WordPress אחסון אתרים / אחסון וורדפרס - מה ההבדל?

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כשרוצים לרכוש אחסון, יש חברות שמציעות שני סוגי מסלולים. מסלול רגיל של אחסון אתרים שיתופי, שהוא זול יותר מאשר מסלול אחסון וורדפרס?
מה ההבדל ביניהם?
האם במסלול רגיל של אחסון אתרים שיתופי א"א לשים אתר של וורדפרס?

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למשל, זה מה שהוסטינגר מציעים על מסלול פרימיום רגיל:

רגיל.png

וזה מה שהם מציעים על וורדפרס:

וורדפרס.png

מדוע הוורדפרס יקר יותר?
אפילו נראה שבו יש הגבלה על 100 אתרים כאשר ברגיל אין כזו הגבלה. (לא שאני צריך כמות אתרים כזו).
אם אקח את הראשון, האם אוכל לשים עליו וורדפרס?

כי יש לי גם מה שהוא וורדפרס וגם מה שהוא לא וורדפרס.

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
על שניהם תוכל לשים וורדפרס.
השאלה לכמה גולשים אתה מצפה באתר ואיזה משאבים האתר יצרוך.
לחץ על המילים "ללא הגבלה" כדי לגלות את ההגבלה...

בסופו של דבר בפרימיום אתה מקבל יותר משאבים ותמיכה מותאמת יותר לוורדפרס. חפש בתנאים למה הם קוראים וורדפרס מנוהל.
אבל בד"כ תמיד אפשר לשדרג אם החבילה הקטנה לא מספקת אותך. או פתאום יש לך עודף גולשים וכו'.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש הבדל נוסף בין הוורדפס לרגיל, לטובת הרגיל. והוא, שבוורדפרס הם מגבילים את שטח הדיסק ל-20GB וברגיל הם לא כותבים הגבלה.
אז מדוע צריך וורדפרס?

שאלתי את הוסטניגר, וזה מה שהם כתבו לי:
הבדל בין אירוח אתרים פשוט לאחסון וורדפרס הוא שהאחרון נבנה למטרה היחידה להפעיל אתרי וורדפרס . פירוש הדבר ששרתים המשמשים לאירוח וורדפרס מתוכננים ומגדירים את האופן בו הם יכולים להריץ מספר גבוה בהרבה של אתרי וורדפרס, במהירות ובביצועים מרביים.

וסתם שאלה, אם רוכשים את החבילה של הוורדפרס, האם ניתן לשים עליה אתרים רגילים גם כן?

ואם אכן זה ניתן, אם כך, כעת כאשר יש לי צורך לאחסן אתר אחד שהוא לא וורדפרס (אלא נבנה במיוז), ועוד שני אתרי וורדפרס. מה עדיף לרכוש.
(שני האפשרויות אותה עלות).

האם את חבילת הפרימיום הרגילה שהיא זו:

רגיל2.png

או את החבילה הקטנה של וורדרפס (בהנחה שניתן לשים שם גם אתר רגיל):

וורדפרס נטו.png

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
הבדל בין אירוח אתרים פשוט לאחסון וורדפרס הוא שהאחרון נבנה למטרה היחידה להפעיל אתרי וורדפרס . פירוש הדבר ששרתים המשמשים לאירוח וורדפרס מתוכננים ומגדירים את האופן בו הם יכולים להריץ מספר גבוה בהרבה של אתרי וורדפרס, במהירות ובביצועים מרביים.
אתה מקבל יותר משאבים ותמיכה מותאמת יותר לוורדפרס
בוורדפרס הם מגבילים את שטח הדיסק ל-20GB וברגיל הם לא כותבים הגבלה
לא באמת. בסופו של דבר ההגבלות האחרות שקיימות ב'ללא הגבלה', מן הסתם ע"פ רוב יגבילו אותך עוד לפני ה-20GB. כגון מספר הקבצים האפשרי.
וסתם שאלה, אם רוכשים את החבילה של הוורדפרס, האם ניתן לשים עליה אתרים רגילים גם כן?
אם רוב האתרים שלך וורדפרס, אז החבילה של וורדפרס מומלצת יותר.
האתרים האחרים יעבדו לך גם הם בע"ה, לכאורה אתה לא תפסיד מזה שום דבר באתרים האחרים.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אני משתמש באירוח אתרים הרגיל של הוסטינגר, מסלול פרימיום, והוא מצוין לאתרי וורדפרס, חוץ מזה שרק על הדומיין הראשון יש התקנת Cloudflare ו-SSL בחינם, ועל כל השאר צריך לשלם. לא יודע איך זה באירוח וורדפרס.
אבל אם באירוח וורדפרס יש לכם גישה להעלאת קבצים (FTP) אז אין שום הבדל בין אירוח וורפרס לאירוח אתרים (חוץ מהשם...)
למעשה ניתן לקרוא בכתבה הבאה את החילוק ביניהם (אין...):

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תיאורטית, אם האחסון של וורדפרס מתאים גם לאתרים רגילים, אז מדוע לא לבחור בו אם הוא באותו מחיר של האחסון הרגיל.

נכון שהוא נקרא למתחילים, והרגיל נקרא פרימיום, אבל כשאני עובר על כל מה שמפורט בכל חבילה, אני לא רואה משהו שטוב יותר בפירמיום הרגיל מאשר במתחילים וורדפרס, (יש אמנם הגבלות כמו של 100 אתרים וכו' שבכל מקרה זה הגבלות שלא אגיע אליהם).

אם כך, מדוע לא לבחור בוורדפרס ולהרוויח עבור האתר של הוורדפרס את כל המעלות שהם כותבים שיהיו עבורו (אם כי איני מבין מה הם המעלות האלו).

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
יש להם כאן איזה שהוא מדריך על ההבדל ביניהם (הם טוענים שבאחסון וורדפרס עדיף לא לאחסן אתרים מסוג אחר) לא יודע כמה זה באמת נכון, בדר"כ מחלקים את זה לשניים רק בשביל הקידום בגוגל (למשל בסייטגראונד זה בדיוק אותו דבר)
נ.ב. אני אשמח אם תקנה דרך הקישור הזה שלי

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש להם כאן איזה שהוא מדריך על ההבדל ביניהם (הם טוענים שבאחסון וורדפרס עדיף לא לאחסן אתרים מסוג אחר) לא יודע כמה זה באמת נכון, בדר"כ מחלקים את זה לשניים רק בשביל הקידום בגוגל (למשל בסייטגראונד זה בדיוק אותו דבר)
ראית את הודעתך, אחרי שבצעתי כבר הרכישה. אם יש דרך כעת שאעדכן אותם שזה דרכך, אוכל לעשות זאת.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחרי שהאתר נויד לאחסון החדש, איך אני נכנס לעריכה של האתר של וורדפרס באחסון החדש? (אם עדיין לא ניידתי הדומיין).
תודה.

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
קיבלת במקרה כתובת זמנית?
באיזו תיקיה האתר יושב?

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
ששמה כשם הדומיין
אבל הדומיין עדיין לא מפנה אליהם?
אגב, למה לא? זה לא לוקח כל כך הרבה זמן לעדכן את הרישומים.
בכל אופן, אני מציע שתפנה לשירות האחסון עם השאלה הזו, יכול להיות שיהיה להם כתובת IP לגישה, או כתובת ארוכה בתת דומיין שלהם.
ושם בתוך תיקיה נוספת ששמה ABC
לכאורה זו טעות, זה אמור להיות ישירות בתיקית pudlic_html בכדי לפעול בכתובת הדומיין. אלא אם כן מצביעים על הפניה לתיקיה זו.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לכאורה זו טעות, זה אמור להיות ישירות בתיקית pudlic_html בכדי לפעול בכתובת הדומיין. אלא אם כן מצביעים על הפניה לתיקיה זו.
בתיקיה pudlic_html יש את כל קבצי האתר של הדומיין הראשי.
ובתוך תיקיה זו יש גם את תיקית ABC ששם יש את אתר הוורדפרס שהוא יושב על תת דומיין.
והקידומת של התת דומיין ביחס לדומיין הוא ABC

אם כך לכאורה זה כן בסדר. לא?

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
בתיקיה pudlic_html יש את כל קבצי האתר של הדומיין הראשי.
ובתוך תיקיה זו יש גם את תיקית ABC ששם יש את אתר הוורדפרס שהוא יושב על תת דומיין.
והקידומת של התת דומיין ביחס לדומיין הוא ABC

אם כך לכאורה זה כן בסדר. לא?
אם כך, אכן כן! רק נשאר (אם עדיין לא בוצע) ליצור תת דומיין ולהפנותו להשתמש בתיקיה זו או להשתמש בה ישירות ע"י /ABC לאחר הדומיין.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רכשתי דרך הקישור.
איך המהירות של השרת? זה בישראל?
יש אפשרות לשלוח מייל עם MailPoet? (דרך שרת האחסון או שהם חוסמים?)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה