התייעצות אודות הפרסומות של יומי

יודעלה

משתמש מקצוען
יומי הם אחד מאלו שהצליחו לסנוור;) אותי בפרסומות שלהם כאן בפרוג, זה נשמע באמת מעניין
רציתי להבין בתכלס לאן זה הולך כל הענין הזה של קביעות עתים דרך האתר.
לפי מה שאני זוכר כשיצא הגמרא עם ביאור שטיינזלץ רבים מגדולי ישראל יצאו נגד זה.
שוטנשטיין ומתיבתא היו צריכים לעבוד קשה בשביל להכניס את החומר שלהם לציבור.
אתם רואים היתכנות שמישהו יצא נגד הדבר הזה של לימוד דרך האתר או דווקא עידוד של גדולי ישראל?

ואם אתם הצטרפתם כבר, אשמח לסקירה ממכם אם שווה להצטרף

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
נראה לי ש @הדוויג קשור למיזם
אכן, זכיתי להיות חלק מצוות התוכן של האתר.

לפי מה שאני זוכר כשיצא הגמרא עם ביאור שטיינזלץ רבים מגדולי ישראל יצאו נגד זה.
שוטנשטיין ומתיבתא היו צריכים לעבוד קשה בשביל להכניס את החומר שלהם לציבור.
אתם רואים היתכנות שמישהו יצא נגד הדבר הזה של לימוד דרך האתר או דווקא עידוד של גדולי ישראל?
הכול שאלה של אלטרנטיבה.
אם אתה מרוצה מכמות ואיכות הלימוד שלך כיום, אתה מצליח ללמוד גמרא, להתמיד בלימוד וליהנות מהלימוד, הכול טוב.
אנחנו פונים בעיקר למי שמכל מיני סיבות לא הצליח עד היום ליהנות מדף גמרא כמו שצריך. אם בגלל הקושי של הלימוד, אם בגלל שהוא עסוק מדי, או משלל סיבות אחרות.
במצב כזה מסתמא עדיף ללמוד בצורה מהנה ומחוברת למרות שזו פלטפורמה מקוונת, מאשר לא ללמוד בכלל.

בנוסף, אני יודע על כמה תלמידי חכמים מכובדים מאוד שמחוברים למערכת. מטבע הדברים אני לא יכול לומר שמות כמובן, אבל מדובר באנשים ברי אוריין שחלקם גם מכהנים במשרות מכובדות, והם מוצאים טעם להוסיף לימוד בדרך הזאת.

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
@הדוויג , אתה יכול לשתף מעט מאחורי הקלעים של יומי?

יודעלה

משתמש מקצוען
היה חסר לי טיפה מוחשיות בציורים ותמונות, למשל היום בענין סוגי הכתלים בגויל וגזית, טיפה כמו סגנון הביאורים של עוז והדר
יש מצב שיפתחו את זה יותר?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
זה בתשלום ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה