דרוש מידע איזה כלי זה?

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הכוונה למה שנשמע כמו רוח/רעם כזה?

מ. ב.

משתמש רשום
זה צ'לו או קונטרה בס?

איך נקראת הטכניקה הזו?
גם קונטרבס וגם צ'לו הם בעצם מאותו משפחה
כמה נגנים ביחד וכל אחד יש לו תפקיד אחר אחד עושה פריטה הטכניקה נקראת "פיציקטו" ואחד מנגן עם הקשת הטכניקה נקראת לגטו/סטקטו/פורטה/פיאנו
ביחד הן מיצרים הרמוניה וזה מה ששומעים בתחילת הקטע המדובר.

נאמנות

משתמש פעיל
יש כאן מישהו שיכול לפרט מה קורה בשתי השניות הראשונות של הוידאו?

סטיל יאנג

משתמש מקצוען
ב2 השניות הראשונות זה הרעדה של צ'לו/ קונטרה בס.
(התו הכי נמוך ללא קשת/ עם קשת בצורה עדינה זה לא לגמרי ברור)
נשמע שזה הקונטרה בס, אפילו שניהם יחד.
תקנו אותי אם אני טועה.
@מ.ב צודק.

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
סתם הצצתי באשכול
זה מעניין מאוד לראות כמה איכפת למי שמבין במוזיקה, בדברים הדקים והעדינים שיוצרים איזשהוא קול עמום לשתי שניות
זה מסביר לי קצת כמה איכפת לבורא עולם מכל מיני דברים עדינים בכל מיני מצוות, הוא פשוט מבין בעולם הבא

יוכי love

משתמש חדש
אגב, מישהו יודע איזו הגברה צריך לקונטרבס במופע?
ז"א איפה מחברים רמקול ? ומה עדיף?
תודהה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה