אוסף הפרצופים הראשון שלי

סטודיו עוצמה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חייב להיות הבן שלך
אין לו שבוע וכבר אומר שמע ישראל, חושב על העולם, ועוד יותר תוקע לנו עין עין
אבל איך יצא בישן מסתיר את הפנים????

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אהבתי!

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י סטודיו עוצמה;1211321:
חייב להיות הבן שלך
אין לו שבוע וכבר אומר שמע ישראל, חושב על העולם, ועוד יותר תוקע לנו עין עין
אבל איך יצא בישן מסתיר את הפנים????

חשבתי שהוא מתאמן לברכת כהנים...

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני חושבת שצריך לדרוש מהביטוח לאומי הארכת חופשת הלידה לצלמות- בעוד שבועיים מהמקובל:)

1020

משתמש צעיר
נכתב ע"י SPOT;1211342:
אני חושבת שצריך לדרוש מהביטוח לאומי הארכת חופשת הלידה לצלמות- בעוד שבועיים מהמקובל:)

זה לא ממש נראה לי יעזור..
ומירלה ממש מתוק!!

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י SPOT;1211342:

זה לא יספיק...
זה הכיף של סטודיו בבית- פשוט מחכים שהאדון יהיה בקטע לצילומים

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ואי מתוקי האיש הקטן
מזכיר לי את ההיתלהבות שלי
( אני חיכתי 6 בנות...

pnina090

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מתוק,
חייב להתחיל עם סדרת פרצופים כדי להצטרף למשפחה..

מירי456

משתמש מקצוען
סוף סןף ניובורן אחד שלא יישן!
איזה מותק של תינוק! בלע"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה