התייעצות איזה מסלול יש לכם בקו של בזק?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
כעת גיליתי שאני במסלול ללא מסלול... ואני משלם תשלום קבוע, + על כל דקת שיחה לנייח ונייד.

כך שיצא לי חשבונית של בערך 120 שקלים.

משיחה עם נציג בזק הבנתי שיש 3 מסלולים
1. 50 דקות
2. 500 דקות
3. 1500 דקות
4. מסלול ללא מסלול ותשלוםן בסיסי קבוע. + על כל דקת שיחה לנייח במחיר אחד, או לנייד במחיר אחר.

אז שימו לב לחשבונית שלכם.

וכמובן אשמח לקבל טיפים להוזלת החשבונית יותר.

אגב היה לי ראוטר של בזק שהפסקתי להשתמש בו, ולא החזרתי, כי לא היה לי דרך נוחה להחזיר.
וכעת נודע לי שאם לא מזירים תוך 3 חודשים מסיום השירות, מקבלים החזר רק של 210 שקל מתוך 400 שזה אומר הפסד של 190 שקלים.
ועוד נודע לי שיש אפשרות שבזק שולחים שליח לבית הלקוח, לקחת את הציוד במחיר של 29.9 בלבד!

אורחת 10

משתמש מקצוען
לי יש תוכנית של 300 דקות ב-50/60 ש"ח לחודש.
אתם יודעים אם יש משהו טוב יותר?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בשביל הילדים בבית חשוב נייח. - כך להבנתי.
למה חשוב דוקא נייח?
ואדרבה, נייד נוח יותר. הוא לא מוגבל רק לבית, אלא גם כששולחים ילדים למכולת/לחבר, יש איתם תקשורת.
ובמחיר של חבילה אחת בבזק, מקבלים כמה קווים ניידים.

שרגא מ...

משתמש צעיר
או להגיד שלום לנייח
או לתוכנית של שיחות נכנסות ללא תשלום
ויוצאות לפי דקה
כאשר כל בני הבית יודעים לא לענות מנכנסת של בזק רק ההיפך

אני משתמש

משתמש פעיל
זה סכום עבור 3-5 קווים ניידים.

להתפטר מהטלפון הנייח.
גאונות 🥸
ואם אין קליטת נייד טובה (כמונו, אפי’ שאנחנו גרים בקומת כניסה!!)
לי יש תוכנית של 300 דקות ב-50/60 ש"ח לחודש.
אתם יודעים אם יש משהו טוב יותר?
כדאי לכם לעדכן, ממזמן השתנה אפי שלנו עומד על 500 דק' ב- 44₪
או להגיד שלום לנייח
או לתוכנית של שיחות נכנסות ללא תשלום
ויוצאות לפי דקה
כאשר כל בני הבית יודעים לא לענות מנכנסת של בזק רק ההיפך
נכע’ס אחד גדול...

י.הץ

משתמש פעיל
מתוך האתר של בזק מחירים מעודכנים
צילום מסך 2024-09-09 135344.png

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גאונות 🥸
ואם אין קליטת נייד טובה (כמונו, אפי’ שאנחנו גרים בקומת כניסה!!)
אכן.
מי שיש לו בעיית קליטה בבית, הפתרון ה"גאוני" שצויין לעיל, אינו רלוונטי עבורו.
כדאי לכם לעדכן, ממזמן השתנה אפי שלנו עומד על 500 דק' ב- 44₪
מחיר של 2-3 קווים ניידים + נוחות של ניידות הקו.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לילדים בבית חשוב לי שיהיה נייח.
באמת מעניין למה...

למה נייח נוח יותר מנייד?
למה שווה לשלם עבורו פי 4?
מה את עושה כשאת שולחת ילדה למכולת?

sem

משתמש פעיל
באמת מעניין למה...

למה נייח נוח יותר מנייד?

יכולות להיות כמה סיבות
1. יש כאלו שבאופן עקרוני לא נותנים לילדים פלאפון, אפילו לא למכולת.
2. קליטה גרועה בבית.
3. אף ילד לא ינכס לעצו טלפון נייח, מה שיכול לקרות בניידים.
4. נייח תמיד עובד, ולא נתקע במקום עלום בבית ללא סוללה.

אורחת 10

משתמש מקצוען
באמת מעניין למה...

למה נייח נוח יותר מנייד?
מה שאמא שלי היתה עושה כשאני הייתי ילדה...
אולי אני שייכת לזן קצת נכחד,
אבל חשוב לי שהילדים שלי יפתחו עצמאות ויסתדרו ולא יתקשרו כל חצי דקה לשאול .
(ממי, נגמר החלב במכולת, מה לעשות?...)

אישית אני ממש לא אוהבת את זה שהיום כל דרדק מסתובב עם פלאפון על הצוואר.
בפירוש לנסיעות מחוץ לעיר/ יציאות יותר מסובכות, אני אדאג לפלאפון (גם לא בכל גיל).

דבר נוסף, כמו שכבר כתבו- איך ילד שמגיע הביתה אחרי יום לימודים ימצא את הפלאפון שמישהו זרק בבוקר באנשהו?

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
4. נייח תמיד עובד, ולא נתקע במקום עלום בבית ללא סוללה.
אלא אם קונים נייח אלחוטי
שולח עם נייד נוסף, ומה אם בשעה שהוא במכולת יתקשרו חברים של הילדים האחרים...

לרוב מי שיש נייח זה לא בא במקום פלאפון אלא בנוסף, בכל אופן מה שאני מכיר

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
@אורחת 10
לגבי 50 דקות יש הבדל בין מה שמופיע בקישור הזה, לבין מה ש @י.הץ הביא, שזה עולה 24.9
אולי ללקוח חדש יש מבצע של 19.9

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לגבי 50 דקות יש הבדל בין מה שמופיע בקישור הזה, לבין מה ש @י.הץ הביא, שזה עולה 24.9
אולי ללקוח חדש יש מבצע של 19.9
המחיר 19.9 זה לפני תא קולי ושיחה מזוההה שלרוב כולם מוסיפים בעלות של 4.4₪ לחודש אחרת כל השיחות מגיעות מחסוי.

כך שהמחיר הנכון בשורה התחתונה זה 24.3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה