מידע שימושי אולם לאירוסין בבני ברק ברמה

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלום
אשמח לקבל המלצות על אולם ל120 אנשים
ברמה עם אוכל טוב
בבני ברק
תודה

Z v

משתמש צעיר
אני הייתי שבוע שעבר בארוסין באולם חדש ומהמם שנפתח ממש עכשיו נקרא "חניכי הישיבות רמב"ם" ברחוב מימון פינת רמב"ם.
אין לי מושג לגבי קיטרינג... אולי אוכל לברר...

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני הייתי שבוע שעבר בארוסין באולם חדש ומהמם שנפתח ממש עכשיו נקרא "חניכי הישיבות רמב"ם" ברחוב מימון פינת רמב"ם.
תודה אשמח שתבררי

קוביד

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אכן.
יפה ונעים.

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הגברה.jpg

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אתמול הייתי באולם שנקרא בית מלכה בפוברסקי.
ממש מרשים.
הקיטרינג היה בנפרד על רמה לציבור ספרדי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה