

ודרך אגב הנה ציטוט מה שכתבתי כאן באשכול, למעלה לפני ש 012 היו טובים בשירות. כתבתי את זה מפורש.
'מנסיון ארוך טווח עם החברות. נראה לי שהמצב הוא כזה:
012 - שירות דפוק (יותר טוב מ 013), איכות סבירה, מחיר זול.'

מכל הלב

משתמש פעיל
יש קצת בעיה בסקר.
היה צריך להיות מסודר הספקים, ואח"כ מתקינים על זה נתיב.
הרי את נתיב אפשר להתקין על איזה ספק שרוצים.

נח

משתמש רשום
רימון - אתרוג
אחרי הכל עדיין אין מי שעושה את העבודה במקומם.

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
לא חייבים ספק קוי אפשר גם סלולארי

הציבור שלנו שלא צורך תכני בידור עתירי נפח יכול להסתפק גם בנטסטיק, היום כבר יש נטסטיק עם גלישה ללא הגבלה ומהירות הורדה של עד 10 מגה, עם חסימה מובנית של רימון אתרוג ונתיב במחיר שמתחיל ב-55 ש"ח בלבד כולל הכל.. ספק + תשתית + סינון, אפשר גם להעביר את האינטרנט ממחשב למחשב בקלות (מנייח לנייד לדוגמא)

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
:D מאז עברו הרבה מים בכנרת.
האשכול מ-2008...

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י pinati;1155201:
:D מאז עברו הרבה מים בכנרת.
האשכול מ-2008...

זה אשכול שנמשך ונמשך וימשיך להמשך בגלל הסקר שבו,
כשמצביעים בסקר, האשכול קופץ.

sivan22

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
014 בזק בינלאומי - הכי טוב מבחינת מהירות גלישה ושרות,
אינטרנט רימון - הכי טוב מבחינת סינון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה