דרוש מידע איזה מיניבר ביתי מומלץ?

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

HP מעצבת

משתמש מקצוען
א. אפשר להגדיר שזה לא ידלק לבד
ב. אפשר להעביר את המכשיר ל"מצב שינה"
בהצלחה!
אתם כל כך תהנו מהמכשיר שלא תבינו איך הסתדרתם עד היום.... (במיוחד אם היה לכם מכשיר "כשר")
זה בדיוק מה שאמרנו כשהגיע אלינו התמי4.
אין מה להשוות בכלל.
עולם אחר לגמרי.

israel0493

משתמש חדש
קיבלתי אתמול את התמי 4 אדג' פלוס, וכבר ניתקלתי בתופעה שכבר קראתי כאן נדמה לי - טיפטוף מידי פעם מהפיה, בשירות טוענים שזה תקין במכשיר חדש שעכשיו הותקן וכו', מישהו פה נתקל בבעיה הזאת? ואיך היא נפתרה?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
עוקב.

בנוגע להשוואה בין נועם לבין תמי 4:
גם לי יש התחושה שצריך את האיכות של תמי 4
אבל -
להגיד "בשבת נסתדר בלי המיחם" - לא חכמה להגיד, בתכל'ס שבת זה היום שאנחנו רוצים לכבד, וזה היום שבו אנחנו בבית...

וגם ההפרש במחיר הוא הפרש לא קטן.

בנושא הטמפ' של המים - נראה לי שההבדל הוא בין מי שצריך קפה, שהחלב "שובר" את הטמפ', (בטח בשבת שעושים כלי שני) לבין מי ששותה תה - שיכול להסתדר עם הטמפ' של נועם (מי מדבר על תמ"ל שזה בטח מספיק).

israel0493

משתמש חדש
קיבלתי אתמול את התמי 4 אדג' פלוס, וכבר ניתקלתי בתופעה שכבר קראתי כאן נדמה לי - טיפטוף מידי פעם מהפיה, בשירות טוענים שזה תקין במכשיר חדש שעכשיו הותקן וכו', מישהו פה נתקל בבעיה הזאת? ואיך היא נפתרה?
האלה פה עם האדג', נתקלתם בבעיה?

בבושקה...

משתמש פעיל
תכל'ססס מישהו מכיר את ספיריט החדש ?????
מה רמת הטמפרטורה ?
מה רמת השירות ?
דרך חברת הדס .
לדגם החדש @טוב טובית
יש לך את הדגם החדש ממש ? עם הטאצ' ?

תודה מראש

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם כבר תמי 4, חשבנו על הבבל - מוגז. השאלה אם זה סיפור יקר כאשר יש צורך להחליף לעיתים קרובות בלוני גז? למי יש ניסיון?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אם כבר תמי 4, חשבנו על הבבל - מוגז. השאלה אם זה סיפור יקר כאשר יש צורך להחליף לעיתים קרובות בלוני גז? למי יש ניסיון?
אני יודע שהוא מכשיר מעולה ולא יודע כמה הוא עולה...

משקפיים ורודות

משתמש מקצוען
האמת שלפני 4 שנים קנינו ביד 2 מכשיר תמי 4
דגם דיי ישן,
מרוצים עד הגג!!
ללא תקלות כלל ואין לנו ממי לבקש שירות.
קונים סננים מראש לשנה (חדשים דרך יד 2)

הקושי הוא בשבת שיש על השיש הפיצי גם מיחם...

ינוש

משתמש חדש
למישהו יש מידע על בר מים נסתר-נמצא מתחת לשיש ורק מלמעלה יש ברז קטן עם חם וקר, אשמח לשמוע מאוד יעזור לי,תודה!

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
למישהו יש מידע על בר מים נסתר-נמצא מתחת לשיש ורק מלמעלה יש ברז קטן עם חם וקר, אשמח לשמוע מאוד יעזור לי,תודה!
הכוונה לזה?
אני לא יודעת אם זה גם חמים או רק קרים.
מעניין אם יש למישהו נסיון עם זה בפועל, אשמח גם לשמוע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה