דרוש מידע אטרקציות בדאבוס

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ואז מה - רכבת? (הבנתי שצריך להחליף), מונית? יש אופציה למישהו חרדי שיסיע?
תבדקי בלו״ז הרכבות (אפשר בגוגל מפס)
בעיקרון זה 2 רכבות - הרגילה ואז האדומה
בערך שעתיים וחצי נסיעה.
אפשר להזמין מונית חרדית, אבל זה יעלה הרבה (אולי כבר יותר שווה לשכור רכב)

רבקי 3869

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני מתעניינת על דאבוס בתחילת אפריל (סוף אדר ב')
רציתי לשאול את המבינים שעניין, מה אתם עושים עם המזוודות אם אתם רוצים לטייל בציריך לפני שאתם נוסעים לדאבוס.
וכן,מה אמור ליהיות מזג האויר בתקופה זו.
ואיזה אטקציות מומלצות בתקופה זו לזוג.
תודה על כל מידע

שירה מן

משתמש מקצוען
דאבוס מקסימה, מלאה באטרקציות
היינו שם שבוע ולא נדרשה לנו שום יציאה מחוץ לגבולותיה

רבקי 3869

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איך מגיעים משדה התעופה בציריך למפלי הריין? וכמה זמן הנסיעה?

רבקי 3869

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דחוף---
אני מחפשת את המספר (בארץ) של המלון של משפחת הלפרט בדאבוס.

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מתעניינת על דאבוס בתחילת אפריל (סוף אדר ב')
רציתי לשאול את המבינים שעניין, מה אתם עושים עם המזוודות אם אתם רוצים לטייל בציריך לפני שאתם נוסעים לדאבוס.
וכן,מה אמור ליהיות מזג האויר בתקופה זו.
ואיזה אטקציות מומלצות בתקופה זו לזוג.
תודה על כל מידע
יש אפשרות לשלוח את המזוודות משדה התעופה ישר לדאבוס ואת תוכלי לקבל אותן בתחנת הרכבת בדאבוס
עשינו את זה בעבר אם תרצי אני אוכל לברר לך בדיוק איך

צריך מכונית יכול להיות שתוכלי למצוא נהג ביציאה מהשדה אנחנו מצאנו והוא היה חרדי
הנסיעה לשם בערך חצי שעה אולי קצת יותר

אסתר יעקובזון

משתמש פעיל
לפני 3 שנים עשינו את זה פשוט מבקשים במודיעין של הרכבת שבשדה פירוט איך מגיעים למפי הריין ונוסעים על פי הדף (זכור לי שהיה צריך להחליף כמה רכבות אבל זה לא היה מסובך)
עם יש לך גוגל מפס אני מאמינה שיהיה אפילו יותר בקלות.

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש שירות של הרכבת ששולחים מזוודות דרכם
בעלות של 12 פרנק למהירות של יומיים ומשהו כמו 20 פרנק לתוך יום

עד לרקיע

משתמש צעיר
תודה על המידע זה חשוב לי מאד
האם את יודעת עוד משהו בסביבה הקרובה?
האם את יודעת על עוד חנויות שנפתחו שם לאחרונה?
דרך אגב למי ששאלה יש בחור קרוב מאד לתחנת הרכבת חנות ענקית של כמה קומות נדמה לי 4 רק של c&a ויש בנין שלם של 7 קומות מסודרות לפי נושאים שנקרא manor זה מדהים להסתובב שם יש שם דברים זולים ויקרים יפים מדהימים מתנות לילדים טכסטיל לבית אלקטרוניקה תכשיטים ושעונים בזול מאד בקיצור לקניות זה מקום מדהים צריך רק רגלים להסתובב שם

וכן יש גינה מתוקה ויפה למנוחה יותר ליד ה-H&M שם שדרך אגב גם חנות ענקית מאד גם כמה קומות
ובאאוטלט בלנקאורט פתוח בעוד ימים לא נראה לי רק בראשון אלא אם כן הייתי שם 3 פעמים בימי ראשון נראה לי הזוי אבל הייתי שם 3 פעמים והיה פתוח מקום מקסים ג"כ
יכולה לרשום אתהכתובת של ה - manor לא מצליחים למצוא בגוגל למה את מתכוונת תודה !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה