אוזניות אלחוט - בלוטוס | השוואות והמלצות

chani miller

משתמש צעיר
שלום וברכה,
מעונינת לקנות אוזניות בלוטוס איכותיות למחשב ולנייד.
קיבלתי המלצות על אפל - כמובן, מלבד המחיר, JBL - כמה דגמים, שיאומי
וJABRA:
אשמח להמלצות שלכם על מנת להכריע!

נתי682

משתמש חדש
שלום וברכה,
מעונינת לקנות אוזניות בלוטוס איכותיות למחשב ולנייד.
קיבלתי המלצות על אפל - כמובן, מלבד המחיר, JBL - כמה דגמים, שיאומי
וJABRA:
אשמח להמלצות שלכם על מנת להכריע!
לי יש JABRA ELITE ACTIVE 65T לדעתי הוא מעולה מבחינת הכל סאונד, בטריה, נגד מים, איכות מוצר,
החיסרון זה שהוא גדול ולא מתאים לאוזן של כולם כך שלא מומלץ לקנות לפני שתבדקי על האוזן

mayer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי שיאומי Air Dots 2 הם בסדר, לא יותר מזה.
אבל מה ששוה זה המחיר, באליאקספרס 25 ש"ח או פחות!

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
חלק מהאוזניות ב 25 שקל בעלי אקספרס גרועות ברמה שנהג שאני עובד אתו קנה כאילו ומאז אי אפשר להבין מה הוא אומר כשהוא משתמש בהם. אנא תחשבו על הסובבים אתכם ותקנו משהו עם מינימום איכות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה