התייעצות אופקים שכונת אפיקי נחל

השכונה תהיה מעורבת כמו כל שכונות אופקים.
יש אחוז ניכר של חרדים שזכו שם (ובתוכם אני הקטן) ואני מקווה שאכן הם יגיעו לגור בשכונה. בקהילה עצמה כן היה פרסומים לבני העיר להשתתף בהגרלות.
לגבי הקבלנים יש מס' קבלנים החל מ - י.ח. דמרי ואוזן (וחברת בת שלו).
אבל הכי חשוב לבנתיים אין היתרי בניה בשכונה! אני זכיתי שם לפני שלוש שנים(!) ועדיין הכל תקוע...
בעירייה מכחישים בתוקף שאין היתרים, אבל זו המציאות...
אמר לי אתמול העסקן ששנינו (וכל אופקים) מכירים, שעומדים להיות היתרים לחלק גדול מהפרויקטים בעוד 7-8 חודשים.

אני לא רוצה להישמע ציני, אבל גם שנה שעברה אמרו את זה....
היום התקשר אלי חבר שזכה בהגרלה באפיקי נחל, וסיפר שהוא קיבל מייל שהתוכניות של הפרויקט שלהם (2169) אושרו בועדה.
אני אעלה את זה לכאן מיד כשהוא ישלח לי.
זה מספיק? או שצריך שאמת המים/כתלי ביהמ"ד/בת קול יוכיחו?

לבם

משתמש חדש
יש למישהו מידע לגבי הגרלה 1944, זו שעברה מרייסדור לבראל סלעית בנחל? אנחנו מחכים כבר כמעט שנה ממהגרלה ושום דבר לא זז. דיברנו עם בראל סלעית והם אמרו ששום דבר לא יזוז לפני 2024. זה הגיוני? חוקי? משרד הבינוי לא אמור להיות כאן בשבילנו?

POKER

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש למישהו מידע לגבי הגרלה 1944, זו שעברה מרייסדור לבראל סלעית בנחל? אנחנו מחכים כבר כמעט שנה ממהגרלה ושום דבר לא זז.
אני זכיתי בהגרלה בתאריך 10/02/2020 ועדיין לא זז כלום.....

לבם

משתמש חדש
הקבלנים מחכים שמחירי הדירות יעלו וכך יהיה להם יותר ריווחי למכור. במחירי ההגרלות שנתנו במחיר למשתכן הם מרוויחם הרבה פחות ולא שווה להם. אנחנו הקורבן להתנהלות...

הבט

משתמש פעיל
הסיבה שאופקים מדשדשת ברישום היא לדעתי בגלל שהקבלנים לא יכולים לעמוד במחירים שחשבו שיקבלו.
אני זכיתי בהגרלה בתאריך 10/02/2020 ועדיין לא זז כלום.....
אם כך אז מה יהיה עם ההגרלה הגדולה האחרונה שהייתה לא מזמן באופקים
ש @עו"ד נתן רוזנבלט ו @ועד הדיור החרדי המליצו להירשם?
מישהו יודע מה הצפי?
אישורים יהיו ביחד עם ההגרלות הנ"ל שהיו ב2020 או כשלש שנים אחרי בגלל שההגרלות היו 3 שנים אחרי?

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הסיבה שאופקים מדשדשת ברישום היא לדעתי בגלל שהקבלנים לא יכולים לעמוד במחירים שחשבו שיקבלו.
יש למישהו מידע לגבי הגרלה 1944, זו שעברה מרייסדור לבראל סלעית בנחל? אנחנו מחכים כבר כמעט שנה ממהגרלה ושום דבר לא זז. דיברנו עם בראל סלעית והם אמרו ששום דבר לא יזוז לפני 2024. זה הגיוני? חוקי? משרד הבינוי לא אמור להיות כאן בשבילנו?
אם כך, אני מבין שיש סיכון די גדול להיכנס לפרוייקט הזה מכיוון שכרגע המחירים רק יורדים.

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך מה לעדכן בעניין ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה