מידע שימושי אולי אתם קרובי משפחה של מלכת אנגליה?

מצב
הנושא נעול.

פרסום-פלאש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
במקביל להשתדלות תוכלו לפנות לאבא שלכם ,הוא יכול הכל ממש הכל ,אין דבר בעולם שעומד בפניו!!! לא ככה?? . אני מתפלל אליו ,דברו אתו גם הוא מחכה שנפנה אליו !! זוהי חובתינו לכה"פ.!!!!
רק ששאלו פה כבר; מה השם לתפילה?
קצת מתמיה אלטע בת אלטע חיה.

• תודה
Reactions: M:D

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הלב כואב!!!!!!!!!!!!!
מה הרבנים אומרים?

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
  • תודה
Reactions: M:D

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מצוי

משתמש מקצוען
נקרע הלב
מזעזע שבזמננו זה פשוט עובר
ולא מצליחים למנוע החלטות נוראיות שכאלו!!!

יש מצב שמכיון שהיא לא 100% בריאה
הם חוששים שאחר כך היא תחזור לאנגליה לקבל קצבת נכות לכל חייה??
ועדיף להם כמה שפחות נכים במדינה?

וזה חשוב לדעת כדי לדעת איך לעבוד ואולי לעשות עליה לארץ
ואולי באמת זה הפתרון שיעשו עליה מזורזת לארץ , ואולי זה יאפשר להם להיות
תחת רשות שיפוטית ישראלית?

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אוף! פשוט מחריד!!! ד' יאמר לצרותנו די

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נקרע הלב
מזעזע שבזמננו זה פשוט עובר
ולא מצליחים למנוע החלטות נוראיות שכאלו!!!

יש מצב שמכיון שהיא לא 100% בריאה
הם חוששים שאחר כך היא תחזור לאנגליה לקבל קצבת נכות לכל חייה??
ועדיף להם כמה שפחות נכים במדינה?

וזה חשוב לדעת כדי לדעת איך לעבוד ואולי לעשות עליה לארץ
ואולי באמת זה הפתרון שיעשו עליה מזורזת לארץ , ואולי זה יאפשר להם להיות
תחת רשות שיפוטית ישראלית?
לפי מה שהבנתי, יש להם אזרחות ישראלית.

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

קצרה

משתמש מקצוען
איך יכול להיות?

מענין לבדוק.
האם יש איסור לקרוא לילדה בשם אמה או שרק מסיבות של כיבוד הורים והבעיה להזכיר שם של הורה לא עושים זאת.
כי אם אין איסור - אז יתכן שהעובדה שהתינוקת נולדה לצערינו עם פגיעות בלתי הפיכות שלא נותנות לה שום אופציה להכרה כלשהי - השפיעה על בחירת השם.

מבחינת החוק האנגלי - מדובר בענין סבוך.
יש תקדים מלפני כמה שנים של תינוקת נוצריה שהוריה נלחמו על העברתה לטיפול נסיוני בארה"ב ובית חולים טען שלטיפול אין כמעט סיכוי וזה סתם התעללות בתינוקת ויש לנתקה.
בית המשפט תמך בבית החולים. וכן בית המשפט הגבוה.
והתינוקת נותקה בטענה שזו טובתה , ומתה.

אחרי תקדים כזה - קשה להניח שבמקרה זה שאפילו טיפול נסיוני אין , יהיו התוצאות שונות.
הדבר היחיד שיש אולי להתלות בו הוא היותה של התינוקת אזרחית ישראלית.
השופט בערכאה הנמוכה קבע שאין משמעות להיותה יהודיה/ישראלית כיון שמעולם לא ניתנה לה האופציה לבחור מה היא רוצה. אז היא בת בלי לאום ודת שחוסה בצל מוסד בריטי.
לחץ לשינוי יכול לבוא רק מכיוון ישראלי על התערבות בחייה של אזרחית ישראלית ודרישה להעביר את הדיון לערכאה ישראלית (אם זה נראה לנו שהיא תהיה טובה יותר :( )

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אברהם פיקסלר, אביה של אלטע, סיפר בריאיון בלעדי ל'חדשות 12' כי, "במשך שנה שלמה היינו בבית החולים עם הרופאים ואף אחד מהם לא אמר שהיא סובלת. אני חושב שבתור אבא יש לי זכות לקחת אותה הביתה לישראל ולהשאיר אותה בחיים. אנחנו הורים ואנחנו אוהבים את הבת שלנו. ילד זה לא משהו שאנחנו בוחרים אלא מקבלים ואוהבים אותו כמו שהוא".

גם כאשר המשפחה ביקשה להעביר את בתם לישראל, בית המשפט העליון סירב בטענה כי יש למנוע את המשך סבלה של הילדה. אברהם סיפר: "אני חושב שישראל צריכה להרים את הקול ולהגיד 'תחזירו לנו את האזרחית שלנו'. זה פשוט גזר דין מוות. לכל אחד מעם ישראל אמור להפריע כל אחד שיכול לעזור אמור לעזור. אני מתחנן באמת מכל הלב: תעזרו לנו להציל את הבת שלנו. אני אומר את זה עם דמעות בעיניים".

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה