לייטרום ופוטושופ אולי גם לך קרתה הטעות הזאת?

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נרשמתי לאדובי עם כתובת מייל שגויה, ולכן אני לא יכולה להכנס לתוכנות כי צריך את הקוד שנשלח למייל
אני גם לא יכולה לבטל את המנוי (עשיתי ניסיון ל30 יום) כי שוב - אין לי גישה לכתובת שהכנסתי ברישום
נתקלתם בכזה דבר? מה עושים??
הרובוט עזרה שלהם מפנה אותי לבעיות נפוצות עם פתרונות נפוצים, ואף אחד מהבעיות לא מתאים לבעיה שלי :(

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תפתחי מייל חדש על הכיתוב ההוא.

-חני שכטר-

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש להם באתר צ'אט (באנגלית)
הוא נותן קודם רובוט,
ואז שואל אותך אם התשובה עזרה .
את מסמנת כמה פעמים שלא,
ואז הוא מעביר אותך לסוכן אמיתי.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אין להם מענה אנושי באיזשהו מקום...?

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אין להם מענה אנושי באיזשהו מקום...?
יש להם, רק שצריך לחפור קצת בשביל להגיע אליו ולדבר עם רובוט כמו תוכי עד שמעבירים לנציג אמיתי
ב"ה הצלחתי להגיע לאחד אמיתי והוא ביטל את החיוב

תודה לכל העוזרות, כאן ובפרטי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה