WordPress אחסון אתרים cloudways- מומלץ?

miryd

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום,
לאחרונה שמעתי הרבה שעוברים לחברה cloudways גם מיופרס.
אשמח לשמוע האם זה בהחלט טוב ומומלץ?

והאם הוא מיועד גם שכל לקוח ירכוש לעצמו את החבילה שלו או זה רק הולך חבילות גדולות?

תודה

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
והאם הוא מיועד גם שכל לקוח ירכוש לעצמו את החבילה שלו או זה רק הולך חבילות גדולות?
כדאי ללכת על האחסון של אמזון דרכם, וזה לא מיועד לחבילות גדולות יש להם גם חבילות רגילות

miryd

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה אחסון באמת מומלץ?
שמעתי גם על VANGUS וJET SERVERS
מה השרת הכי מהיר?
תודה

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
זה אחסון באמת מומלץ?
לאתרים גדולים בטח, אבל גם לאתרים קטנים
שמעתי גם על VANGUS
אחסון מעולה! שירות מצויין!
מה השרת הכי מהיר?
גם לואנגוס וגם לקלאוד וויז יש אחסונים גדולים במיוחד ומהירים מאוד!
לאתרי חנות הייתי ממליץ חבילה בינונית של אמזון דרך קלאוד וויז לאתר תדמית מניסיון אישי מספיק האחסון של ואנגוס שנקרא וורדפרס ג'וניור

שמואל_לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L

לאתרי חנות הייתי ממליץ חבילה בינונית של אמזון דרך קלאוד וויז לאתר תדמית מניסיון אישי מספיק האחסון של ואנגוס שנקרא וורדפרס ג'וניור

ראובן כל הכבוד !
אתה עושה עוזר פה הרבה !
תודה רבה

miryd

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L

תודה רבה על התשובה המפורטת!

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום,
לאחרונה שמעתי הרבה שעוברים לחברה cloudways גם מיופרס.
אשמח לשמוע האם זה בהחלט טוב ומומלץ?

תודה

מדובר על אחסון טוב שתופס הרבה תאוצה בתקופה האחרונה.
בעצם זאת פלטפורמה שמאפשרת לך לרכוש אחסון על חברות הענן המובילים ביותר כמו דיגיטל אושן, אמזון, גוגל ועוד...

לגבי מה שנאמר מעלי אם ההתייחסות היא לקלוודוויז ולא לואנגוס ברוב המקרים החבילה הבסיסית תספיק אלא אם כן מדובר על אתר מאוד גדול שמקבל הרבה מאוד כניסות.

במרבית המקרים גם אין צורך בחבילה של אמזון כי היא יקרה יותר ומרבית האנשים בוחרים באפשרות של דיגיטל אושן $10-12 דולר לחודש. ל-cloudways יש הרבה יתרונות אבל יש גם חסרונות ובסוף זה תלוי בצרכים שלך.

יש מידע נוסף על האחסון הזה ואחסונים נוספים בהשוואת מחירים שבעמוד מתחת:

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
מדובר על אחסון טוב שתופס הרבה תאוצה בתקופה האחרונה.
בעצם זאת פלטפורמה שמאפשרת לך לרכוש אחסון על חברות הענן המובילים ביותר כמו דיגיטל אושן, אמזון, גוגל ועוד...

לגבי מה שנאמר מעלי אם ההתייחסות היא לקלוודוויז ולא לואנגוס ברוב המקרים החבילה הבסיסית תספיק אלא אם כן מדובר על אתר מאוד גדול שמקבל הרבה מאוד כניסות.

במרבית המקרים גם אין צורך בחבילה של אמזון כי היא יקרה יותר ומרבית האנשים בוחרים באפשרות של דיגיטל אושן $10-12 דולר לחודש. ל-cloudways יש הרבה יתרונות אבל יש גם חסרונות ובסוף זה תלוי בצרכים שלך.

יש מידע נוסף על האחסון הזה ואחסונים נוספים בהשוואת מחירים שבעמוד מתחת:
תן לי לתקן אותך מעט, בתור Sys Admin,
אולי גם תוכל להשכיל במשהו שאינך היית בקיא בו ואשמח להעשיר לך את הידע בנושא.
השרת של ה10-12 דולר איננו מתאים לאתר פרודקשן למעשה.
אלא לסביבת טסטים או אתר - 2 של תדמית ללא תנועה רבה, שכן במבחינת עלויות כבר אחסון שיתופי יותר ישתלם מכך.

עכשיו אסביר כמה דברים שאינני מאמין שהיית מודע לכך, ייתכן ואני טועה אך זה מה שהספקתי להבין מקלאודוויז -
1.גיבויים הם לוקאלים באופן דיפולטיבי כך שבאופן סטטי הנך מסתמך אך ורק על ה"Raid" שיש תחת אותו NODE.
גיבויים חיצוניים עולים כסף לפי שטח דיסק בשימוש.
למיטב ידיעתי מרבית חברות האחסון מבצעות גיבוי על גבי שרת חיצוני שלא תוסף לך שטח דיסק מהחבילה.
בנוסף הנכם שוכחים שגם המערכת הפעלה והרכיבי שרת המותקים לוקחים שטח דיסק.
עדכוני KERNEL לבד(באופן דיפולטיבי נשמרים כ3-5 גרסאות תלוי במערכת ההפעלה) יכולים לקחת עד כ 1.5 ג'יגה שטח דיסק בלי קשר לרכיבים אחרים.

2. אין WAF אמיתי, לא מצאתי שם משהו המקשר לWAF כלשהו מלבד תוסף וורדפרס, אך לא משהו ברמת שרת כמו Modsecurity אפילו בחוקיות חינמית(שאיננו יעיל היום) או משהו מורכב ברמת השרת.
באם אני טועה אשמח שתתקן ותראה לי זאת.
בניגוד לחברות אחסון שיתופי שכן מציעים WAFים שאינם חינמיים בד"כ אשר מגבירים את האבטחה עבור האתרים בשרת.
אך תמיד מומלץ גם להוסיף תוסף אבטחה כמו ITHMES/Wordfence.

3. הנכם שוכחים שגם להריץ את הService בפני עצמו בשרת לוקח כוח עיבוד וראם, שכן גם Mysql / mariadb + NGINX וכל daemon אחר אשר דלוק ורץ.
לצורך העניין NGINX לבד גם לאתר ללא המון טראפיק יכול לבדו לקחת 300 מגה במקרה הטוב ו700 מגה במקרה הרע ועוד לא הגעת להעברת תהליכי PHP של בקשות.
כך שבעולם ריאליסטי השרת 1 ליבות 1 גי'גה ראם לא מספיק לאתר פרודקשן בינוני/בעל תנועה במיוחד לא לאתר דינאמי עם כל רכיבי שרת רצים.
לכן הוא לא יתאים למשהו בפרודקשן כנטול בעיות לדעתי.
דברים שלא נלקחים בחשבון בד"כ בחשבון אחסון שיתופי שכן התוכנה רצה ברמת שרת ולא ברמת יוזר(מלבד בקשות PHP וSQL ספציפי לאתר ולא הבסיס שנדרש גם להחזיק את השירות SQL ברקע).
כך שבמרבית המקרים ידרש הגדלה לשירותים גדולים יותר, ולחנויות יהיה עדיף את השירות של ה50 דולר ומעלה(לא מדבר על חנויות גדולות).

4. לא קיים שום סוג תוכנה של אנטי וירוס ברמת שרת לפי מה שהספקתי לראות, בניגוד שהיום המון חברות איכותיות בתחום אחסון שיתופי מציעות אנטי וירוס(לא CLAMAV), הנני מאמין שהסיבה לכך שגם CLAMAV דורש המון משאבי שרת הרבה יותר גם מהשרת עם ה2 ג'גיגה ראם שלהם שהוא יריץ סריקה.
אם זכרוני לא מטעה אותי CLAMAV למרות שאין לו המון חותמות וירוסים מוכרות, במיוחד עבור אתרי וורדפרס כמו כלים בתשלום בתחום, רק הפעילות שלו ברקע ללא סריקה היא בין 400-700 מגה ראם ייתכן וזכרוני מטעה אותי בנושא.
ולכן ייתכן וזה למה הוא לא מוצע שם.

5. במפרט השרת בדיגיטל אושיין אצלהם, ולמיטב ידיעתי גם כן בVULTR וLINDO(לא בדקתי זאת לעומק אך הנני מאמין שהדבר דומה בשרתים הבסיסיים שלהם ולא מדובר על KVM אלא גם כן באפשרות להיות מושפע רבות מהשכנים שלך בNODE),
השרתים אשר מוצעים בדיגיטל אושן על פי האתר של דיגיטל אושן, מדובר על "ליבות שיתופיות" אך ראם ודיסק ותעבורה יעודיים.
The Droplet plan you choose determines the amount of resources allocated to the Droplet. Resources like RAM, disk storage, and network bandwidth are always dedicated, but you can choose between shared CPU and dedicated CPU plans for dedicated vCPU.
שירותי ליבות יעודיות(בדומה לKVM) הנם בתשלום הרבה יותר גדולה אצל DIGITAL OCEAN -
בנוגע לדרופלטים מהDOCS של Digital ocean -
Shared CPU: Basic Droplet
Basic Droplets have the most efficient CPU usage at a lower cost for workloads that would underuse dedicated threads. They’re ideal for bursty applications that can handle variable levels of CPU, such as:

Low traffic web servers
Blogs
Discussion forums
Content Management Systems (CMS)
Small databases
Dev/test servers
Microservices
Repository hosting
Basic Droplets come in a wide variety of configurations, from 1 vCPU / 1 GB memory to 8 vCPUs / 16 GB of memory. They also give you the flexibility to choose the memory to vCPU ratio most appropriate for your application.

Basic Droplets are shared CPU, which are ideal for apps that mostly run at low to medium load, and occasionally burst for brief periods of time. For production workloads where time is of the essence or variable performance is intolerable, you should choose dedicated CPU Droplets.

כך שלמעשה מדובר בליבה שיתופית ולא יעודית, ונועדה למיטב ידיעתי כ Fair usage ולא כיעודית לאותו מכונה(בדומה לOpenVZ) ותצטרכו לבחון גם איך התנאי שימוש של digital ocean מייחסים חשיבות לFair usage.
כך שלמעשה אתה בתלוי בהמון פאקטורים שיותר מושפעים מהNode בו המכונה שלך נמצאת, ותחת העומס שבה היא נמצאת, כך שאם תיפול על Node עמוס, תסבול מבעיות ביצועים, בנוסף לכך תוכל להיתקל בSteal למעבד, תלוי בעומס.
הנני מאמין בגלל שמדובר בShared CPU לא משנה באיזו תוכנית אתה אצלהם באם זה הדרופלטים שהם משתמשים בהם, הם נועדו לFair Usage ולא יעודיים אליך, כך שאם תנצל אותם לרעה, השרת בסיכון מול אותו ספק שהם מוכרים ממנו לNULL Route או השעייה של המכונה? דבר זה צריך לעבור בירור מול דיגיטל אושיין/VULTR/LINDO
אינני התעמקתי יותר מדי בTERMS שלהם,
פשוט מסביר שלעיתים קרובות אחסון שיתופי איכותי ולא חסרים כאלו בארץ ובעולם, הם אופציה הרבה יותר משתלמת גם כלכלית וגם מבחינת כלים זמינים ואבטחה מאשר השרתים הבסיסיים אצלהם.
משום שבדרך כלל חבילות אחסון בסיסיות היום מכילות בדומה לנתוני שרת של ה10-12 דולר שלהם(בדרך כלל יש פחות שטח דיסק), מבחינת משאבי מעבד וראם.
אך אנשים אינם צריכים שטח דיסק כה רב(באם יש להם גיבוי חיצוני מהספק שלהם).

היתרון היחידי שלהם בשלב זה מול אחסון שיתופי זה Object Cache מבוסס Redis, אך Redis לא עושה קסמים ולא ישפר ביצועים עבור אתרי תדמית, אלא יותר נועד כמטמון חלקי לשאילתות במסד נתונים לחלק מהערכים הדינאמיים, אשר יכול להפחית שימוש במשאבי שרת לאתרים גדולים.
באופן דיפולטיבי Redis היננו מטמון שזמין לכ10 דק'.
אך שוב הוא הינו מטמון חלקי ומרבית האתרים לא זקוקים אליו או לא ירגישו משהו שהשתנה מלבד מעט Backend יותר מהיר.
אך בד"כ גם Litespeed מאיץ משמעותית את הBackend של וורדפרס אשר עושה עבודה מעולה.

ניסיתי להריץ מס' בדיקות עם memecached + litespeed באתרים קטנים לא ראיתי שיפור ביצועים מורגש.

אינני בא לכלכך עליהם, ושכל אחד יעשה את השיקולים שלו,
פשוט נקודות שהדליקו לי מס' נקודות שכדאי לשקול ולחקור לעומק לפני שרצים.

משהו שאוסיף ברמה האישית ~
הנני בתור בנאדם ברמה האישית תמיד אשמח לספק פרנסה לישראלי מאשר אדם שאיננו ישראלי, גם עם המחיר בארץ זהה/יותר זול/יותר קר במקצת, הנני מאמין שזו ברכה וקארמה טובה, גם שהייתם רוצים שישראלים יבואו לקנות אצלכם מוצר שעלה לכם 100 שקל בחו"ל אבל אתם מוכרים אותו בארץ ב140 ש"ח, עדיין אשמח ברמת האישית לפרנס ישראלי, או את השירותים שלכם למרות שקיים בX בחו"ל, כמו מפתחי אתרים, מקדמים וכד'.
כנ"ל גם ספקי אחסון ישראלים.
למרות שהנני מאמין שברמה הכוללת ספקי אחסון שיתופיים לפחות מרביתם זולים יותר מCloudways ומציעים יותר "אפשרויות".
בכללי אני הייתי אומר פרנסו את האנשים במדינה שלכם, במיוחד בזמן הקורונה, מאשר חברות ענק בחו"ל.
בד"כ חברות ישראליות מציעות יחס גם טיפה יותר אישי ויותר "ביתי".

הנני מאמין שנתתי לך כמה נקודות למחשבה (:
המשך ערב מקסים.

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
חחח עשיתי עבורך קצת סלט?
הנני מאמין שהשרתים היחדים בעלי משאבים יעודיים אצלהם הם של גוגל קלאוד או אמאזון, אך פה כבר מדובר על עלויות הרבה יותר גבוהות שישראלים כמעט ולא קונים.
ועדיין במקרה זה הייתי ממליץ ללכת ישירות לאמאזון או גוגל קלאוד ולהגדיר הכל באם הנכם בעלי הידע, גם בשל אבטחה מוגברת שיהיה ניתן לבצע ע"י הגדרה זו.
אך ליתר בנימה האישית? חפש ספק שיתופי איכותי, ועדיף ישראלי כדי לתמוך בכלכלה של המדינה שלך,
יתן לך הרבה יותר בפחות כסף.
בכללי הנך מוזמן להשאיר לי אפילו מס' טלפון בפרטי אשמח להעשיר לך קצת יותר את הנושא הנ"ל במהלך יום ראשון.

המשך ערב מקסים.

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חחח עשיתי עבורך קצת סלט?
הנני מאמין שהשרתים היחדים בעלי משאבים יעודיים אצלהם הם של גוגל קלאוד או אמאזון, אך פה כבר מדובר על עלויות הרבה יותר גבוהות שישראלים כמעט ולא קונים.
ועדיין במקרה זה הייתי ממליץ ללכת ישירות לאמאזון או גוגל קלאוד ולהגדיר הכל באם הנכם בעלי הידע, גם בשל אבטחה מוגברת שיהיה ניתן לבצע ע"י הגדרה זו.
אך ליתר בנימה האישית? חפש ספק שיתופי איכותי, ועדיף ישראלי כדי לתמוך בכלכלה של המדינה שלך,
יתן לך הרבה יותר בפחות כסף.
בכללי הנך מוזמן להשאיר לי אפילו מס' טלפון בפרטי אשמח להעשיר לך קצת יותר את הנושא הנ"ל במהלך יום ראשון.

המשך ערב מקסים.

היי תודה על הפירוט,
הבקשה של פותח/פותחת האשכול הייתה בהשוואה ל-upress ונקודת ההתייחסות הייתה אליהם.
אני גם יודע גם על מי ההתייחסות של הגורמים שדוחפים את הנושא של cloudways ואחת הסיבות כמובן היא תוכנית השותפים שהם מציעים.

בסה"כ ל-cloudways יש מוצר טוב, אין לי הרבה ניסיון מעשי איתם אבל מבדיקה מהירה גם על השרת הזול אפשר להריץ כמה אתרים וגם חנות ואם זאת לא חנות כבדה זה יעבוד בצורה טובה.

אני לא סגור על זה ותקן אותי אם אני טועה אבל אני חושב שהחלוקה של הזיכרון והמשאבים מעט שונה שמדובר על אחסון בענן אז זה לא משתווה ל-1GB של אחסון שיתופי כי ברמת הצורה שבה האתרים רצו הם היו גורמים לאחסון שיתופי עם 1GB לקורס יחסית מהיר.

אבל שוב לפחות הבדיקה שלי הייתה יחסית מהירה אז היא לא מבוססת על טווח ארוך. הרצתי כמה אתרים על דיגיטל אושן וגם חנות בסיסית בשרת של $10 וזה רץ סבבה.

השאלה היא כמות הכניסות ואיך האתר בנוי כדי להבין האם זה ירוץ בצורה טובה או לא.

וכדי שלא יהיה מצב שהובנתי שלא כהלכה, אני חושב שמדובר על שירות שבסה"כ טוב אבל אני באופן אישי לא משתמש בהם. מעבר לנושא של הגיבויים בתשלום, גם המייל בתשלום ואני מתאר לעצמי שיש עלויות חבויות נוספות שעוד לא גיליתי.

בעמוד הראשי יש חבילה ב-$12 וגם חבילה ב-$10 והם בעצמם לא כל כך יודעים להסביר את ההבדל בין האפשרויות השונות. צריך להתאמץ כדי לקבל תשובות.

למרות שיש להם תמיכה שהיא סבבה מהתנהלות מהירה איתם נראה כאילו הם יותר נוטים לכיוון של מכירות מאשר לכיוון של שירות ברמה גבוהה אז שלא יהיה טעות אני לא מהחסידים שלהם.

ודרך אגב אני באופן אישי גם משתמש באחסון שיתופי של Fastcomet ולא באחסון של קלאוויז. איתם יש לי את החבילה של ה6GB זיכרון וש לי ניסיון רב איתם ככה שעליהם אני יכול להמליץ בחום בזמן שעל cloudways פחות.

ובנוגע לנושא של כחול לבן אני מסכים איתך, בתחילת הדרך ניסיתי להתחיל עם חברות אחסון מהארץ ובמרבית המקרים הרמה, השירות, המשאבים והתמיכה היו באיכות מאוד נמוכה עד שבנקודה מסוימת הפסקתי לנסות ואני כנראה כבר לא אחזור אחורה.

לפי התשובה שלך רואים שאתה מומחה בתחומך ואני מאחל לך בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
היי תודה על הפירוט,
הבקשה של פותח/פותחת האשכול הייתה בהשוואה ל-upress ונקודת ההתייחסות הייתה אליהם.
אני גם יודע גם על מי ההתייחסות של הגורמים שדוחפים את הנושא של cloudways ואחת הסיבות כמובן היא תוכנית השותפים שהם מציעים.

בסה"כ ל-cloudways יש מוצר טוב, אין לי הרבה ניסיון מעשי איתם אבל מבדיקה מהירה גם על השרת הזול אפשר להריץ כמה אתרים וגם חנות ואם זאת לא חנות כבדה זה יעבוד בצורה טובה.

אני לא סגור על זה ותקן אותי אם אני טועה אבל אני חושב שהחלוקה של הזיכרון והמשאבים מעט שונה שמדובר על אחסון בענן אז זה לא משתווה ל-1GB של אחסון שיתופי אבל שוב לפחות הבדיקה שלי הייתה יחסית מהירה אז היא לא מבוססת על טווח ארוך. הרצתי כמה אתרים על דיגיטל אושן וגם חנות בשרת של $10 וזה רץ סבבה.

השאלה היא כמות הכניסות ואיך האתר בנוי כדי להבין האם זה ירוץ בצורה טובה או לא.

וכדי שלא יהיה מצב שהובנתי שלא כהלכה, אני חושב שמדובר על שירות שבסה"כ טוב אבל אני באופן אישי לא משתמש בהם. מעבר לנושא של הגיבויים בתשלום, גם המייל בתשלום ואני מתאר לעצמי שיש עלויות חבויות נוספות שעוד לא גיליתי.

בעמוד הראשי יש חבילה ב-$12 וגם חבילה ב-$10 והם בעצמם לא כל כך יודעים להסביר את ההבדל בין האפשרויות השונות. צריך להתאמץ כדי לקבל תשובות.

למרות שיש להם תמיכה שהיא סבבה מהתנהלות מהירה איתם נראה כאילו הם יותר נוטים לכיוון של מכירות מאשר לכיוון של שירות ברמה גבוהה אז שלא יהיה טעות אני לא מהחסידים שלהם.

ודרך אגב אני באופן אישי גם משתמש באחסון שיתופי של Fastcomet ולא באחסון של קלאוויז. איתם יש לי את החבילה של ה6GB זיכרון וש לי ניסיון רב איתם ככה שעליהם אני יכול להמליץ בחום בזמן שעל cloudways פחות.

ובנוגע לנושא של כחול לבן אני מסכים איתך, בתחילת הדרך ניסיתי להתחיל עם חברות אחסון מהארץ ובמרבית המקרים הרמה, השירות, המשאבים והתמיכה היו באיכות מאוד נמוכה עד שבנקודה מסוימת הפסקתי לנסות ואני כנראה כבר לא אחזור אחורה.

לפי התשובה שלך רואים שאתה מומחה בתחומך ואני מאחל לך בהצלחה.
הנני מאמין שאני זוכר אותך מקהילת המתכנתים לפי הכתובת האתר, לפני אולי 5-6 שנים?
אני אכן נושם את התחום הזה קרוב לעשור, כמובן שגם אני לומד המון מדי שבוע, ללא הפסקה במשך שנים.
מצד אחד אכן מבין אותך, מצד שני ייתכן ופספסת חברות טובות, אינני יודע בדיוק מה העבר שלך.
אבל לחלוטין הנך צודק, מה שהפך אותם לסיפור הצלחה בארץ זה בעיקר התוכנית שותפים, ללא באמת בירור מעמיק אחרי מה יש מאחורי המוצר ממנו הם מוכרים, או אותיות קטנות, ייתכן ויש עוד דברים רבים שמסתתרים אך גם אני אינני הבעתי יותר מדי עומק בנושא.
מלבד שכן מדובר בדיגיטל אושן בShared CPU(כמו שאני סבור בLow cost האחרים שלהם שהדבר זה אך בשנית לגבי VULTR או LINDO אינני התעמקתי מה סוג המכונות המוצעות).
לדעתי מדובר בגימיק חולף, נתקלתי בחו"ל בלא מעט פוסטים בנוגע לכך.

בנוגע ל1GB ראם באחסון שיתופי לעומת 1GB ראם בשרת וירטואלי/ענן,
1GB באחסון שיתופי נותן לך הרבה יותר, בשל שאיננו מכליל את השירות של המנוע ווב שרץ ברקע, חומות אש, גיבויים החיצוניים של סיפאנל/Jetbackup/DIrectadmin וכד', לא יקחו כוח עיבוד מהיוזר ויכולים להעמיד את האתר באיטיות או אי זמינות של השרת.
וכנ"ל לראם, חשוב לזכור MySQL/MARIADB בונים גם מטמון רב,
שיכול להגיע בשרתים שיתופיים למטמון(לא כולל שאילתות רגילות שרצות באתרים) לכמויות של 20-60 ג'יגה ולעיתים יותר, תלוי בהגדרות my.cnf ומפרט השרת.
הראם הזה לא נכלל עבור הלקוח באחסון שיתופי אלא השימוש שהוא מריץ בשאילתה שרצה + בקשת הPHP שהתבקשה(רלוונטי לשרתים שיתופיים), כך שלמעשה אחסון שיתופי חוסך את המשאבים הכלליים הנדרשים להרצת השרת בפני עצמו, ואתה בעצם משתמש במה שבאמת האתר שלך משתמש ובהתאם להגבלות של אותה חבילה כBurst LIMIT.
קשה לקחת את הנקודה המתמטית המדוייקת לכך, ואיזה מודולים הם באמת מריצים, אך אני סבור שיש השפעה של רכיבי תוכנה הרצים באופן שהצריך צריך, שלוקחים לא מעט מהמשאבים, ומאמין שהדבר יותר רלוונטי כלפי החבילה של 1 ג'יגה ראם 1 ליבות, ומאמין שזה פחות יתאים לאתר דינמי בפרודקשן.
מאמין שב2 ליבות 4 גי'גה ראם הדבר יהיה פחות מורגש ויכול להתאים ל4-5 אתרים קטנים-בינוניים אך המחירים של התוכנית הזו לא רחוקה משרתים וירטואליים שתקח ישירות מאמאזון או מספק ישראלי מבחינת מחיר, ורחוקה יותר מאחסונים שיתופיים איכותיים, גוגל קלאוד הרבה יותר יקר מאמאזון ולכן לא רשמתי זאת.
כי כפי שרשום אצל דיגיטל אושן בDOCS הדבר לא מיועד לאתרים גדולים או עומסים על הדרופלטים שלהם, אך אינני יודע כיצד הם פועלים במצב כזה וידרוש מחקר מעמיק שאין לי את הזמן אליו.

באופן כללי ~
כמו שאמרתי באם האופציה בין יופרס לקלאודוויז, הייתי אומר יופרס.
גם בשל שספק ישראלי, ולתמוך בכלכלה הישראלית, וגם כן אחסון איכותי.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני ממש בעד קלאודווייז. הרבה אנשי מקצוע ממליצים עליהם. העברתי אתר מיופרס לקלאודווייז והאתר טס פי 3 יותר מהר. אפשר לבחור שם איזה סוג מחשב רוצים עם כמה ליבות ואיזה ראם.

אולי מעניין אותך גם...