דרוש מידע איזה מכונת תפירה מומלץ לקנות? ברנינה / ינומה / יוקי/ אחר

• פותח הנושא YD YD
  • פורסם בתאריך

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כל סוכן ממליץ בדכ על מה שהוא מוכר, אני רוצה לשמוע מאנשים שמשתמשים...
מנסיון הוא באמת ממליץ על מה שיהיה טוב, נכון ומשתלם לך..
אבל תעשו מה שאתם רוצים

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
י
כל סוכן ממליץ בדכ על מה שהוא מוכר, אני רוצה לשמוע מאנשים שמשתמשים...
אבל אולי אני כן אתקשר לשמוע מה דעתו... תודה

כמה זמן יש לך אותה? ואת רואה שהיא יותר טובה מאחרות? לא היה שום בעיה עם הכרטיס מסך..?
יש לי אותה שנתיים
בהחלט יותר טובה מהקודמת שהיתה לי, לא נצפו בעיות טפו טפו

אומנית:)

משתמש רשום
יש לך ניסיון עם המכונה?
לקוחות מרוצים?

בוואדי, אני לא ממליצה על דגם שלאני לא מכירה אישית.
בנתיים כל מי שקנתה אצלי מרוצה מאוד.
יש להם שרות ממש טוב ואחריות, שזה אין לך בכל מקום.

אם את מעוניינת, מוזמנת לפנות אליי באישי.

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
Brother ישנה

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
לי יש ינומה 525 כבר מעל 10 שנים
היו תקופות של תפירה מסיבית
בלע"ה עובדת מצוין
עכשיו הבת שלי (15) התחילה לשבת עליה, היא קצת תוקעת אותה וגורמת לנקות אותה כל שבוע. אבל חוץ מזה הכל בסדר.
ברנינה היא חברה מצויינת (אבל ברנט-ברנינה, להתרחק כמו מאש) ולהשוות בינה לאחרות זה כמו להשוות בין BMV לטויוטה.
שניהם מצויינים.
קחי בחשבון שכמו שברכב יוקרתי חלקי החילוף יקרים יותר, כך במכונה יוקרתית חלקי החילוף יקרים יותר.
אם את תופרת בגדים וכו' הייתי ממליצה לך על ברנינה.
אם זה יותר תיקונים , ובגדים מידי פעם לכי על יוקי או ינומה.
אגב, יוקי מייצרת לדוג' את האוברלוקים לברנינה.

לגבי הגריצנר שהעלו פה היא מכונה מדהימה, אבל אל תשאלי אותי איך, מקורה באיראן. הם מצליחים לעקוף את הסנקציות ולייצא אותה, אפילו לישראל :)

סובינה בעבר שמעתי דברים לא כ"כ טובים. זה יבואן שלקח מכונה סינית והלביש עליה שם של מותג ישראלי ישן.

קפוצון

משתמש מקצוען
מכירים אולי משווק שעושה טרייד אין
יש לי ברנינה ממוחשבת 130
והייתי רוצה להחליף למשהו מכני

ככר השוק

משתמש מקצוען
1. לא קונים מכונה ביתית יד שניה. תעשיתית כן. אם יש לכם מקום לתעשיתית, קנו. גם מתחילות יכולות להתרגל בקלות, חוית התפירה טובה, והמחיר נמוך.
2. מכונות פשוטות זה לא רק ענין של חלפים ואורך חיים. זה אומר שכל תפירה הופכת למעצבנת. אי אפשר לתפור עבה, לייקרה, כל מכונה וסוגי הבדים שלה. לתת לנערה ללמוד תפירה על מכונה כזו- מוציא את החשק
3. יש מכונות ביתיות חצי תעשיתיות. זה מתבטא במהירות התפירה ובחוזק המכונה. יש לי paff חצי תעשיתית מכנית בת 22, תופרת כמו סוס עבודה גם תפירה מקצועית מאומצת. ממליצה מאד על החברה, למרות שאלו מכונות יקרות, 3000 ומעלה.
ברנינה גם טובות אבל הם הוציאו ליינים פחות טובים יותר בזול. צריך לדעת שלא מקבלים את אותה איכות.

רחלללל

משתמש פעיל
אני רוצה לקנות מכונה ביתית טובה
שמעתי המלצות על ברנינה B325 (דיגיטלית) / ינומה 1040 (מכנית) / יוקי (מכנית)
מה מבין המכונות הכי טוב? או המלצה למשהו אחר?
המחיר של ברנינה בסדר מבחינתי, השאלה אם היא באמת יותר טובה למרות שהיא דיגיטלית והאחרות מכניות (וגם אמרו שהיום היא כבר לא חזקה כמו פעם)
כמו שהבנתי דיגיטלית בעיקרון זה פחות טוב, אבל ברנינה הפסיקו לייצר את המכניות, ולקנות ברנינה דגם ישן ביד2 יכול להיות בעיה עם חלקי חילוף אם צריך.
אשמח לחוות דעת של מי שהתנסה בדגמים אלו
תודה
ברנינה הכי טובה
אח"כ יוקי
וינומה אני פחות אוהבת- היא נראית ומרגישה כמו צעצצוע....

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני קניתי מכונה לפני כמה שנים.
ברנינה המליצו לי על כל הדיגיטליות שלהם.
לשמחתי לא התפתתי וקניתי את המכנית שלהם.
היא עלתה יותר יקר מהדיגיטלי...

ואני כל כך מרוצה.
עובדת מהר, וטוב, ולא רואה טכנאי.
אמר לי טכנאי טוב, (קניתי אצלו מכונות אוברלוק) הוא ראה שיש לי את הברנינה המכנית. הוא אמר לי, עשית את הבחירה הכי נכונה, אין על המכונה הזאת.
עם כל הפונקציות הנחמדות שיש בדיגיטלי, הכל צעצועים. זו מכונה אמיתית.

קופסא קטנה

משתמש מקצוען
מקפיצה,
הסתבכתי ממש עם מכונת תפירה
יש כל כך הרבה סוגים, חברות ופונקציות שנהיה לי סלט!
אשמח לשמוע על מכונת תפירה למתחילם אבל עם הרבה פונקציות וסוגי תפרים (רגלית רוכסן, תפר נסתר, אוברלוק ועוד)
עשויה ממתכת ועם המלצות.
אשמח גם לדעת על מכונה ספיציפית - ברנינה דגם SARAH
יש פה מישהי שיש לה אותה ומרוצה?
ואולי יש מישהי שקנתה מכונה של זינגר במחיר של עד 1000 ויש בה את כל מה שרציתי
ושהיא מרוצה?
תודה!!!

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מכירה סוכן אלוף בתחום
אם אתם רוצים שיעשו לכם סדר וימכרו לכם בדיוק בדיוק מה שאתם צריכים
עם אחריות מלאה ושירות מצוין
זה המספר שלו
050-2452446- מיכאל
מקפיצה לך, אולי הוא יוכל לעזור לך להבין מה את צריכה...

shubi

משתמש חדש
מקפיצה. לגבי אוברללוק מה מומלץ ברנינה או יוקי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה