התייעצות איזה מדפסת טובה יותר?

מאמרים אחרונים

תנו לאגד לנצח
ב"ה. לימים, יתקשו כל המעורבים להאמין שכל הסאגה המתמשכת התחילה בהתראה שגרתית שקפצה בצד השמאלי של המחשב הנייד. "תוקף רישיון גרסת הניסיון של...
הצעה לסדר - פרק 11
פרק 11 האחראי על המשק, אבנרי, מוריד אותו בכניסה לירושלים וניצן מוצא את עצמו עומד לצד לוס המביט אליו בעיניו הסוסיות וממתין לפקודה לדהור הלאה...
הדרך להייטק עוברת בבני ברק
מרחב עבודה הצפוף בנשים חרדיות שיושבות וכותבות קוד, הוא לא מראה שכיח. לפני כמה שנים היו שאמרו שהוא גם לא אפשרי.
שמעתם על התופעה ההיסטרית של המטאטאים העומדים?
אז למי שעוד לא שמע, בימים האחרונים נודע שיש כרגע איזו תופעת טבע שקשורה לכח הכבידה, שלפי נאס"א תקרה שוב בעוד 3500 שנים, ותופעה זו גורמת לכך שאם...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מדפסת לייזר משולבת של Xerox
או מדפסת לייזר משולבת של HP
וראיתי גם של ברודר, קצת יותר יקר, האם זה טוב משמעותית מהשתיים האחרים?

תלמידים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
שמעתי מהרבה שהיא לא מומלצת, בעיקר בגלל נוסחת הדיו הקשיח משו, לא כ"כ מבין בזה.
הרבה מאד ממליצים על ברודר, כאלו שמשתמשים כבר כמה שנים טובות.
אם אתם בעניין להשקיע פעם אחת, ולחסוך בדיו, כדאי אולי להשקיע באפסון, צבעוני משולבת וכו', מתחילה מ-800 ש"ח ומעלה (לא לייזר, אבל יחסית מהירה, היקרות יותר מהירות ממש), עולה להדפיס צבעוני מלא בערך 0.5 אגורה...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתם בעניין להשקיע פעם אחת, ולחסוך בדיו, כדאי אולי להשקיע באפסון, צבעוני משולבת וכו', מתחילה מ-800 ש"ח ומעלה (לא לייזר, אבל יחסית מהירה, היקרות יותר מהירות ממש), עולה להדפיס צבעוני מלא בערך 0.5 אגורה...
לך יש נסיון עם זה?

תלמידים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
לי אין, מכיר כמה שקנו לאחרונה, בינתיים מרוצים מאד.
תעברו היטב על האשכול הזה, אולי תחכימו:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח אם יש פה עוד שיכולים להמליץ.
מדפסת שחור לבן.

Goldidea

משתמש מקצוען
יש הבדל יותר בין דגמים, חשוב לשים לב בעיקר לפרקטיקה וכמה היא ידידותית וכן איך הסריקה וכו' כמו כן אופציות של שליטה מרחוק כמו wi-fi וbt

Goldidea

משתמש מקצוען
לדעתי hp היא חברה מומלצת מאוד ונראה לי שהשם רע שיצא לה הוא במחשבים וזה בצדק, אולי אני טועה?
מה עם סמסונג?

מטאלי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
האפסון שלי עושה לי הרבה הרבה נחת, מאז שקניתי אותה לפני כשלוש שנים לא החלפתי דיו, ואנחנו משתמשים ומדפיסים יחסית הרבה, החיבור לווי פי מושלם וקל, ושרות הלקוחות שלהם, מדהים לא פחות.

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

למעלה