דרוש מידע אונטערן שפיל תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הזמנתי שבוע שעבר בקישור ששמו פה
ולא הגיע לי
למישו יש את המייל של השרות לקוחות של גרינטק? או טלפון
ביידיש פליס?
זה ייקח כמה חודשים... זה מגיע מארה"ב.

ואם מגרינטק, אז אפשר להיכנס לאתר שלהם ולשלוח פניה. בכל מקרה זה לוקח קרוב לשבועיים.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הזמנתי שבוע שעבר בקישור ששמו פה
ולא הגיע לי
למישו יש את המייל של השרות לקוחות של גרינטק? או טלפון
ביידיש פליס?
זה ייקח כמה חודשים... זה מגיע מארה"ב.

ואם מגרינטק, אז אפשר להיכנס לאתר שלהם ולשלוח פניה. בכל מקרה זה לוקח קרוב לשבועיים.

מה? מחלקים ת'סרט חינם במייל?
יש מישהו שלמרבה הצער הסריט את הדיסק והפיץ אותו...

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כנדמה לי "ארי אברמוביץ"
הוא השבוע מוציא גם סרט... שכחתי את השם.
{ הוא מוציא גם המון פרסומות בחו"ל ניתן למצוא כאן בפורום בסירטוני פרסומת באידיש.}
ויש עוד שמות לא הכל אני מכיר...

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה