אוקיי - לא מספיק התלהבתם ..אז הנה

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אלוף!!!
ועכשיו ברצינות איך עושים את הרקעים האלו, ביפן?
לוידע אם הוא סיני או יפני. ולא כ"כ הבנתי את הקשר בין שתי השאלות.
איך עושים את זה? לומדים מלא. ניכר עליו שחוץ מהכישרון המטורף שלו, הוא מאוד מאוד מלומד.
הוא כ"כ מקצועי - שכל מה שנשאר לו לעשות זה לשבת ולדמיין סיפור, ואיך הוא רוצה להעביר אותו, שזה אולי הכישרון הכי גדול שלו בעיני, אין לו מגבלות משם והלאה איך להוציא את זה לפועל, הוא שוחה בהכל - קומפוזיציה, פרספקטיבות, תאורה, מברשות, הכל.

לדLed

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה מדהים!! אני מכירה אותו מפינטרסט והוא לגמרי ברשימת ההשראות שלי. צביעה מדהימה, ממש אוהבת את הקלוזאפים על ההבעות פנים המתוקות... כל הכבוד על השיתוף, עשה לי את הערב! תודה

אסתי ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דייייייייייייייייייייייייייייייייייייי מושלם נאבדו לי המילים.....................................................................

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני אוהבת.

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איך קוראים למאייר הזה?
בהסתכלות ראשונה חשבתי שזה קומיקס עם טקסט רק שהעלו את זה בלי הטקסט שלו ולא טרחתי לנסות לעקוב מה הסיפור,
עכשיו עברתי עליו עוד פעם, ובאמת די מרשים איך שהוא מעביר את הסיפור בלי מילים, לא שמתי לב לזה בפעם הראשונה,
אבל לא יודע, לא מושך אותי לא עושה לי את זה. הצביעה, הצבעים,
כנראה כמו שג'קי אמר שעל טעם ועל ריח אין להתווכח.
(ג'קי איך אומרים בצרפתית, אם יש משהו שהטעם שלך הוא הכי צודק עליו, והטעם של האחרים לא צודק, וגם כי חסום להם כל האינטרנט של דברים אחרים?)

נערך לאחרונה ב:

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עכשיו שמתי לב שחסר חלק מהסיפור...כנראה מהצנזורה:p

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אבל גם לא ראיתי חור...
סתומרת לא רואה הפרעה ברצף או משהו,
בין איזה חלקים חסר הקטע?
בגלל שאני מכירה את הקומיקס אני אומרת את זה, כשהיא יוצאת מהבית לקחת את הבובת קיפוד שלה שמה שיא הרגש כי זו אמא שלה נתנה לה אותו ואימה כבר לא בבית מסיבה מעציבה...

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בגלל שאני מכירה את הקומיקס אני אומרת את זה, כשהיא יוצאת מהבית לקחת את הבובת קיפוד שלה שמה שיא הרגש כי זו אמא שלה נתנה לה אותו ואימה כבר לא בבית מסיבה מעציבה...
הוו עכשיו זה הסתדר לי עם הסוף שרואים דמות של אישה מאחוריה כשהיא נרדמת...:(
איפה אפשר לראות את החלק המרגש הנ״ל?
ובאמת איך קוראים למאייר זה לא כתוב.

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
רגע, רוני, אתה רוצה לומר לי שהצביעה שלך????

ההדס

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אויש נו, עזבו אותכם מסגנון המנגה.
לא אוהב ,כן אוהב.
הצביעה מטורפת, הכוסות בירה עם הבירה העננים. מהמם.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הוו עכשיו זה הסתדר לי עם הסוף שרואים דמות של אישה מאחוריה כשהיא נרדמת...:(
איפה אפשר לראות את החלק המרגש הנ״ל?
ובאמת איך קוראים למאייר זה לא כתוב.
אני יכולה לשלוח לך במייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה