להשראה // אחת המודעות // משלנו

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
קנאת סופרים

-מזגן-ברחוב.jpg

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בדיוק היום עברתי וראיתי את זה
אבל אני רק לא מבין, אם כבר מביאים חשמל ועושים כזה השקעה, שיתקינו מזגנים אמיתיים....... שיפיגו קצת את החום הבני ברקי הנורא........
זה גם יגרום להם שהרבה אנשים "יצטופפו" ליד המודעה שלהם.......................
טוב אולי הם חוששים מהוועדת חקירה שיקום אחרי "אסון פרסומת קנאת סופרים";););)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בדיוק היום עברתי וראיתי את זה
אבל אני רק לא מבין, אם כבר מביאים חשמל ועושים כזה השקעה, שיתקינו מזגנים אמיתיים....... שיפיגו קצת את החום הבני ברקי הנורא........
זה גם יגרום להם שהרבה אנשים "יצטופפו" ליד המודעה שלהם.......................
טוב אולי הם חוששים מהוועדת חקירה שיקום אחרי "אסון פרסומת קנאת סופרים";););)
הוא לא ממזג? הרסת לי, חשבתי שזו הפואנטה,
גם למשוך אותך להיצמד למודעה,
וגם לצרוב לך בתודעה איזה תענוג המזגן הזה נתן לך...

עכשיו נשאר לעוברים ושבים רק לקנאות במי שיש לו מזגן אמיתי...

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש מודעה מדהימה שרצה עכשיו - כל המודעה היא כעין משטח מונופול (אם אני זוכרת נכון - של פרסום פידבק)
ראיתי אותה שבוע שעבר אך לא מצליחה להזכר איפה, מאמצי בחיפושים אחריה עלו בתוהו
מי שנתקל בה מוזמן לעלות ולשתף

חמצוץ

משתמש סופר מקצוען
יש מודעה מדהימה שרצה עכשיו - כל המודעה היא כעין משטח מונופול (אם אני זוכרת נכון - של פרסום פידבק)
ראיתי אותה שבוע שעבר אך לא מצליחה להזכר איפה, מאמצי בחיפושים אחריה עלו בתוהו
מי שנתקל בה מוזמן לעלות ולשתף
אין לי אבל אני זוכר.

על השכרת חנויות באחד מהמרכזים המסחריים בבית שמש.

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אגב, מחיר האיורים (לשבת לשבת) 20 אלף $
הגיוני ביותר. בין אם המחיר הזה לציור אחד או כל הסדרה.
זה אחד הציורים היפים ביותר שראיתי כמאיירת וכבן אדם. בטוחה שבכל אחד מהאיורים בסדרה הושקעו לפחות עשרות שעות של תכנון ועבודה. ובכללי כשזה מגיע לפרסום שזאת השקעה לטווח ארוך- אז המחירים קופצים. המודעות מרתקות ויפהפיות ברמה.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הגיוני ביותר. בין אם המחיר הזה לציור אחד או כל הסדרה.
זה אחד הציורים היפים ביותר שראיתי כמאיירת וכבן אדם. בטוחה שבכל אחד מהאיורים בסדרה הושקעו לפחות עשרות שעות של תכנון ועבודה. ובכללי כשזה מגיע לפרסום שזאת השקעה לטווח ארוך- אז המחירים קופצים. המודעות מרתקות ויפהפיות ברמה.
אני לא אחת שמתלהבת בקלות,
והמודעות שלהם מעלות בי חיוך. כמו שמחה כזאת של-שוב פוגשים את המודעה שלהם!
זה משהו נדיר מאד מאד. הגיוני לשלם עליו כ"כ הרבה.

כוכב מבריק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
קיבלת שלישי - בול פגיעה!
בכלל, בכל קמפיין הקורונה לפ"מ מדברים בשפת הקהל. קופי מותאם למגזר זה הרי האלף-תו לפרסום אפקטיבי.
שנה שעברה היה את עטיתי לחננך-
משחק המילים עם אתיתי לחננך

ואני שמחה שהם ירדו מזה
לפ"מ החליטה: לא נעשה התאמות לפרסומים של המגזר החרדי
לשכת הפרסום הממשלתית לא תערוך התאמות בפרסומים המיועדים לאוכלוסייה החרדית, וכלי תקשורת שיסרב לא יקבל את הפרסום. בכך לפ"מ נכנעת ללחצים האנטי חרדיים.

כ"ה תמוז התשע"ח|ירוחם שמואלביץ
12-5.jpg

נכנעו ללחץ
לשכת הפרסום הממשלתית משנה גישה כלפי הפרסומים המיועדים למגזר החרדי, ובהחלטת המנכ"ל בועז סטמבלר, הוחלט כי לא ייערכו עוד התאמות בפרסומים שמיועדים למגזר החרדי.
המדובר בפרסומים שונים (בעיקר ברדיו) שבהם עלו תשדירים שונים מאלו שנמצאים בתקשורת הכללית, כאשר בחלק מהמקרים נשמעו נשים שמקריאות את התשדירים.
במקרים רבים נעשו התאמות שיועדו לכלי התקשורת החרדים, מה שהביא גורמים אנטי חרדים להתלונן על הדבר, בטענה כי מדובר בהדרת נשים.
על פי פרסום בעיתון 'הארץ', בחודשים האחרונים נערכו דיונים שונים בנושא, בין מנכ"ל לפ"מ בועז סטמבלר והמשנה ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד דינה זילבר, שאחראית על המאבק המשפטי בהדרת נשים.
בשבוע שעבר החליט סטמבלר כי לא יהיו עוד מקרים בדומה לאלו שנערכו עד כה. בהודעה ששיגר סטמבלר למתלוננים, הוא כתב כי "לפ"מ ומשרד המשפטים תמימי דעים כי הדרת נשים מהמרחב הציבורי הינה תופעה פסולה וחמורה, וכי יש למנוע מצב בו מודרות נשים מהפרסום הממשלתי המיועד לאוכלוסייה החרדית".
בנוסף כתב סטמבלר כי "לפ"מ לא תערוך התאמות בפרסומים המיועדים לאוכלוסייה החרדית באופן שיהיה בהן כדי להפלות בין נשים וגברים", והוא הבהיר כי באם כלי תקשורת יסרב לפרסם את המודעה או התשדיר המיועדים לפרסום – לא יבוצע הפרסום בכלי תקשורת זה".

סערצע

משתמש מקצוען
ואני שמחה שהם ירדו מזה
כ"ה תמוז התשע"ח | ירוחם שמואלביץ
צָרַ֨עַת נוֹשֶׁ֤נֶת הִוא֙...
אגב: מהו ה'עונש' בכך שתקשורת סרבנית לא 'תזכה' לפרסומיהם?! הלא חובתם היא להודיע את הנחוץ לכלל אזרחי המדינה, והתעלמות אקטיבית ממגזר לא־קטן היא 'עונש' להם־עצמם... כאשר יאמר פתגם הקדמוני: מעניש הנך לעצמך על טפשותו של האחר.

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
ראיתי את התאריך אבל זו היתה מגמה לאורך זמן
למי שעקב אחר הפרסומים.
צָרַ֨עַת נוֹשֶׁ֤נֶת הִוא֙...
אגב: מהו ה'עונש' בכך שתקשורת סרבנית לא 'תזכה' לפרסומיהם?! הלא חובתם היא להודיע את הנחוץ לכלל אזרחי המדינה, והתעלמות אקטיבית ממגזר לא־קטן היא 'עונש' להם־עצמם... כאשר יאמר פתגם הקדמוני: מעניש הנך לעצמך על טפשותו של האחר.
כנראה שהעונש הזה עדיף להם

כוכב מבריק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שנה שעברה היה את עטיתי לחננך-
משחק המילים עם אתיתי לחננך

ואני שמחה שהם ירדו מזה
לפ"מ החליטה: לא נעשה התאמות לפרסומים של המגזר החרדי
לשכת הפרסום הממשלתית לא תערוך התאמות בפרסומים המיועדים לאוכלוסייה החרדית, וכלי תקשורת שיסרב לא יקבל את הפרסום. בכך לפ"מ נכנעת ללחצים האנטי חרדיים.

כ"ה תמוז התשע"ח|ירוחם שמואלביץ
12-5.jpg

נכנעו ללחץ
לשכת הפרסום הממשלתית משנה גישה כלפי הפרסומים המיועדים למגזר החרדי, ובהחלטת המנכ"ל בועז סטמבלר, הוחלט כי לא ייערכו עוד התאמות בפרסומים שמיועדים למגזר החרדי.
המדובר בפרסומים שונים (בעיקר ברדיו) שבהם עלו תשדירים שונים מאלו שנמצאים בתקשורת הכללית, כאשר בחלק מהמקרים נשמעו נשים שמקריאות את התשדירים.
במקרים רבים נעשו התאמות שיועדו לכלי התקשורת החרדים, מה שהביא גורמים אנטי חרדים להתלונן על הדבר, בטענה כי מדובר בהדרת נשים.
על פי פרסום בעיתון 'הארץ', בחודשים האחרונים נערכו דיונים שונים בנושא, בין מנכ"ל לפ"מ בועז סטמבלר והמשנה ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד דינה זילבר, שאחראית על המאבק המשפטי בהדרת נשים.
בשבוע שעבר החליט סטמבלר כי לא יהיו עוד מקרים בדומה לאלו שנערכו עד כה. בהודעה ששיגר סטמבלר למתלוננים, הוא כתב כי "לפ"מ ומשרד המשפטים תמימי דעים כי הדרת נשים מהמרחב הציבורי הינה תופעה פסולה וחמורה, וכי יש למנוע מצב בו מודרות נשים מהפרסום הממשלתי המיועד לאוכלוסייה החרדית".
בנוסף כתב סטמבלר כי "לפ"מ לא תערוך התאמות בפרסומים המיועדים לאוכלוסייה החרדית באופן שיהיה בהן כדי להפלות בין נשים וגברים", והוא הבהיר כי באם כלי תקשורת יסרב לפרסם את המודעה או התשדיר המיועדים לפרסום – לא יבוצע הפרסום בכלי תקשורת זה".

זה לא בדיוק שירדו מהעניין,
בלי ששמנו לב דחפו לנו מודעה שיועדה לקהל גלעד קריב
צריך פשוט לקרוא את זה נכון-
קִבַּלְתְּ שלישי?

שבת שלומית לכולנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה