טיול בחו"ל אוטו-יורופ - שכרתם פעם? וינה/הונגריה/פולין? כנסו בבקשה!

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כל מידע בנושא אוטו-יורופ,
האם הם אמינים ומהימנים, יעזור לי מאוד.

נ.ב. אני רוצה לשכור משדה התעופה בוינה, אבל גם תמונה כללית על החברה יעזור מאוד.

קלופ

משתמש פעיל
ניסית להתקשר?
הם חברה סבבה דוקא
אבל אני לא הצלחתי להשיג אותם טלפונית.
אז העדפתי דרך סוכן שעובד אתם.

Avrahamlandau

משתמש פעיל
חילוני/חרדי/דתי לאומי/ספרדי/חסידי/ליטאי/נטורי קרתא
לאיפה הוא משתייך?
לדעתי זה שאלה קצת מיותרת אבל להערכתי אפשר לשלול כדלהלן:
לא ספרדי כי זיברשלג זה אשכנזי
לא ליטאי כי ליטאים לומדים ואין להם זמן לשטויות
נטורי קרתא גם לא כי הפלאפון לא כשר
אז מה נשאר? לדעתי זה לא משנה

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
קצת להעמיק במה שכתבת :)
אם השאלה שלי קצת מיותרת,
אתה בא ומסיק שזה יכול להיות או חסידי או חילוני ואם כך אז בעצם כבר לא ממש משנה ,
אז מה יותר מיותר, השאלה או התשובה?

קלופ

משתמש פעיל
נכון.
ואין לי מושג לאיזה עדה הוא משתייך.
שכרנו אצלו המון.
מחירים שלו טובים
תחרותיים בהחלט.
אבל לא תמיד אני הולך אתו.
למשל לנסיעה הקרובה למינכן.
חיפשתי רכב מאוד מסויים
והעדפתי להזמין ישירות
מסיקסט עם הנחת כאל
(אפשר גם דרך אלעל)
אף פעם אל תקח סוכן בעצימת עיניים.
תמיד תעשה השוואות מחירים!

Avrahamlandau

משתמש פעיל
קצת להעמיק במה שכתבת :)
אם השאלה שלי קצת מיותרת,
אתה בא ומסיק שזה יכול להיות או חסידי או חילוני ואם כך אז בעצם כבר לא ממש משנה ,
אז מה יותר מיותר, השאלה או התשובה?
:ROFLMAO:
אני ליטאי ואני מתעסק בשטויות
של חופשת סקי;)
אחרי יום עבודה שום דבר כבר לא נלקח ברצינות תלמדו קצת לצחוק והכל בסדר

Avrahamlandau

משתמש פעיל
ולפי תשובתך תן לי לנחש שכבודו ליטאי ואף על פי כן כבודו מתעסק ב... איך נאמר זאת... שטויות...
אני לא ליטאי, אני יהודי שמשתדל לשמור תורה ומצוות ואצלי כולם שווים רק השאלה קצת הצחיקה אותי ושלא תיעלב חלילה אלא סתם הצחיק אותי ולכן עניתי בצורה הזאת אבל בתכלס כולם טובים וכולם צדיקים לא משנה מוצא או קהילה העיקר שיש אחדות בעם ישראל

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני לא ליטאי, אני יהודי שמשתדל לשמור תורה ומצוות ואצלי כולם שווים רק השאלה קצת הצחיקה אותי ושלא תיעלב חלילה אלא סתם הצחיק אותי ולכן עניתי בצורה הזאת אבל בתכלס כולם טובים וכולם צדיקים לא משנה מוצא או קהילה העיקר שיש אחדות בעם ישראל
התנצלותך התקבלה, הכול טוב, אף אחד לא התכוון ברצינות,
מזל שהאשכול לא ננעל,
בתקווה שעוד יבוא מישהו עם קצת מידע שאני חייב דחוף על השכרת רכב בוינה.

Avrahamlandau

משתמש פעיל
יש חברת אייבריקס בוינה והם מאוד זולים וטובים אני לקחתי מהם

אפאצ'י

משתמש פעיל
בלי קשר לחברה המדוברת רק רוצה להזהיר באופן כללי מכל מיני נסיונות סחיטה שהחברות להשכרה באירופה עלולות לעשות לתייר המזדמן
בעבר שכרתי רכב בליטא ולאחר שכבר חזרתי לארץ דרשו ממני 1000 יורו על שריטה שהיתה או לא היתה אין לי מושג. רק אין לי את האפשרות להתווכח עם מישהו שהאשראי שלי אצלו והוא במרחק 3000 קילומטר ממני .
היו זהירים או עשו ביטול השתתפות

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש חברת אייבריקס בוינה והם מאוד זולים וטובים אני לקחתי מהם
לשלושה ימים יצא לי אבריקס עם כל העמלות וביטולים אלף מאה בערך ובעוד חמישים שקל יש לי באוטו יורופ ג'יפון גם עם כל הביטולים,
וגם, היות שסוכן מטעם אבריקס מגיע לתת לך את הרכב אתה חייב וואטסאפ נכון? @Avrahamlandau היה לך?
ואוטו יורופ זה סוכנות בשדה (נראה לי באדג'ט)

Avrahamlandau

משתמש פעיל
לשלושה ימים יצא לי אבריקס עם כל העמלות וביטולים אלף מאה בערך ובעוד חמישים שקל יש לי באוטו יורופ ג'יפון גם עם כל הביטולים,
וגם, היות שסוכן מטעם אבריקס מגיע לתת לך את הרכב אתה חייב וואטסאפ נכון? @Avrahamlandau היה לך?
ואוטו יורופ זה סוכנות בשדה (נראה לי באדג'ט)
יש לי וואצאפ, הייתי מאוד מרוצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה