דרוש מידע אזרחות אנגלית מקבלים מענקים?

מציאותי

משתמש פעיל
לא מקבלים באופן רשמי
רק שמעתי כאלה שעשו כאילו הם גרים שם
ואז הם מקבלים כסף על חינוך לילדים וסיוע בשכר דירה וכדומה
יש באנגליה כאלה שמסדרים את כל המסמכים בשביל זה
ואפילו שוכרים איזה מחסן שיהיה על שמך והם גובים על זה כסף
{דומה לאלה שמסדרים פה בארץ סיוע בשכר דירה}
הגעת לאיזה מידע בעניין?

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי הרבה מה להוסיף בעניין..
למי שיש אזרחות אמריקאית זה 1000$ לשנה עד גיל 18

תודה לה’

משתמש רשום

jdn

משתמש פעיל
היום פורסמה ביתד מודעה שאפשר לסדר קצבאות ליוצאי בריטניה.
אשמח לשמוע מבעלי ניסיון האם אין בכך שום סיכון (מלבד הפן ההלכתי)

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

jdn

משתמש פעיל
מה התגובה המתחסדת הזו?
מותר לברר מה קורה בשטח מלבד החלק ההלכתי. זה לא מתיר למישהו לעשות את זה

מצליחה

משתמש מקצוען
אני שאלתי פעם רב
והוא אמר לי שאסור לעשות את זה!!!
זה גזל עכו"ם שאסור!!
הוא אמר לי שגם אלו שסוברים שמותר לגנוב את המדינה פה
זה כי הם לא גויים
אבל גויים אסור
חבל להטעות את הציבור
יש דעות לכאן ולכאן.
שכל אחד ישאל את רבו.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני יודע שנפתחו בשנה האחרונה חקירות נגד כמה חרדים שגרו בארץ, בגלל חשד לקבלת הקצבאות שלא כדין. במקרה אחד, האברך עבר לגור באנגליה, ועדיין בקושי הצליח להוכיח להם שבתקופה החשודה היה גר באנגליה.

• תודה
Reactions: gg

אלי פולק.

משתמש חדש
אני יודע שנפתחו בשנה האחרונה חקירות נגד כמה חרדים שגרו בארץ, בגלל חשד לקבלת הקצבאות שלא כדין. במקרה אחד, האברך עבר לגור באנגליה, ועדיין בקושי הצליח להוכיח להם שבתקופה החשודה היה גר באנגליה.
אני לא יודע עד כמה אתה מונח בפרטים
אבל כל מי שנפתח נגדו חקירה { ואני יודע על מה אני מדבר} כי לא עשו את זה בצורה מקצועית.............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה