עזרה אדריכלית בהתנדבות לבית כנסת

cherry c

משתמש סופר מקצוען
הלוואי ותמצאו את האדריכל/ית שעובדים בשביל ההנאה, ויש להם כבר מספיק כסף ששוכב לבטח בבנק כך שהסכום שתשלמו לו על המספר חודשי עבודה ההגון שהוא הקדיש לכם, לא יעלה ולא יוריד לו, והוא יוכל לעשות את העבודה לשם שמים.

הלוואי ואני הייתי יכולה לעשות את זה. (קודם אני צריכה ללמוד אדריכלות, ובמקביל להרויח כמה מליונים)

ברצינות, למה אתם חושבים שנכון לקחת אדריכל בחינם לפרויקט אדיר מימדים כזה?
כמו שאתם מוצאים או לא מוצאים תרומה לכל הבית כנסת, ככה תמצאו תרוצה לאדריכל/ית ולמעצב/ת פנים.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מכירה מעצבת שמעצבת בתי מדרש בחינם - כי זה המתנה שלה לריבונו של עולם!!!
אבל היא לא אדריכלית בכלל, היא נכנסת לתמונה כשיש אדריכלות מוכנה.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
הרי את חומרי הבניין אתם לא מקבלים בחינם. נכון?
ואם כן - זה כי יש מישהו שמממן את זה.
אז אותו גורם יממן אדריכלות.

אהובי ח

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר פשוט לקחת אדריכלית מתחילה שכמה שנים בתחום...
(חשוב שתהיהי עם המלצות או שראיתם כמה עבודות).
ולשלם לה סכום נמוך.
הבהרה: במקרה כזה תטרכו לתת לאיש מקצוע עם הרבה נסיון
לעבור על התוכניות.(מא' ועד ת') ולהעיר את הערותיו אם ישנן כאלה.

זה עדיין יצא זול ומשתלם...

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רק לי מוזר שפותח האשכול לא נמצא בשטח לענות על כל התהיות?

פשוש

משתמש מקצוען
אם כבר התייחסתם לנושא, מה דעת הציבור על בקשות מבני משפחה,
'מה דעתך, איך ניתן לתכנן את החדר?'
'איזה לוגו הייתם ממליצים?'
'יש לכם רעיון לסלוגן?'

כאילו אנחנו שולפים כל רעיון מהשרוול, ולא צריכים לקחת אחריות...
לקרובי משפחה וחברים הייתי ממליצה לנסות לבקש עזרה בתחומים שונים, אבל להוסיף ולומר: "כמובן בתשלום!!!" ואז לראות מה התגובה.
אם מתייחסים ברצינות, אפשר לרדת איכשהוא מהעץ.
הרבה פעמים הקרובים / החברים בעצמם מציעים הנחה או שמחים לעזור (אם מדובר במשהו קטן)
כמובן כמובן שהכל תלוי בטיב הקשר. לא יפה לבקש מבן דוד שלא דיברת איתו חצי שנה עזרה.

מדברת מהצד של בעלת המקצוע.
כי הגעתי למסקנה שמה שמפריע לי זה שאני פשוט לא רוצה להרגיש מנוצלת, אבל הרבה פעמים אני באמת שמחה לעזור.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
רק לי מוזר שפותח האשכול לא נמצא בשטח לענות על כל התהיות?
אולי הוא הלך לאותו סמינר שהפניתי אותו, שנה שעברה היו שם בנות שסיימו ללמוד אדריכלות ובתור סטז' הם עשו עבודה לבית מדרש כלשהוא בהתנדבות.
מצד שני אין לי מושג כי אפילו תודה על העצה הוא לא השיב לי, לא מפתיע...

imac100

משתמש מקצוען
כל הכבוד לך

אבל פעם בעלי עמד ליד איזה ראש ישיבה בתחנת אוטובוס ואמר לו הלואי שהיה לי רכב הייתי יכול להסיע אותך

הראש ישיבה ז"ל ענה לו כל הרצונות האלה נגמרים כשחותמים על הרכב

יש הבדל גדול בין לקחת רב ברכב לבין לתכנן מבנה בחינם.
לקחת ברכב זה חסד
תכנון לאדריכל זה פרנסה.

ואני אומרת את זה כי יש לנו 2 רכבים
אני לוקחת לא מעט נסיעות של נשים לבתי חולים מטעם עזר מציון ולבעלי יש תורנות קבועה של לקחת ולהחזיר רבנים משיעורים.
אבל אני עושה עבודה בהתנדבות לעיתים מאד נדירות למרות שהבקשות מגיעות על בסיס שבועי.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש הבדל גדול בין לקחת רב ברכב לבין לתכנן מבנה בחינם.
לקחת ברכב זה חסד
תכנון לאדריכל זה פרנסה.

ואני אומרת את זה כי יש לנו 2 רכבים
אני לוקחת לא מעט נסיעות של נשים לבתי חולים מטעם עזר מציון ולבעלי יש תורנות קבועה של לקחת ולהחזיר רבנים משיעורים.
אבל אני עושה עבודה בהתנדבות לעיתים מאד נדירות למרות שהבקשות מגיעות על בסיס שבועי.
על זה נאמר "לא מבקשים טרמפ מנהג מונית"

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסו אולי לבקש מאלו שלומדים עכשיו עצוב פנים בסמינרים. כמו פרוג למשל.
אולי יתנו לסטודנטים מי שירצה לעצב את הביכ"נ בשביל פרויקט גמר. כך גם המורים יוכלו לעזור בזה.
יהיה בחינם-עם מקצועיות של המורים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה