קורונה אופנת מסיכות- לא הגזימו?!

מצב
הנושא נעול.

אסתי אייזנברג

חווית וידאו מושלמת
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יו,
חברה שלי ספרה לי בהתלהבות שהיא קנתה את המסכות האלו,
בהתחלה התלבטה, כי היה נראה לה יקר,
אבל היא אומרת לי שזה שווה כל שקל,
נעים, לא מוציא אדים, ואמרה בצחוק שכשחזרה הביתה מקניות,
מצאה את עצמה חצי שעה אח"כ עוד עם המסיכה על הפנים....
לא שמה לב שלא הורידה...

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
חברה שלי ספרה לי בהתלהבות שהיא קנתה את המסכות האלו,
בהתחלה התלבטה, כי היה נראה לה יקר,
אבל היא אומרת לי שזה שווה כל שקל,
נעים, לא מוציא אדים, ואמרה בצחוק שכשחזרה הביתה מקניות,
מצאה את עצמה חצי שעה אח"כ עוד עם המסיכה על הפנים....
לא שמה לב שלא הורידה...
בשביל להנות מהמסכות האלה צריך לעבור דירה - - שווה?? אני שוקלת ... את ממש משכנעת!!

משה המכבי

משתמש צעיר
D I G I T A L
המסיכה של מנחם טוקר
455.JPG

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני חושבת שדווקא צריך שכל אחד ידפיס את השם שלו על המסיכה כדי שכשאומרים שלום ברחוב או בסופר (ב2 מטר...) ידעו למי אומרים או מי זה שאומר...

רלי יוסט

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
המסיכות האלה מצוינות מניסיון,
הם ממש לא כמו המסיכות של ניק וכו, הרבה יותר נוחות, הרבה יותר מגינות והרבה יותר יפות,
שווה בהחלט 25 ש"ח.
המסיכות באמת טובות , נוחות ועם הגנה

ששונית

משתמש מקצוען
דבר ראשון
הוא כבר היה חולה
לא מדביק ולא עלול להדבק
ש
ממש לא נכון! חולי קורונה רבים אינם מפתחים חסינות ויכולים לחלות שוב!

דבר שני
רעיון מבריק ליזמים זריזים: הדפסת מסכות עם תמונה של החלק המוסתר של חובש המסכה.
הלקוח מצלם את עצמו בחלק התחתון של הפנים מחייך/ רציני/ מעקם פה והמוכר מדפיס לו את התמונה על המסכה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה