דרוש מידע איזה משפט אמרו לך פעם ולא שכחת אותו עד היום?

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אוקיי, עשיתי וורד עם המשפטים, השתמשתי עם GPT בשביל היעילות... אז יש מצב שיש קצת טעויות, אבל נסלח לו. (נניח דברים שהם לא משפטים, אלא רק תגובות, או שלא המשתמש הזה כתב את התגובה...)

קבצים מצורפים

• קובץ משפטים לחיים מפרוג.docx
    KB 27.9 · צפיות: 10

נאמנה למקור

משתמש צעיר
אוקיי, עשיתי וורד עם המשפטים, השתמשתי עם GPT בשביל היעילות... אז יש מצב שיש קצת טעויות, אבל נסלח לו. (נניח דברים שהם לא משפטים, אלא רק תגובות, או שלא המשתמש הזה כתב את התגובה...)
ווואו מטורף!! תודה רבה!

איך עשית את זה עם GPT? כאילו, מה כתבת לו שיעשה? איך עושים כזה דבר עם GPT?

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
ווואו מטורף!! תודה רבה!

איך עשית את זה עם GPT? כאילו, מה כתבת לו שיעשה? איך עושים כזה דבר עם GPT?
הלכתי מתחילת האשכול, וכל עמוד פשוט העתקתי את כל הטקסט, עם כל הדברים הלא חשובים ופשוט כתבתי לו- תסנן לי רק את המשפים, ותכתוב בסוגריים את שם המשתמש שכתב את המשפט... וזה התוצאה 😊

נאמנה למקור

משתמש צעיר
הלכתי מתחילת האשכול, וכל עמוד פשוט העתקתי את כל הטקסט, עם כל הדברים הלא חשובים ופשוט כתבתי לו- תסנן לי רק את המשפים, ותכתוב בסוגריים את שם המשתמש שכתב את המשפט... וזה התוצאה 😊
וואו מטורף לגמרי!!
לא דמיינתי שהוא יכול לעשות כזה דבר הזוי...

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אולי כדאי שכל אחד שמוסיף משפט, שיוסיף אותו לוורד...
כי אני הוספתי רק עד המקום שבו אחזו....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה