דיאטה איזה לחם - דיאטה

sap13

משתמש מקצוען
למי שתמיד אוכל רק את הלחם הרגיל והמוכר עם הקמח הלבן, ורוצה להיכנס בעקבות צורך בהורדה במשקל, לתחום הלחמים השונים.
מה מומלץ? לחם קל? לחם מקמח מלא? כמה אחוזים?

IAvigail

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
אין הבדל קלורי משמעותי בין הקמחים,
גם לא מלא ולבן,
מה שכן- מלא משביע יותר,
אם את מחפשת לחם בשביל דיאטה תצטרכי להכיר את הלחם הקל, שהוא נותן את המענה הכי דל מבחינה קלורית
30 גרם של לחם רגיל/מלא = לכ100 גרם של לחם קל (בערך)

sap13

משתמש מקצוען
אין הבדל קלורי משמעותי בין הקמחים,
גם לא מלא ולבן,
מה שכן- מלא משביע יותר,
אם את מחפשת לחם בשביל דיאטה תצטרכי להכיר את הלחם הקל, שהוא נותן את המענה הכי דל מבחינה קלורית
30 גרם של לחם רגיל/מלא = לכ100 גרם של לחם קל (בערך)
אבל בכל הערכים כתוב ב'קל' נגיד 211 קלוריות למאה גרם. וברגילים 240.....

IAvigail

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
אבל בכל הערכים כתוב ב'קל' נגיד 211 קלוריות למאה גרם. וברגילים 240.....
הלכתי לבדוק לך,
פיתה קלה אחת=80-90 קלוריות
פרוסת לחם אחת=89 קלוריות
פיתה קלה היא כמו 2 פרוסות כמעט.

sap13

משתמש מקצוען
עכשיו מצאתי את הלחם קל עם הערך הקלורי הפחות ביותר שזה 198 ל-100 גרם. (דגנית בר)
בעוד בלחמים הרגילים בשלל הסוגים נעים בין 240 ומעלה.
עדיין ההפרש לפרוסה או לא פי 3....

saryk

משתמש מקצוען
עכשיו מצאתי את הלחם קל עם הערך הקלורי הפחות ביותר שזה 198 ל-100 גרם. (דגנית בר)
בעוד בלחמים הרגילים בשלל הסוגים נעים בין 240 ומעלה.
עדיין ההפרש לפרוסה או לא פי 3....
שימו לב שכמות הפחממות בלחם הזה היא כמעט חצי מלחם רגיל.
(אני יכולה רק לשער שהגרעינים שיש בלחם הזה מוסיפים לקלוריות וזו הסיבה)
תלוי כמובן לאיזו שיטת דיאטה... אבל זה בוודאי יותר טוב - קלוריות שאינן באות מפחממות.

JLJ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מבחינת פחממות לחם קל עדיף לאין שיעור מסתם לחם מלא,
אבל יתכן שעדיף סתם לחם מלא וכדומה למרות שמבחינת הפחממות אין הבדל משמעותי בינו ללחם הלבן-
כי תהליך העיקול שלו בגוף הרבה יותר איטי = משביע ליותר זמן ,וגם מבחינת פירוקו בגוף -קרי מתפרק יותר טוב
ומבחינת לחם קל נכון שהוא פחות משמין משמעותית ,אך הוא לא משביע כ"כ ,ולכן עדיף לחם מלא ודומיו כדי לפחות מבחינת עיקולו פירוקו הוא יתן את מעלותיו ,וכך אפילו שהוא על הנייר כמעט אותו משמין [פחממות / קלוריות] מסתם לחם לבן, אך בתוצאה קרי שורה תחתונה הוא הרבה פחות משמין

sap13

משתמש מקצוען
מבחינת פחממות לחם קל עדיף לאין שיעור מסתם לחם מלא,
אבל יתכן שעדיף סתם לחם מלא וכדומה למרות שמבחינת הפחממות אין הבדל משמעותי בינו ללחם הלבן-
כי תהליך העיקול שלו בגוף הרבה יותר איטי = משביע ליותר זמן ,וגם מבחינת פירוקו בגוף -קרי מתפרק יותר טוב
ומבחינת לחם קל נכון שהוא פחות משמין משמעותית ,אך הוא לא משביע כ"כ ,ולכן עדיף לחם מלא ודומיו כדי לפחות מבחינת עיקולו פירוקו הוא יתן את מעלותיו ,וכך אפילו שהוא על הנייר כמעט אותו משמין [פחממות / קלוריות] מסתם לחם לבן, אך בתוצאה קרי שורה תחתונה הוא הרבה פחות משמין
זאת אומרת שהמוצר הזה (אגב זה שדיברתי עליו בהודעות הקודמות) הוא מושלם לכאורה, גם מלא, וגם קל:

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לא כ"כ משנה מה את מחליטה לאכול
את רק צריכה להחליט משהו אחד שאת אוכלת
וגם ממנו- מה הכמות שממנה את אוכלת
אני, בעצת דיאטנית התחלתי לאפות לחמניות מקמח מלא במשקל 60 גרם
וזה מה שעוזר. שאני לא יכולה לאכול משהו אחר. ולא אוכלת יותר מלחמניה אחת
מתכננת את הארוחה לפי הלחמניה הזאת
ואם אני עדיין רעבה- אני הולכת על אופציה אחרת רק לא פחמימה.

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אני כבר כמה שנים בתהליך דיאטטי.
לפני התהליך לא יכולתי לאכול לחם אחר חוץ מלחם שחור רגיל פשוט...

כיום - אני לא מסוגלת לאכול אותו!! אוויר!!
אני מאוד אוהבת ושבעה מלחמניות מחמצת של "דינה דרך חיים" - אני לא מבצעת את התוכנית הדיאטטית שלה, אלא רק קונה את הלחמניות.
טעימות, משביעות, ולא צורכות הרבה קלוריות.
ממש ממליצה!

JLJ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זאת אומרת שהמוצר הזה (אגב זה שדיברתי עליו בהודעות הקודמות) הוא מושלם לכאורה, גם מלא, וגם קל:
לחם קל הכוונה הוא לחם מלא וקל
רק שהוא אוורירי יותר ובין היתר פחות משביע פר-לחם
ולכן בשקלול שבתוצאה לחם מלא רגיל הרבה יותר טוב מלחם לבן על אף שהוא לא יותר טוב ממנו על הנייר[פחממות]
כי בסוף הוא משביע הרבה יותר,ולהרבה יותר זמן,

sap13

משתמש מקצוען
לחם קל הכוונה הוא לחם מלא וקל
רק שהוא אוורירי יותר ובין היתר פחות משביע פר-לחם
ולכן בשקלול שבתוצאה לחם מלא רגיל הרבה יותר טוב מלחם לבן על אף שהוא לא יותר טוב ממנו על הנייר[פחממות]
כי בסוף הוא משביע הרבה יותר,ולהרבה יותר זמן,
אתמול אכלתי את הלחם מלא קל הזה של דגנית עין בר ומאוד השביע ולא צרכתי יותר פרוסות, להיפך שבעתי אפילו יותר.
אז הרווח שהוא פחות קלוריות וגם מלא.

• תודה
Reactions: JLJ

sap13

משתמש מקצוען
אני כבר כמה שנים בתהליך דיאטטי.
לפני התהליך לא יכולתי לאכול לחם אחר חוץ מלחם שחור רגיל פשוט...

כיום - אני לא מסוגלת לאכול אותו!! אוויר!!
אני מאוד אוהבת ושבעה מלחמניות מחמצת של "דינה דרך חיים" - אני לא מבצעת את התוכנית הדיאטטית שלה, אלא רק קונה את הלחמניות.
טעימות, משביעות, ולא צורכות הרבה קלוריות.
ממש ממליצה!
את זה אתם מכירים?

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אני קונה לחם דני קל,
זה שילוב של כמה קמחים, הלחם קצת כבד , אבל משביע מאוד

JLJ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
והעיקר לאכול מסודר מסודר מסודר
חוק ולא יעבור

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
מזמינים ומקבלים את זה קפוא?
ממש לא!!
טרי לגמרי
אבל חייבים להכניס למקפיא בבית.
את זה אתם מכירים?
לא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה