דרוש מידע איזה מידע חשוף לסוכן ביטוח?

ME_

משתמש פעיל
אני רוצה להיעזר בחברה שלי שהיא סוכנת ביטוחים שתעשה סדר בכל הביטוחים: חיים, מבנה, מחלות, בריאות וכו

לפני שאתחיל בתהליך, אני רוצה לברר האם במהלך העבודה איתה אצטרך לחשוף מידע אישי כמו פרטי חשבון הבנק, גובה המשכורת או פרטי המשכנתא שלי. האם מידע זה נדרש לצורך הטיפול בביטוחים, או שאין קשר ביניהם?

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני רוצה להיעזר בחברה שלי שהיא סוכנת ביטוחים שתעשה סדר בכל הביטוחים: חיים, מבנה, מחלות, בריאות וכו

לפני שאתחיל בתהליך, אני רוצה לברר האם במהלך העבודה איתה אצטרך לחשוף מידע אישי כמו פרטי חשבון הבנק, גובה המשכורת או פרטי המשכנתא שלי. האם מידע זה נדרש לצורך הטיפול בביטוחים, או שאין קשר ביניהם?
פרטי משכנתא וכדומה כן, מצב בריאותי כן
גובה משכורת לא

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: ME_

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען

מידע בריאותי היא תצטרך בכל מקרה.

לגבי גובה המשכורת, אם היא תטפל לך בפנסיה ובקרן השתלמות אז כן.

פרטי משכנתא היא תצטרך אם היא תעשה לך ביטוח על המשכנתא.

פרטי חשבון הבנק זה לא מידע אישי ואין לאף אחד מה לעשות עם המידע הזה מלבד להעביר לשם כסף.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גובה משכורת לא
אני לא כ"כ מבינה בזה
בכל אופן עם הניסיון שיש לי - אם עושים ביטוח בריאות, יש גם סוג של ביטוח קיום (במקרה של מחלה של ילד וכד')
ואז שואלים גובה המשכורת כדי לדעת בכמה לבטח את זה.
מי שמבין בביטוח בטח ידע להסביר את זה יותר טוב ממני.

• תודה

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני לא כ"כ מבינה בזה
בכל אופן עם הניסיון שיש לי - אם עושים ביטוח בריאות, יש גם סוג של ביטוח קיום (במקרה של מחלה של ילד וכד')
ואז שואלים גובה המשכורת כדי לדעת בכמה לבטח את זה.
מי שמבין בביטוח בטח ידע להסביר את זה יותר טוב ממני.
בביטוחי פנסיה וגמל צריך
בביטוח בריאות, לא יודעת(לא התחום שלי)

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה