איזה מלון הכי מומלץ?

• פותח הנושא ELO
  • פורסם בתאריך

החנוכיה שלי!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון לפעמים במחיר של חופשה בארץ אפשר לטוס לאומן כולל מלון לאחרונה יש שם הרבה שבתות גיבוש של מוסדות זה פשוט יותר זול מבלי לדבר על החוויה הרוחנית

כבר הרבה זמן שאני מחפשת את הרב שמתיר לצאת מהארץ למטרה של חופש.

אולי יש משהו שיכול לעזור?

דיסק שרוט

משתמש מקצוען

לא באתי להתיר חלילה לצאת לחו"ל באופן האסור אדרבא כשנוסעים לקברי צדיקים הרי שהשדי-חמד מתיר (מערכת ארץ ישראל):וז"ל "אם רוצה לצאת כדי להשתטח על קברי צדיקים, שרי." וזה מה שהצעתי שבמחיר הזה אפשר לזכות להשתטח על קברי צדיקים ובתנאים לא פחותים משבתות בבתי מלון

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
לא באתי להתיר חלילה לצאת לחו"ל באופן האסור אדרבא כשנוסעים לקברי צדיקים הרי שהשדי-חמד מתיר (מערכת ארץ ישראל):וז"ל "אם רוצה לצאת כדי להשתטח על קברי צדיקים, שרי." וזה מה שהצעתי שבמחיר הזה אפשר לזכות להשתטח על קברי צדיקים ובתנאים לא פחותים משבתות בבתי מלון
השאלה אם השדה חמד התיר גם להשתטח על קברי צדיקים בשביל לצאת?...

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

ר' אשר וויס בספר מנחת אשר
בשם הרב וואזנר נמצא גם בשבט הלוי
שכל האיסור יציאה זה על מנת להשתקע אבל לצאת ולחזור מותר.
[מקור: בעלי]

תמר אלי

משתמש מקצוען
אין על ניר עציון!!!
בלי השואה לכינר...
לדעתי ממש הפוך-האוכל בכינר עולה על האוכל בניר עציון בשפע ובטעם,
וכן הפעילויות בקיץ יותר מגוונות-חוף כנרת צמוד וכד'
אבל גם ניר עציון בהחלט על רמה..
לגבי חפץ חיים-יש לי משם חויות נוסטלגיות עצומות, אבל ברור שזה לא בסגנון של הנ"ל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה