אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שלום,
מחפשת לקבל מידע לגבי זירוז תהליך קבלת SSN בארץ, כבר שלחנו את כל המסמכים לילד אחד לפני יותר משנה, השני לפני כחודש, האם יש אפשרות לזרז את התהליך(גם בתשלום) ע"י איזה מאכער או סתם מישהו שמתמצא, נודה לעזרת מי שיש לו איזה מידע או שיכול לתייג מישהו שיכול לדעת

Chips

משתמש פעיל
מחפשת לקבל מידע לגבי זירוז תהליך קבלת SSN בארץ
@אחת111
האם קיבלתם כבר את הssn?
יש לנו תור לקונסוליה עבור דיווח לידה ובקשה ל ssn -
כמה זמן אמור לקחת לקבל אותו?
הבנתי שיש דרך לזרז את קבלת הssn ע"י שליחת המסמכים לארה"ב, למישהו יש מידע לגבי זה?
די דחוף...

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
@אחת111
האם קיבלתם כבר את הssn?
יש לנו תור לקונסוליה עבור דיווח לידה ובקשה ל ssn -
כמה זמן אמור לקחת לקבל אותו?
הבנתי שיש דרך לזרז את קבלת הssn ע"י שליחת המסמכים לארה"ב, למישהו יש מידע לגבי זה?
די דחוף...
עדיף לנסות דרך ארהב, כיום עושים את הSSN דרך שליחת מסמכים בדואר ולא צריכים להגיע פיזית, לכן ניתן לשלוח את המסמכים בדואר לארהב זה יהיה מהר בהרבה, בארץ לוקח להם פי 10 זמן.... אני גם אשמח לשמוע איך ניתן לעשות זאת ממישהו שניסה

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהו אמר לי שאמור לקחת מהארץ מזמן הבקשה רק כחודש לקבל את הssn...
אולי זה תלוי גיל? בני כמה הילדים ששלחת עבורם מסמכים?
עשיתי בשביל הבן שלי שהיה תינוק בן חודש אמרו שייקח עד שנה בפועל הוא כבר בן שנה וחצי ולא קיבלנו... התגובה היחידה שלהם בנושא: due to covid.... עשינו עכשיו לילד יותר גדול אולי זה שונה, מהגשת הבקשה עברו כ4 חודשים, מחכים לתשובה מהם

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עשיתי בשביל הבן שלי שהיה תינוק בן חודש אמרו שייקח עד שנה בפועל הוא כבר בן שנה וחצי ולא קיבלנו... התגובה היחידה שלהם בנושא: due to covid.... עשינו עכשיו לילד יותר גדול אולי זה שונה, מהגשת הבקשה עברו כ4 חודשים, מחכים לתשובה מהם
הילדים נולדו בארץ או בארה"ב?

Chips

משתמש פעיל
שלחנו בדואר
לא ברור לי התהליך - לא מגישים את הבקשה בקונסוליה?
מה שולחים בדואר? את כל המסמכים האורגינלים - crba, דרכון?
שולחים מהארץ לארה"ב?
אשמח אם מישהו יכול לעשות לי קצת סדר בדברים...

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא ברור לי התהליך - לא מגישים את הבקשה בקונסוליה?
מה שולחים בדואר? את כל המסמכים האורגינלים - crba, דרכון?
שולחים מהארץ לארה"ב?
אשמח אם מישהו יכול לעשות לי קצת סדר בדברים...
בקונסוליה אפשר להגיש בקשה רק אם מנפיקים גם דרכון, אם לא צריך לשלוח בדואר.
צריך לשלוח דרכון של ההורה, תעודת לידה של הילד, דרכון של הילד (אפשר גם ישראלי), טופס. כמובן הכל צריך להיות אורגינלי והם שולחים את זה בחזרה. שולחים לשגרירות כאן בארץ

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עד כמה שהבנתי למי שנולד בארץ המסמכים לא נשלחים כלל לארה"ב אלא הכל נעשה כאן, קצת מוזר שלא קיבלתם מלפני שנה וחצי, ניסיתם לשאול אותם?
(באתר שלהם הם כותבים שזה לוקח בממוצע חדשיים)

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עד כמה שהבנתי למי שנולד בארץ המסמכים לא נשלחים כלל לארה"ב אלא הכל נעשה כאן, קצת מוזר שלא קיבלתם מלפני שנה וחצי, ניסיתם לשאול אותם?
(באתר שלהם הם כותבים שזה לוקח בממוצע חדשיים)
ניסינו אינספור פעמים הם לא עונים תשובות, האמת היא שמישהו אמר לנו שזה בגלל שהוצאנו לילד דרכון זמני אז אי אפשר לעשות SSN ככה? יכול להיות? כשהיינו במקום(הגענו בשביל לעשות דרכון ועל הדרך גם הגשנו בקשה לSSN) אמרו לנו שייקח בין 6-12 חודשים :(

Chips

משתמש פעיל
אני הבנתי הפוך - שאם אני רוצה לחסוך את הנפקת הדרכון האמריקאי אני צריכה להגיש בקונסוליה את הבקשה...
(אנחנו לא מתכננים לטוס בשנים הקרובות...)
אז מה בעצם עדיף? לבקש בקונסוליה או לשלוח אליהם בדואר?
ואם שולחת בדואר, זה אומר שאני צריכה להנפיק לילדים דרכון ישראלי?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צריך לשלוח דרכון של ההורה, תעודת לידה של הילד, דרכון של הילד (אפשר גם ישראלי), טופס. כמובן הכל צריך להיות אורגינלי והם שולחים את זה בחזרה. שולחים לשגרירות כאן בארץ
לתשומת ליבכם זה יכול לקחת זמן עד שהם מחזירים את המסמכים המקוריים, לנו החזירו היום ושלחנו אותם בתחילת פברואר

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני הבנתי הפוך - שאם אני רוצה לחסוך את הנפקת הדרכון האמריקאי אני צריכה להגיש בקונסוליה את הבקשה...
(אנחנו לא מתכננים לטוס בשנים הקרובות...)
אז מה בעצם עדיף? לבקש בקונסוליה או לשלוח אליהם בדואר?
ואם שולחת בדואר, זה אומר שאני צריכה להנפיק לילדים דרכון ישראלי?
אחד מההורים של הילדים אמריקאי שנולד בארהב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה