כללי אופיס 365

אם פי 17

משתמש מקצוען
יש כאן מישהו שמשתמש בזה? מבין בזה?
יש לי כמה שאלות.

תודה

אם פי 17

משתמש מקצוען
א. יש אפשרות להתקין את האופיס. האם זה מתקין את התוכנות למחשב המקומי או הכל וירטואלי?
ב. איך משתמשים באופיס הזה בלמידה מרחוק? אני רוצה לשתף תלמידות במראה לוח וכו'.
זה הכי חשוב לי לרגע זה.

רמה אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם הבנתי את השאלה הראשונה, אז זה מתקין כתוכנה בלי קשר לאינטרנט.
התשובה לשאלה שניה, את יכולה למשל לעשות מצגת, כלוח, ולשתף מסך בזום

אם פי 17

משתמש מקצוען
אם הבנתי את השאלה הראשונה, אז זה מתקין כתוכנה בלי קשר לאינטרנט.
התשובה לשאלה שניה, את יכולה למשל לעשות מצגת, כלוח, ולשתף מסך בזום
תודה.
ואיך עושים את זה? מצגת בפאואר פוינט וזום איפה? חייב באון ליין או שיוכלו לראותאת זה כסרטון במועד מאוחר יותר?
איפה אפשר לקבל הדרכה מפורטת?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אפשר גם שאלה?
רכשנו 3 מנויים לאופיס
מחשב 1 מהם לא מחובר לאינטרנט, וכרגע נגמר המנוי
(2 המחשבים האחרים מתעדכנים אוטומטית כי מחוברים ל"נט")
איך אפשר לחדש?
זה פשוט? ע"י חיבור לאינטרנט כמובן
או שצריך טכנאי? (ואם כן, מה העלות בערך?)
מישהו יכול להדריך אותי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה