מידע שימושי אולמי הפנינה בירושלים? יש כזה דבר?

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אני מתעניינת על אולם בירושלים שאפשר לעשות בו מכירת אאוטלט ענקית של בגדי נשים- 2 חנויות שהתאגדו (צ'מיס ואודמאי) למכירת סטוקים מטריפים של עודפים במחירי חיסול. שאלתי כמה על מיקום טוב ושמעתי על אולמי הפנינה- אבל אני לא מוצאת כזה דבר ולא את הטלפון שלהם?...
אשמח לשמוע חו"ד על
1. המיקום
2. אם קיים בכלל כזה אולם ואם כן יש למשהו את המספר?
3. אם לא איפה מומלץ לעשות?
4. חוות דעת? טיפים? ורעיונות נוספים?

תודה מראש לכל העונים והמסייעים!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי ברחוב חנה
אפשר לעשות גם ב"בת ציון", ברחוב עובדיה. האולם שם יותר גדול, יותר מרווח, ויותר קרוב למרכז (לא, אין לי אחוזים...)

חלומי

משתמש פעיל
כן יש דבר כזה אולם פנינה ברח' פנינה
אולם מוכר במיוחד בזכות המכירות שמתקיימות בו

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
:confused::confused::confused:
כבר אמרו לי שזה ברחוב חנה או פנינה (...) אבל שאלתי ב144 ואין כזה דבר! אולי קוראים לו בשם אחר והכינוי שלו זה "אולמי הפנינה"?
ופליז מי שמכיר מה דעתכם על "בת ציון" ועל "בית ברכה" הציעו לי עכשיו. לאן יותר קל ומעניין להגיע?...

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י שביט;1139922:
:confused::confused::confused:
כבר אמרו לי שזה ברחוב חנה או פנינה (...) אבל שאלתי ב144 ואין כזה דבר! אולי קוראים לו בשם אחר והכינוי שלו זה "אולמי הפנינה"?
ופליז מי שמכיר מה דעתכם על "בת ציון" ועל "בית ברכה" הציעו לי עכשיו. לאן יותר קל ומעניין להגיע?...

דבר ראשון לא יפה שאת כועסת מנסים לעזור לך....

דבר שני אני חושבת שהוא מוצלח יותר מבית ברכה (ועל בת ציון לא שמעתי אף פעם...ולא ראיתי אף פעם שהתפרסם שמתבצעת שם מכירה...)

את הטלפון אין לי סורי....

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אויש לא התכוונתי לכעוס (חבל שאין פרצוף בוכה שמביע חרטה כנה..) זה היה נראה לי פרצוף תוהה במיוחד. אבל סורי -קבלי כאיזון:D:D:D
ותודה על התגובה עזרתם לי מאד!
:):):):):) (ליתר ביטחון...)

חלומי

משתמש פעיל
נכתב ע"י שביט;1139927:
אויש לא התכוונתי לכעוס (חבל שאין פרצוף בוכה שמביע חרטה כנה..) זה היה נראה לי פרצוף תוהה במיוחד. אבל סורי -קבלי כאיזון:D:D:D
ותודה על התגובה עזרתם לי מאד!
:):):):):) (ליתר ביטחון...)

אויש נו לא לזה התכונתי...
הכל בסדר.
העיקר שתצליחי!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בבת ציון הייתי פעמיים במכירות, והיה מאוד מוצלח. בפעם הראשונה זה היה של 2 חנויות יחד (בגדי ילדים, לא זוכרת את השם, ובגדי נשים, רוסברו) ובפעם השניה - של ONE OF A KIND. בבית ברכה הייתי, אבל זה לא היה מכירה כך שאין לי דרך להשוות.

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
"אולמי פנינה", עד כמה שידוע לי זהו שמם.
הם נמצאים ברחוב פנינה, שהוא מקביל לרחוב חנה, ומשם יכולה להגיע התשובה המבלבלת.

הייתי שם פעם אחת במכירה, הואו מתאים לזה, ומקיימות שם הרבה מכירות.
האולמות האחרים שהזכרת אני לא מכירה.

אה, וטלפון אין לי.... :(
בהצלחה.

mirif

משתמש מקצוען
אפשר בתמיר.
גם עושים שם מכירות לפעמים.

אפרתה

משתמש מקצוען
המעלה של אולמי הפנינה שהם בתוך שכונות הצפון שיש שם הרבה צעירות ונערות וכו', לעומת בית ברכה שבאיזור גאולה- בלילה יש שם פחות פעילות וצריך להגיע במיוחד. איזור עלי הכהן בר אילן וכו'- צמוד לאולמי הפנינה ויש שם שפע מכירות בערב והאיזור שוקק חיים. בד"כ כשהייתי באולמי הפנינה במכירות תמיד היה מפוצץ.
תמיר מיועד למכירות ענקיות, מסתבר שהרבה יותר יקר לשכור אותו ומרבית האנשים צריכים לבוא לשם במיוחד- מתאים לחנויות ענקיות שמביאות כמויות סחורה.

bekki

משתמש מקצוען
יש לך תמונות של פריטים לדוגמא?נשמח אם תעלי

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הגישה לאולם של בית ברכה לא הכי נוחה, ואין תחבורה קרוב מאוד למקום, אולם הפנינה הרבה יותר מוצלח מהבחינה הזאת.

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
נכתב ע"י bekki;1140224:
יש לך תמונות של פריטים לדוגמא?נשמח אם תעלי
אני לא יודעת מה להעלות קודם... אודמאי זה רשת ענקית בצרפת בעיקר ובארצות נוספות והעודפים הם של המפעל -לא של החנויות (ארוז בניילון- במצב חדש חדש) אבל יש כל כך הרבה סוגים וסגנונות שמה שאני לא יעלה לא יתן אינדיקציה למה שהולך שם...
וצמיס-מביאים את החצאיות האיכותיות שלהם -יש הרבה שמכירות ויודעות -והם מורידים מחיר חזק. אז צריך לבוא ולהתרשם...

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
נכתב ע"י grafix;1140267:
הגישה לאולם של בית ברכה לא הכי נוחה, ואין תחבורה קרוב מאוד למקום, אולם הפנינה הרבה יותר מוצלח מהבחינה הזאת.
תודה רבה!
אנו כנראה סוגרים על אולמי הפנינה. ועכשיו עוד שאלה...
אלו ימים עדיף? ראשון שני או שני שלישי? זה תלוי בתפוצה של העיתונים. תכלס מגיע כבר ביום ראשון לכל ירושלים? או שזה יכול לשרוף יום?

שוב תודה לכל המגיבים זה מאד מאד עוזר!

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תכל'ס מגיע כבר ביום ראשון - אפילו יש מקומות שבשישי ובמוצ"ש
אבל לדעתי כשאנשים מקבלים בראשון לפעמים האחה"צ כבר תפוס עם תכנונים מוקדמים יותר
כדאי לכם החל משני

ואולי תעשו שעה לפני הפתיחה רק לחברות פרוג?:)
עדכני...

איי בי מדיה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תעדכני עם פרטים מדויקים יעזור לנו מאוד (יום, שעה, תאריך...)
נ.ב. אולמי פנינה מעולים למכירות ותמיד תמיד מלא שם!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה