שאלה אדריכל/ית ? מעצב/ת פנים?אשמח מאד אם תציצו לאשכול ותענו האם הדמיון שלי ריאלי או ש... בתודה ענקית מראש לכל הנכנסים!!

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

רמה ד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לתשומת לבך
שטח המסתור כביסה הוא שטח שבקלות ובזול מספחים לדירה [מניסיון של רבים בדירות קבלן]
ויכול לשמש למחסן/שירותים-יחידת הורים/אמבטיה [שתקועה באמצע הבית וכדאי להזיז אותה]
ובקיצור--לחשב עוד מטרים לצד הרעיונות שהוצעו

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכל מי שנכנס לעזור!
ברשותינו דירת קבלן, 3 חדרים 84 מ''ר פלוס מרפסת 11 מ''ר מקורה בחלקה(למשתכן..)
הדירה כעת בבניה.. יש עוד מס' שנים לאכלוס.
מצורפת תוכנית הדירה!
הדילמה שלנו היא כזו; רוצים מאד דירת 4 חדרים לפחות וכן חדר שירותים נוסף אפילו קטנטן בחלל הציבורי( כרגע יש שניים אבל אחד ביחידת הורים ואחד בחדר המקלחת)
הרעיון שעלה בדעתי הוא כזה:
- היכן שהמטבח- לסגור לחדר מרובע ובשארית השטח הצמוד, חדר שירותים קטנטן ומינימליסטי באוורור וונטה.
- את המטבח לעשות היכן שממוקמת בשרטוט פינת האוכל ולהוסיף קיר קצר באחד משני הצדדים הפתוחים.
- את החלק המקורה של המרפסת לסגור (בעצם קיר אחד של הוויטרינה) כדי להגדיל את שטח הסלון, ולהשאיר מרפסת קטנה לסוכה.(שווה לנו!)וכמובן שאת חלון החדר שסגרנו , להזיז לכיוון המרפסת.
אודה למענה מעין מקצועית האם זה בר ביצוע בהתחשב במטאראז'.. האם הבית יהיה עדין מרווח יחסית ומאוורר?
תודה ענקית מראש לכל מי שמקדיש מזמנו ועונה לנו! אנחנו בצומת חשובה של בחירות הקשורות בדירה וחשוב לנו לדעת אם קיימות בה האופציות הנ''ל.
לתשומת ליבך- שרותים בלי חלון מצריך להפעיל את הוונטה כל היום, הרעש מאד מציק (לי לפחות) קחי בחשבון לפני שאת הולכת על כזה דבר, יש לי בבית 2 חדרי שרותים עם וונטה ואם הייתי יודעת לפני זה על הרעש הייתי שוקלת שוב והופכת את התוכניות למצוא פתרון

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
לתשומת ליבך- שרותים בלי חלון מצריך להפעיל את הוונטה כל היום, הרעש מאד מציק (לי לפחות) קחי בחשבון לפני שאת הולכת על כזה דבר, יש לי בבית 2 חדרי שרותים עם וונטה ואם הייתי יודעת לפני זה על הרעש הייתי שוקלת שוב והופכת את התוכניות למצוא פתרון
אולי היום יש וונטות יותר שקטות ויעילות

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי היום יש וונטות יותר שקטות ויעילות
אני לא מדברת על וונטה עם המון רעש ואגב זה חדש (שנה וחצי) מי שיש לו רגישות צריך לקחת את זה בחשבון, זה לא סוף העולם ואני לא יעשה עכשיו שינויים בשביל זה אבל כן ממש חבל לי שלא ידעתי את זה לפני

מיכל חינסקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מדברת על וונטה עם המון רעש ואגב זה חדש (שנה וחצי) מי שיש לו רגישות צריך לקחת את זה בחשבון, זה לא סוף העולם ואני לא יעשה עכשיו שינויים בשביל זה אבל כן ממש חבל לי שלא ידעתי את זה לפני
בבית מלון/קניון/מגדלי יוקרה זה כך מלכתחילה
צריך לקנות מפוח אינליין שקט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה