התייעצות איזה מותג צמיד נערות הכי אוהבות עכשיו?

אולטרא סגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כל הענין של המותג הוא המותג
ואם לא לובשים אותו אז זה מגוחך בעיני
מי שאין לו את היכולת שלא ינסה להדמות לבעל היכולת
זה מוציא אותו קטן(כמו שאני לא יתלהב מרכב יקר כלפי חוץ כל עוד הוא לא שלי)
הדוגמא פחות קשורה, אבל אני אתן דוגמא לתיקים של לואי ויטון, אני לא אקנה ב4000 אלף, והם יפים, מאד, יותר מכל תיק אחר מאלדו, הם מותג, וסטייל, אז אני אקנה חיקוי ב600 שח,
נעל של ולנטינו עולה לי בחוץ 6500 ש"ח, ואני קניתי אותה ב400 אחד על אחד, אין הבדל, רק בפנים הנעל רשום משו שונה מאשר המקורי, והיא נוחה.

גם מי שידע שזה חיקוי, מה אכפת לי? שידע..
אם מפריע לו - שיקנה לי, ואם לא מפריע לו- מעולה.
אני אוהבת? קונה .
ומה אכפת לי מה אנשים בחוץ חושבים, במיוחד שכמה מהם בטוחים שהוא מקורי?
[אמיתי, יש אתרים שזה כפיל למקורי]

אולטרא סגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אז לא הצלחתי להסביר או שלא הצלחת להבין
התכוונתי שהאגו שלי לא ייתן לי להתלהב ממשהו כל עוד הוא לא שלי או לא ביכולתי להשיג אותו
ובעיני לקנות חיקוי זה בדיוק זה
אז האגו שלך - הוא לא האגו שלנו... או יותר מדויק - אגו תשאירי לשוקולד, שבעילית,
הוא מזיק הרבה בחיים, ובכלל בנושא הזה.
;)
או שאת קונה כנראה כל מוצר אמיתי ומקורי בכמה אלפים. אשרייך.

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אז האגו שלך - הוא לא האגו שלנו... או יותר מדויק - אגו תשאירי לשוקולד, שבעילית,
הוא מזיק הרבה בחיים, ובכלל בנושא הזה.
;)
או שאת קונה כנראה כל מוצר אמיתי ומקורי בכמה אלפים. אשרייך.
פחות הייתי אומרת אשרייך
ומה לעשות האגו חזק מאד
אחרי התגובה השניה נראה שהבנת את הדוגמא שכתבתי בראשונה...

אולטרא סגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
פחות הייתי אומרת אשרייך
ומה לעשות האגו חזק מאד
אחרי התגובה השניה נראה שהבת את הדוגמא שכתבתי בראשונה...
לגמרי פחות אשרייך, למרות שאיש באמונתו יחיה, וכטוב בעיניו יעשה.

וחבל שאגו זה לא מותג...

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אז לא הצלחתי להסביר או שלא הצלחת להבין
התכוונתי שהאגו שלי לא ייתן לי להתלהב ממשהו כל עוד הוא לא שלי או לא ביכולתי להשיג אותו
ובעיני לקנות חיקוי זה בדיוק זה
זה לא אגו, זה יושר פנימי... קשה לך להרגיש 'מחופשת' למה שאת לא. את מרגישה לא בנח לחיות חיים 'מדומיינים' תעריכי את עצמך.

עדין תלמידה...

משתמש רשום
לא נעים לי להגיד אבל כמעט אף פעם לא קרה שראיתי מישהי לובשת חיקוי וחשבתי שהוא מותג
אז כל מי שהולכת עם חיקויים צר לי רואים...
ועוד יותר מגוחך בעיניי לנסות להשיג משו שאין אפשרות בכוח.
הכול בסדר לרוב העולם אין אופציה ללכת עם תיק לואי ויטון וללכת עם אחד כזה כשאת נראית לא כאחת שיכולה ללכת עם תיק של 5K זה פשוט...

alilu

משתמש מקצוען
לא נעים לי להגיד אבל כמעט אף פעם לא קרה שראיתי מישהי לובשת חיקוי וחשבתי שהוא מותג
הכול בסדר לרוב העולם אין אופציה ללכת עם תיק לואי ויטון וללכת עם אחד כזה כשאת נראית לא כאחת שיכולה ללכת עם תיק של 5K זה פשוט...
יש הבדל אם מדובר בלקנות חיקוי של תיקים של לואי ויטון וכו לבין לקנות מוצרים של מותגים יותר זולים , כמו טואוס, פנדורה וכו

על מותגי על אני מבינה שזה אולי לא הכי...

ניק 9834

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
יש הבדל אם מדובר בלקנות חיקוי של תיקים של לואי ויטון וכו לבין לקנות מוצרים של מותגים יותר זולים , כמו טואוס, פנדורה וכו

על מותגי על אני מבינה שזה אולי לא הכי...
אבל דווקא המותגים הזולים מעורר יותר גיחוך, כי הם לא כאלה יקרים!
ודרך אגב בקשר לכל המותגים הנסתרים האלו הם לא באותו איכות של האמיתי, הם נשברים הרבה יותר בקלות..

alilu

משתמש מקצוען
אבל דווקא המותגים הזולים מעורר יותר גיחוך, כי הם לא כאלה יקרים!
ודרך אגב בקשר לכל המותגים הנסתרים האלו הם לא באותו איכות של האמיתי, הם נשברים הרבה יותר בקלות..
אני לא חושבת כמוך
לדוג אם בא לי צמיד של טואוס/פנדורה וכו ולא באלי להוציא על זה 1000-2000 אז אני אעדיף לקנות מותג מוסתר ב100 שח

לגבי האיכות של מותגים מוסתרים, ברור שזה לא איכות כמו של המקור, אחרי הכל זה סין
אבל בהשוואה למחיר זה שווה את זה
וחוץ מזה שזה מאוד תלוי ספקים
אני עובדת עם ספקים סופר אמינים שגם אם קורה משהו הם תמיד יתנו שירות מצוין.

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מסכימה מאוד.
ובואו נפשט: משהי מאוד רוצה לקנות תיק של לואי ויטון, לא יכולה. החליטה ללכת על חיקוי זול מאלי.
וכאן העולם מתחלק לשתיים,
היא יוצאת עם התיק לרחוב, יש את אלו שלא מכירים בכלל את המותג, הם לא מבינים מה היא מחזיקה בכלל, כך שמבחינתם זה לא נושא לדיון ולא מרגש. סוג של הפסד, לא עזר הקנייה.
ויש את אלו שמבינים, ומבטיחה לכם, מי שמבין ויש לו קולט כמו זבובים מה חיקוי וזה פשוט לעשות צחוק מעבודה.
גם הפסד ולא עזר הקנייה. אני דוגלת, אין לך כרגע? אז לא צריך! יש מלא תיקים יפים אחרים ומקסימים.
מכירה הרבה אנשים מהארץ שלא יוצאים לבחוץ עם מותגים שנרכשו בעשרות אלפי שקלים כי הם כבר אומרים מרוב שהכל פה מותגים נסתרים והרבה אנשים לא מבינים מה זה מקורי, מניחים מראש שגם שלהם לא מקורי.

ובואו נחזור לנושא של השאכול:
פנדורה, די!
טואוס יפייפה בעייני. נגיש ומחירים סופר משתלמים
טיפיני רק מקורי! ולמי שיש אפשרות כמובן
ואן קליף זה מותג על שאפשר להשיגו רק בחו"ל, (הכי קרוב לישראל זה בדבואי) מי שיותר נמצא בניו יורק יש שם כמה בויטיקים, מותג מקסים ואמין, רק שוב נגיש יותר לבעלי יכולת.
יש עוד מותגי על מהממים שיש להשיג בחול, רק שהמחיר שם הרבה יותר יקר ממה שמדברים פה.
בהצלחה!

קוגל ירושלמי

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
כזה בציפוי כסף- לא זהב...

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.JPG
    ‏‏לכידה.JPG
    KB 23.5 · צפיות: 2

שרי די

משתמש רשום
ואן קליף זה מותג על שאפשר להשיגו רק בחו"ל, (הכי קרוב לישראל זה בדבואי) מי שיותר נמצא בניו יורק יש שם כמה בויטיקים, מותג מקסים ואמין, רק שוב נגיש יותר לבעלי יכולת.
יש עוד מותגי על מהממים שיש להשיג בחול, רק שהמחיר שם הרבה יותר יקר ממה שמדברים פה.
בהצלחה!
@לכאורה.
את יודעת אולי להגיד לי על אתר אמין שמוכרים את ואן קליף המקורי ?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה