דרוש מידע אוזניות בלוטוס מALIEXPRESS

jump

משתמש פעיל
משהו הזמין ומרוצה?
מעדיפה של JBL
אשמח לקישורים.

jump

משתמש פעיל
אם כבר אז השני מביניהם
אגב, שתיהם לא מקוריים, ואני בספק גדול מאוד אם יש JBL אמיתי בעלי
בכל מקרה, אני ממליץ על אלה
או אלה
אני גם מאמינה שזה לא מקורי...
אבל איך בודקים בוודאות?

אנונימי2024

משתמש חדש
היה לי אוזניות שהזמנתי פעם מאלי ונחלתי אכזבה ואחכ הכי הרבה בדיקות שעשיתי הזמנתי את אלו- https://he.aliexpress.com/item/1005..._main.103.71b5586asgLD6M&gatewayAdapt=glo2isr של שיאומי ואני חייבת לציין שהם ממש ממש טובות! מומלץ מניסיון!
גם אפשר להסתכל על הכוכבים, ההזמנות והחוות דעת.

קבצים מצורפים

• 1718104868926.png
    1718104868926.png
    KB 2.7 · צפיות: 8

אנונימי2024

משתמש חדש
*אחרי
היה לי אוזניות שהזמנתי פעם מאלי ונחלתי אכזבה ואחכ הכי הרבה בדיקות שעשיתי הזמנתי את אלו- https://he.aliexpress.com/item/1005..._main.103.71b5586asgLD6M&gatewayAdapt=glo2isr של שיאומי ואני חייבת לציין שהם ממש ממש טובות! מומלץ מניסיון!
גם אפשר להסתכל על הכוכבים, ההזמנות והחוות דעת.

לייצי

משתמש פעיל
אם כבר אז השני מביניהם
אגב, שתיהם לא מקוריים, ואני בספק גדול מאוד אם יש JBL אמיתי בעלי
בכל מקרה, אני ממליץ על אלה
או אלה
אני הזמנתי אותם והיו ממש לא מוצלחות.
עבדו יומים ואחר כך כולם לא שמעו אותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה