דרוש מידע אודה להמלצות על טוען רבני מקצוען

דובדבן שבקצפת

משתמש חדש
מנוי פרימיום
ממליצה מאד על חיים צבי כהן טוען רבני צעיר חד ובקיא בנושא משפחה ודיני ממונות הצליח בכמה וכמה תיקים

יצחק 2020

משתמש חדש
מאוד מאוד כדאי טוען רבני שהוא גם עו"ד , זה בגלל שאם הוא לא עו"ד הצד השני מנצל זאת לאיים עליו שהוא יעביר את הדיונים לבית משפט שאז הטו"ר לא יכול לייצג , והוא מאוים בפרנסתו , ואז יוצא שהוא סוג של משתף פעולה עם הצד שכנגד, ואני כותב זאת מהיכרות למקרה כזה שהיה לאחד מהטו"ר הממולצים בשרשור זה,
סליחה על התגובה המאוחרת
אבל אני טוען רבני, וממש לא נכון שכדאי לפנות לטו"ר שהוא גם עו"ד.
מנסיון, עו"ד פחות חי את בתי הדין, אלה 2 מגרשים שונים, אף על פי שיש לו גם תעודה של טו"ר.
עו"ד הרבה יותר יקר, טו"ר טוב יודע מה כדאי להביא מול הדיינים ומה להפנות ספציפית לבית משפט. זה הרבה יותר משתלם ללקוח לטווח הארוך והקצר.
נדיר עד לא מצוי כמעט בשוק מישהו אחד שמזגזג בין שני המגרשים מבלי לעשות טעויות.
אני ספציפית עובד עם כמה עו"ד ומתאים את התיק של הלקוח לפי העניין לעו"ד המומחה לתחום הנידון.
בהצלחה בכו"א.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה