בריאות אורתופד מומחה באזור ירושלים/ביתר

שלומי ברגר

משתמש פעיל
לפני כעשר שנים, באמצע הליכה עיקמתי את הרגל ונשברו לי 2 צלעות בכף הרגל.
האורתופד חבש את הרגל (לא גבס) ואמר כמה שפחות לדרוך על הרגל הזאת שבועיים וכו'.
אחרי כמה ימים (חיפשתי תירוץ למה להיעדר מהלימודים עוד יום...) ביקרתי אצל עוד רופא שאמר שהם שברים מאד קטנים וזה יתרפא לבד ואין צורך בשום דבר ואפי' הוריד את החבישה.
מאז מדי פעם כואב לי, וכשמגיע תקופה שהכאבים מתגברים, אני קונה מדרסים חדשים/נעליים חדשות וזה קצת עוזר.
לאחרונה זה התחיל לכאוב לי עוד יותר ואני חושב שזה מצריך ריפוי ולא אקמול...
אשמח לקבל המלצה על אורתופד מומחה (שלא מורח דברים...).
אורתופד במיון (רגיל) הדסה יעיל?

וגם אשמח לקבל המלצה על מדרסים טובים למצבים כאלו.

תודה רבה!

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
דר' הלפרין מהארגון של הרב פירר מקבל בבני ברק חינם בהתנדבות והוא האורטופד הכי טוב והכי מומחה בארץ
מנסיון אישי שוה להגיע מכל הארץ
ולגבי מדרסים אותו דוקטור הזהיר אותי שכשאני יגיע לחנות המוכר ישכנע אותי בכל הכוח לקנות מדרסים יקרים
אבל צריך הכי פשוט מה שהקופה מממנת ולא להוסיף אגורה .

שלומי ברגר

משתמש פעיל
דר' הלפרין מהארגון של הרב פירר מקבל בבני ברק חינם בהתנדבות והוא האורטופד הכי טוב והכי מומחה בארץ
מנסיון אישי שוה להגיע מכל הארץ
ולגבי מדרסים אותו דוקטור הזהיר אותי שכשאני יגיע לחנות המוכר ישכנע אותי בכל הכוח לקנות מדרסים יקרים
אבל צריך הכי פשוט מה שהקופה מממנת ולא להוסיף אגורה .
תודה!
אם אפשר פרטים איך להגיע אליו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה