התייעצות איזה מותג צמיד נערות הכי אוהבות עכשיו?

!!!shany

משתמש רשום
יש מצב, אל תתפלאי על כלום, והיא כבר אמרה שהיא לא נשואה , אז כנראה היא אוהבת תכשיטים , או שיש לה דודה שווה , או סבתא, או חברות, או מלא כסף ...:p אם יש לך מיותר אני אשמח גם...
ואני צוחקת. תתחדשי אהובה,
אבל כן- בהחלט יותר הגיוני ומצוי אצל נשואות...
טוב הלוואי על כולם בכל אופן אני לא שמעתי
אם כבר הגיוני אולי בחורה עובדת

אולטרא סגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
טוב הלוואי על כולם בכל אופן אני לא שמעתי
אם כבר הגיוני אולי בחורה עובדת
אני גם לא שמעתי, אבל אני פשוט לא מתפלאת היום על כלום... גם אם ראיתי אמא קונה לילד בן 3 שלה נעליים ב1800 ש"ח [וראיתי] , אז אולי והגיוני שכן, יש חברות שקונות לחברה שלהן מתנה ב5 אלף שח.
[אוספות כל אחת אלף...]

רחלוש:]

משתמש צעיר
אני אגיד לכן מה הבנות עושות [בסמינר שלי]
יש באלי אקספרס מותגים מוסתרים ויש שם דברים בווווללל כמו טואוס! נראה לי גם עם חותמת....
ככה גם אני עושה...
ודעתי היא שמי שקונה צמיד ב9000-5000 שקל היא פראיירית...!

נערך לאחרונה ב:

משתמש צעיר
אני גם לא שמעתי, אבל אני פשוט לא מתפלאת היום על כלום... גם אם ראיתי אמא קונה לילד בן 3 שלה נעליים ב1800 ש"ח [וראיתי] , אז אולי והגיוני שכן, יש חברות שקונות לחברה שלהן מתנה ב5 אלף שח.
[אוספות כל אחת אלף...]
שיגעון של אנשים😣

אולטרא סגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני אגיד לכן מה הבנות עושות [בסמינר שלי]
יש באלי אקספרס מותגים מוסתרים ויש שם דברים בווווללל כמו טואוס! נראה לי גם עם חותמת....
ככה גם אני עושה...
ודעתי היא שמי שקונה צמיד ב9000-5000 שקל אז היא פראיירית...!
זה בסדר, זאת גם דעתנו... ואם לא אליאקספרס אז סופר קופי מעולה. אפילו השקיות שלהם קופי המותג.

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מסתכלת ברחמנות על אלו שקונות מקורי (תלוי מה) כי הם שילמו מחיר מפולפל והשכנה שלהם לובשת אותו דבר בדיוק ואי אפשר לראות את ההבדל ושילמה בסביבות ה100 ש"ח, (תיקים, שעונים, תכשיטים, בגדים, ילקוטים וכו')
כן בהחלט יש חיקויים לא מוצלחים ויש חיקויים אחד על אחד ואי אפשר לזהות.

משתמש צעיר
אני מסתכלת ברחמנות על אלו שקונות מקורי (תלוי מה) כי הם שילמו מחיר מפולפל והשכנה שלהם לובשת אותו דבר בדיוק ואי אפשר לראות את ההבדל ושילמה בסביבות ה100 ש"ח, (תיקים, שעונים, תכשיטים, בגדים, ילקוטים וכו')
כן בהחלט יש חיקויים לא מוצלחים ויש חיקויים אחד על אחד ואי אפשר לזהות.
בדיוק.

גמ"ח -

משתמש רשום
יש מצב, אל תתפלאי על כלום, והיא כבר אמרה שהיא לא נשואה , אז כנראה היא אוהבת תכשיטים , או שיש לה דודה שווה , או סבתא, או חברות, או מלא כסף ...:p אם יש לך מיותר אני אשמח גם...
ואני צוחקת. תתחדשי אהובה,
אבל כן- בהחלט יותר הגיוני ומצוי אצל נשואות...
תודה ,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה